4. kolejka - grupa spadkowa

Kotwica Kórnik 2-0 MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka (1-0)

Sędziowie: Dawid Matyniak (Zakrzewo), Dariusz Nawrot (Kotlin), Marcin Krzysztof Orszulak (Grab)

Skład Lubuszanina: A. Olejnik - J. Czapliński, A. Jessa (75' Ambrosio), I. Yurchenko, Sz. Turek (46' M. Jurków) - K. Żybura (46' P. Wicher), M. Turek (72' F. Miroszczenko), P. Iwanicki, Ł. Cyruk, A. Lebiotkowski (55' K. Kasperek) - M. Urbański (67' F. Gonzalez)

MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka rozegrał kolejny mecz wyjazdowy. Podopieczni Jarosława Feciucha zmierzą się z Kotwicą Kórnik. Gospodarze już w ósmej minucie wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca, dokładając drugie trafienie w 72 minucie.

Kolejka 26 - 10-11 kwietnia
Warta Międzychód 3-1 Iskra Szydłowo 10 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Victoria Września 10 kwietnia, 15:00
LKS Gołuchów 3-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 kwietnia, 12:00
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Odolanovia Odolanów 11 kwietnia, 11:00
Polonia 1912 Leszno 5-1 GKS Dopiewo 10 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 2-0 Lubuszanin Trzcianka 10 kwietnia, 16:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-5 Victoria Ostrzeszów 10 kwietnia, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Krobianka Krobia 10 kwietnia, 15:00
Polonia Kępno 0-2 Warta II Poznań 10 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Olimpia Koło 10 kwietnia, 15:00
Wilki Wilczyn 3-3 Obra Kościan 10 kwietnia, 11:00

 

 IV liga Proeko 2020/2021, grupa: wielkopolska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Międzychód 26 59 18 5 3 60-22 10 2 1 32-10 8 3 2 28-12            
2.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 55 17 4 5 70-32 13 0 1 51-13 4 4 4 19-19 2 6 2 0 0 6-2
3.  Victoria Września 26 55 17 4 5 68-34 9 1 4 36-20 8 3 1 32-14 2 0 0 0 2 2-6
4.  LKS Gołuchów 26 54 17 3 6 51-19 9 2 3 24-9 8 1 3 27-10            
5.  Centra Ostrów Wielkopolski 26 46 14 4 8 53-30 6 3 5 26-16 8 1 3 27-14            
6.  KKS 1925 II Kalisz 26 44 13 5 8 43-42 8 4 1 23-16 5 1 7 20-26            
7.  Odolanovia Odolanów 26 35 10 5 11 47-45 6 2 4 26-14 4 3 7 21-31            
8.  Iskra Szydłowo 26 34 10 4 12 35-40 8 2 2 23-14 2 2 10 12-26 1 3 1 0 0 4-1

9.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 41 12 5 8 54-38 6 3 3 25-18 6 2 5 29-20 2 4 1 1 0 3-2
10.  Obra Kościan 25 41 12 5 8 51-45 6 3 3 22-16 6 2 5 29-29 2 1 0 1 1 2-3
11.  Wilki Wilczyn 25 34 10 4 11 48-47 8 1 3 29-17 2 3 8 19-30 1 0 0 0 1 1-4
12.  Victoria Ostrzeszów 25 32 10 2 13 44-43 5 1 7 21-20 5 1 6 23-23 1 3 1 0 0 2-0
13.  Olimpia Koło 25 32 10 2 13 38-49 5 1 6 16-17 5 1 7 22-32 1 0 0 0 1 0-2
14.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 31 7 10 8 40-35 5 6 3 22-15 2 4 5 18-20            
15.  Polonia 1912 Leszno 25 30 8 6 11 43-61 5 3 5 25-32 3 3 6 18-29 4 10 3 1 0 8-4
16.  Kotwica Kórnik 25 30 9 3 13 34-41 5 1 7 17-21 4 2 6 17-20 5 9 3 0 2 9-5
17.  Lubuszanin Trzcianka 25 30 9 3 13 47-65 6 1 4 31-28 3 2 9 16-37 5 5 1 2 2 7-10
18.  Polonia Kępno 25 30 8 6 11 30-44 4 3 5 17-18 4 3 6 13-26 4 1 0 1 3 1-6
19.  Krobianka Krobia 25 24 7 3 15 29-58 4 1 7 19-30 3 2 8 10-28 1 1 0 1 0 2-2
20.  Warta II Poznań 25 24 6 6 13 38-50 5 4 4 27-24 1 2 9 11-26 1 1 0 1 0 2-2
21.  TPS Winogrady (Poznań) 25 23 6 5 14 36-62 3 2 7 21-31 3 3 7 15-31            
22.  GKS Dopiewo 25 4 0 4 21 12-69 0 3 9 8-31 0 1 12 4-38  

 

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

Wspierają nas

78208510 3872596019433136 8858079244354322432 n

Hydro 

  • Gmina Trzcianka
  • Hydro Extrusions
  • Hotel Ajaks
  • Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
  • PHU Czesław Bakinowski
  • Doradca Finansowy Antoni Rogala
  • ZIK Trzcianka
  • Firma Transportowa Veskez
  • Farmutil Henryk Stokłosa
  • Firma MAC Śliwiński
  • Lubmor Sp. z o.o.
  • Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
  • Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
  • Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
  • Kolortec malowanie proszkowe
  • Vilmax Artur Malenta
  • Amico PHU Renata Szymańska 
  • BricoMarche Trzcianka