Poznaliśmy terminarz IV ligi wielkopolskiej na sezon 2020/2021. MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zainauguruje sezon 1 sierpnia meczem wyjazdowym w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Ostrovią. Natomiast pierwszy mecz w Trzciance odbędzie się 8 sierpnia z rezerwami KKS Kalisz.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu wygenerował w systemie Extranet terminarz, wedle którego toczyć się będą rozgrywki w pierwszej części sezonu 2020/21. Na jesień zaplanowano rozegranie 19 serii gier, do 29 listopada. Dwie ostatnie kolejki pierwszej części rozgrywek mają odbyć się wiosną, choć Wydział Gier i Ewidencji zastrzega możliwość przeniesienia ich na grudzień w przypadku korzystnych warunków atmosferycznych. Ewentualne kolejki "awansem" mogą odbyć się 5/6 i 12/13 grudnia. Decyzje w tej kwestii zapadną najpóźniej na początku listopada.

Po pierwszej rundzie rozgrywek zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pierwsza ósemka walczyć będzie o mistrzostwo IV ligi i awans rozgrywając między sobą wiosną mecz i rewanż. Pozostałem 14 drużyn weźmie udział w rywalizacji o utrzymanie. Ponownie zagrają one jednorundowo (13 spotkań), a układ spotkań zostanie określony według schematu uzależnionego od pozycji po pierwszej rundzie, który zostanie przedstawiony w terminie późniejszym.

 

Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga

RUNDA I

 

Kolejka: 1 w dniach 2020-08-01

 

1 Iskra Szydłowo - POLONIA Kępno 

2 OTPS WINOGRADY Poznań - KOTWICA Kórnik 

3 Obra 1912 Kościan - ODOLANOVIA Odolanów 

4 LKS Gołuchów - WARTA Międzychód

5 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 

6 WARTA II POZNAŃ SA - OLIMPIA Koło 

7 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 

8 KKS 1925 II KALISZ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

9 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - WILKI Wilczyn 

10 VICTORIA Ostrzeszów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia :

11 VICTORIA Września - Polonia 1912 Leszno 

 

Kolejka: 2 w dniach 2020-08-08

 

12 POLONIA Kępno - Polonia 1912 Leszno 

13 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - VICTORIA Września 

14 WILKI Wilczyn - VICTORIA Ostrzeszów 

15 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

16 Lubuszanin Trzcianka - KKS 1925 II KALISZ 

17 OLIMPIA Koło - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

18 GKS Dopiewo - WARTA II POZNAŃ SA 

19 WARTA Międzychód - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

20 ODOLANOVIA Odolanów - LKS Gołuchów 

21 KOTWICA Kórnik - Obra 1912 Kościan 

22 Iskra Szydłowo - OTPS WINOGRADY Poznań 

 

Kolejka: 3 w dniach 2020-08-15

 

23 OTPS WINOGRADY Poznań - POLONIA Kępno 

24 Obra 1912 Kościan - Iskra Szydłowo 

25 LKS Gołuchów - KOTWICA Kórnik 

26 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 

27 WARTA II POZNAŃ SA - WARTA Międzychód 

28 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 

29 KKS 1925 II KALISZ - OLIMPIA Koło 

30 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 

31 VICTORIA Ostrzeszów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

32 VICTORIA Września - WILKI Wilczyn 

33 Polonia 1912 Leszno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

 

Kolejka: 4 w dniach 2020-08-19

 

34 POLONIA Kępno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

35 WILKI Wilczyn - Polonia 1912 Leszno 

36 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września 

37 Lubuszanin Trzcianka - VICTORIA Ostrzeszów 

38 OLIMPIA Koło - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

39 GKS Dopiewo - KKS 1925 II KALISZ 

40 WARTA Międzychód - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

41 ODOLANOVIA Odolanów - WARTA II POZNAŃ SA 

42 KOTWICA Kórnik - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

43 Iskra Szydłowo - LKS Gołuchów 

44 OTPS WINOGRADY Poznań - Obra 1912 Kościan

 

Kolejka: 5 w dniach 2020-08-22

 

45 Obra 1912 Kościan - POLONIA Kępno 

46 LKS Gołuchów - OTPS WINOGRADY Poznań 

47 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 

48 WARTA II POZNAŃ SA - KOTWICA Kórnik 

49 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 

50 KKS 1925 II KALISZ - WARTA Międzychód 

51 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - GKS Dopiewo 

52 VICTORIA Ostrzeszów - OLIMPIA Koło 

53 VICTORIA Września - Lubuszanin Trzcianka

54 Polonia 1912 Leszno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

55 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - WILKI Wilczyn

 

