Może być zdjęciem przedstawiającym ‎1 osoba, stoi, uprawia sport, na świeżym powietrzu i ‎tekst „‎LUBK TRZIANP macr9n و PINSEL-PETER PINSEL- KROBIANKA KROBIA 1932 Krbianka Krobia Zespó MKS 2:2 k. 3-1 IRCAA* 1948 MKS HYDRO LUBUSZANIN TRZCIANKA‎”‎‎

1/16 Wielkopolskiego Pucharu Polski

Krobianka Krobia 2-2 MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka (2-1) k.3-1

35' P. Iwanicki, 85' M. Urbański - dla Lubuszanina

Bez Szymona Turka, Mateusza Jurkowa oraz kontuzjowanych: Pawła Wichra, Mikołaja Łuczaka i Wiesława Natkańca, do Gostynia na mecz pucharowy z Krobianką Krobia pojechał MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka. Gospodarze objęli prowadzenie w 30 minucie, ale po pięciu minutach wyrównał Paweł Iwanicki. W 40 minucie ponownie Krobianka objęła prowadzenie. Po zmianie stron, wynik długo nie zmieniał się. W 85 minucie gola wyrównującego zdobył Marcin Urbański. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2 i o awansie do następnej rundy miały przesądzić rzuty karne, w których lepsi okazali się gospodarze, wygrywając 3-1. Jedynego gola z rzutu karnego dla podopiecznych Jarosława Feciucha zdobył kapitan Paweł Iwanicki. Przed Lubuszaninem inauguracja rozgrywek ligowych i walka o jak najwyższą pozycję w grupie spadkowej.

Skład Lubuszanina: D. Kosiakov - J. Czapliński, I. Yurchenko, D. Bielejewski, A. Jessa - K. Żybura, J. Baranowski, P. Iwanicki, M. Turek, Ł. Cyruk - M. UrbańskiW rezerwie: A. Olejnik, M. Ławniczak, K. Kasperek, F. Miroszczenko