2. kolejka

Korona Stróżewo 5-3 MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka (2-2)

K. Grygier x2, W. Correa - dla Lubuszanina

Sędziowie: Paweł Szuta (Sarbka), Patryk Panek (Budzyń), Marcin Stefanów (Szamocin)

Skład Lubuszanina Trzcianka: M. Kolisnyk (46' Z. Tomczyk) - M. Turek, P. Truszkowski (46' I. Yurchenko), M. Kina, K. Grygier - Sz. Wachowiak F. Kottas (46' M. Łuczak), P. Iwanicki, W. Correa (79' J. Fatyga) - M. Urbański (46' Ł. Cyruk), P. Wicher

Niesamowity przebieg miał niedzielny mecz pomiędzy Koroną Stróżewo a MKS Hydro Lubuszaninem Trzcianka. Gospodarze wyszli na dwubramkowe prowadzenie, które podopieczni Jarosława Feciucha odrobili w końcówce pierwszej połowy. Pierwszego gola w 43 minucie zdobył świetnym uderzeniem z dystansu Wanderson Correa, wykorzystując podanie Filipa Kottasa, a tuż przed przerwą wynik wyrównał Kacper Grygier, zagrywał Wanderson Correa. Po zmianie stron Lubuszanin przeprowadził kilka akcji, po których powinny paść bramki, jednak dopiero gol z rzutu wolnego w samo okienko autorstwa Kacpra Grygiera wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Gdy wydawało się, że Lubu ma spotkanie pod kontrolą, gospodarze najpierw wyrównali, a następnie zdobyli dwa gole, wygrywając 5-3. Warto odnotować, iż w drugiej połowie, w trzcianeckiej bramce zadebiutował 16-letni Zachariasz Tomczyk, który w kilku sytuacjach popisał się znakomitymi interwencjami. W najbliższą niedzielę (5 września) zagramy w Trzciance z Zamkiem Gołańcz. Początek meczu o godz.16:00.

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Wiara Lecha Poznań 28 sierpnia, 12:00
Leśnik Margonin 2-2 Sparta Szamotuły 28 sierpnia, 16:00
AP Reissa Poznań 2-4 Noteć Czarnków 29 sierpnia, 19:30
Wełna Skoki 1-1 Błękitni Wronki 28 sierpnia, 16:30
Korona Stróżewo 5-3 Lubuszanin Trzcianka 29 sierpnia, 14:00
Zamek Gołańcz 5-1 Pogoń Łobżenica 28 sierpnia, 14:00
Polonia Chodzież 0-0 Sparta Oborniki 28 sierpnia, 16:00