Kolejka: 6 w dniach 2020-08-29

 

56 POLONIA Kępno - WILKI Wilczyn

57 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

58 Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno 

59 OLIMPIA Koło - VICTORIA Września 

60 GKS Dopiewo - VICTORIA Ostrzeszów 

61 WARTA Międzychód - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

62 ODOLANOVIA Odolanów - KKS 1925 II KALISZ 

63 KOTWICA Kórnik - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

64 Iskra Szydłowo - WARTA II POZNAŃ SA 

65 OTPS WINOGRADY Poznań - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

66 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 

 

Kolejka: 7 w dniach 2020-09-05

 

67 LKS Gołuchów - POLONIA Kępno 

68 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 

69 WARTA II POZNAŃ SA - OTPS WINOGRADY Poznań

70 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 

71 KKS 1925 II KALISZ - KOTWICA Kórnik 

72 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - ODOLANOVIA Odolanów 

73 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA Międzychód 

74 VICTORIA Września - GKS Dopiewo 

75 Polonia 1912 Leszno - OLIMPIA Koło

76 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Lubuszanin Trzcianka 

77 WILKI Wilczyn - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

 

Kolejka: 8 w dniach 2020-09-12

 

78 POLONIA Kępno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

79 Lubuszanin Trzcianka - WILKI Wilczyn 

80 OLIMPIA Koło - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

81 GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno

82 WARTA Międzychód - VICTORIA Września 

83 ODOLANOVIA Odolanów - VICTORIA Ostrzeszów 

84 KOTWICA Kórnik - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

85 Iskra Szydłowo - KKS 1925 II KALISZ

86 OTPS WINOGRADY Poznań - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

87 Obra 1912 Kościan - WARTA II POZNAŃ SA 

88 LKS Gołuchów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

 

Kolejka: 9 w dniach 2020-09-19

 

89 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno 

90 WARTA II POZNAŃ SA - LKS Gołuchów 

91 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 

92 KKS 1925 II KALISZ - OTPS WINOGRADY Poznań 

93 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Iskra Szydłowo

94 VICTORIA Ostrzeszów - KOTWICA Kórnik

95 VICTORIA Września - ODOLANOVIA Odolanów 

96 Polonia 1912 Leszno - WARTA Międzychód 

97 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - GKS Dopiewo

98 WILKI Wilczyn - OLIMPIA Koło 

99 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka 

 

Kolejka: 10 w dniach 2020-09-26

 

100 POLONIA Kępno - Lubuszanin Trzcianka 

101 OLIMPIA Koło - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

102 GKS Dopiewo - WILKI Wilczyn 

103 WARTA Międzychód - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

104 ODOLANOVIA Odolanów - Polonia 1912 Leszno 

105 KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września 

106 Iskra Szydłowo - VICTORIA Ostrzeszów 

107 OTPS WINOGRADY Poznań - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

108 Obra 1912 Kościan - KKS 1925 II KALISZ 

109 LKS Gołuchów - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

110 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WARTA II POZNAŃ SA

 

Kolejka: 11 w dniach 2020-10-03

 

111 WARTA II POZNAŃ SA - POLONIA Kępno

112 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

113 KKS 1925 II KALISZ - LKS Gołuchów 

114 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan 

115 VICTORIA Ostrzeszów - OTPS WINOGRADY Poznań

116 VICTORIA Września - Iskra Szydłowo 

117 Polonia 1912 Leszno - KOTWICA Kórnik 

118 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - ODOLANOVIA Odolanów 

119 WILKI Wilczyn - WARTA Międzychód 

120 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo 

121 Lubuszanin Trzcianka - OLIMPIA Koło

 

Kolejka: 12 w dniach 2020-10-10

 

122 POLONIA Kępno - OLIMPIA Koło

123 GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 

124 WARTA Międzychód - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

125 ODOLANOVIA Odolanów - WILKI Wilczyn 

126 KOTWICA Kórnik - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

127 Iskra Szydłowo - Polonia 1912 Leszno 

128 OTPS WINOGRADY Poznań - VICTORIA Września 

129 Obra 1912 Kościan - VICTORIA Ostrzeszów

130 LKS Gołuchów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

131 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ

132 WARTA II POZNAŃ SA - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

 

