Juniorzy Lubuszanina z kolejną wygraną

radość juniorów po meczu z Wysoką

Podopieczni Radosława Bączyka odnieśli ważne zwycięstwo w grupie mistrzowskiej ligi okręgowej. Tym razem wygrana przy Piotra Skargi z GLKS Wysoka 2:1 (1:1). Prowadzenie dla gospodarzy w 22 minucie uzyskał Kamil Karlak, wyrównanie w 40 minucie po golu samobójczym. W drugiej części kilka dogodnych sytuacji pod bramką jednej i drugiej drużyny. Decydujące trafienie w 50 minucie dla Lubuszanina .... po golu samobójczym. Goście mecz kończyli w dziesiątkę po drugiej żółtej a w konsekwencji czerwonej kartce. Wcześniej przyjezdni mieli między innymi dwie doskonałe okazje, w pierwszej kapitalnie interweniował Jonasz Górzny, a w drugiej sytuacji piłkę z linii bramkowej wybił Bartosz Kęciński.

Skład Lubuszanina: Jonasz Górzny - Filip Nowak, Bartosz Kęciński, Bartosz Ratajczak, Damian Sosiński, Mateusz Wysocki, Kacper Grygier, Bartosz Klinicki, Mateusz Zwoliński, Kamil Karlak, Bartosz Gryglicki na zmiany Przemysław Nalewajek, Szymon Szybisty i Przemysław Mikołajczyk

9.Sokół Damasławek 6 2 4:14

W najbliższą sobotę 28 maja zawodnicy Lubuszanina zagrają w Połajewie z miejscowym Płomieniem. Początek meczu godz. 11:00