Trampkarze grupa mistrzowska Lubuszanin Trzcianka - Fortuna Wieleń 5:4 (4:1)

Bramki: Wiktor Iwanicki x3, Krystian Siadak x2

Skład Lubuszanina: Piotr Janyszka - Mikołaj Łuczak, Patryk Kowalski, Roman Wróblewski, Adrian Medoliński, Filip Miroszczenko, Bartosz Duda, Mateusz Paszko, Kamil Duszyński, Wiktor Iwanicki, Krystian Siadak zmiany: Jan Karlak, Hubert Antoniak, Jakub Łachwa

Komentarz Damiana Karpińskiego trenera trampkarzy Lubuszanina Trzcianka

Wygraliśmy z  Wieleniem 5:4, do połowy 4:1 dla nas. Po przerwie było nawet 5:1, a 15 minut przed końcem zrobiło sie 5:4. Naprawdę fajne widowisko dla kibiców a dla mnie ogromny stres. Bramki po ładnych składnych akcjach, dużo ten mecz nas kosztował zdrowia dlatego w końcówce przeciwnik doszedl do głosu a tak cały czas kontrolowaliśmy grę. Po tym meczu mamy duże szanse na awans z grupy mistrzowskiej i walke o miejsca 1-2 lub 3-4. Zostaly jeszcze nam dwa mecze.