Kolejka: 13 w dniach 2020-10-17

 

133 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno

134 KKS 1925 II KALISZ - WARTA II POZNAŃ SA

135 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

136 VICTORIA Ostrzeszów - LKS Gołuchów 

137 VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan 

138 Polonia 1912 Leszno - OTPS WINOGRADY Poznań

139 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Iskra Szydłowo 

140 WILKI Wilczyn - KOTWICA Kórnik 

141 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ODOLANOVIA Odolanów 

142 Lubuszanin Trzcianka - WARTA Międzychód 

143 OLIMPIA Koło - GKS Dopiewo

 

Kolejka: 14 w dniach 2020-10-24

 

144 POLONIA Kępno - GKS Dopiewo 

145 WARTA Międzychód - OLIMPIA Koło 

146 ODOLANOVIA Odolanów - Lubuszanin Trzcianka

147 KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

148 Iskra Szydłowo - WILKI Wilczyn

149 OTPS WINOGRADY Poznań - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

150 Obra 1912 Kościan - Polonia 1912 Leszno

151 LKS Gołuchów - VICTORIA Września

152 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów

153 WARTA II POZNAŃ SA - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

154 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ

 

Kolejka: 15 w dniach 2020-10-31

 

155 KKS 1925 II KALISZ - POLONIA Kępno

156 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

157 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA II POZNAŃ SA

158 VICTORIA Września - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

159 Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów

160 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Obra 1912 Kościan

161 WILKI Wilczyn - OTPS WINOGRADY Poznań

162 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo

163 Lubuszanin Trzcianka - KOTWICA Kórnik

164 OLIMPIA Koło - ODOLANOVIA Odolanów

165 GKS Dopiewo - WARTA Międzychód

 

Kolejka: 16 w dniach 2020-11-07

 

166 POLONIA Kępno - WARTA Międzychód

167 ODOLANOVIA Odolanów - GKS Dopiewo

168 KOTWICA Kórnik - OLIMPIA Koło

169 Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka

170 OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

171 Obra 1912 Kościan - WILKI Wilczyn

172 LKS Gołuchów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

173 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno

174 WARTA II POZNAŃ SA - VICTORIA Września

175 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów

176 KKS 1925 II KALISZ - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

 

Kolejka: 17 w dniach 2020-11-14

 

177 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - POLONIA Kępno

178 VICTORIA Ostrzeszów - KKS 1925 II KALISZ

179 VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

180 Polonia 1912 Leszno - WARTA II POZNAŃ SA

181 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

182 WILKI Wilczyn - LKS Gołuchów

183 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan

184 Lubuszanin Trzcianka - OTPS WINOGRADY Poznań

185 OLIMPIA Koło - Iskra Szydłowo

186 GKS Dopiewo - KOTWICA Kórnik

187 WARTA Międzychód - ODOLANOVIA Odolanów

 

Kolejka: 18 w dniach 2020-11-21

 

188 POLONIA Kępno - ODOLANOVIA Odolanów

189 KOTWICA Kórnik - WARTA Międzychód

190 Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo

191 OTPS WINOGRADY Poznań - OLIMPIA Koło

192 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka

193 LKS Gołuchów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

194 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn

195 WARTA II POZNAŃ SA - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

196 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno

197 KKS 1925 II KALISZ - VICTORIA Września

198 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Ostrzeszów

 

Kolejka: 19 w dniach 2020-11-28

 

199 VICTORIA Ostrzeszów - POLONIA Kępno

200 VICTORIA Września - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

201 Polonia 1912 Leszno - KKS 1925 II KALISZ

202 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

203 WILKI Wilczyn - WARTA II POZNAŃ SA

204 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

205 Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów

206 OLIMPIA Koło - Obra 1912 Kościan

207 GKS Dopiewo - OTPS WINOGRADY Poznań

208 WARTA Międzychód - Iskra Szydłowo

209 ODOLANOVIA Odolanów - KOTWICA Kórnik

 

Kolejka: 20 w dniach ____-__-__

 

210 POLONIA Kępno - KOTWICA Kórnik

211 Iskra Szydłowo - ODOLANOVIA Odolanów 

212 OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Międzychód 

213 Obra 1912 Kościan - GKS Dopiewo

214 LKS Gołuchów - OLIMPIA Koło

215 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 

216 WARTA II POZNAŃ SA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

217 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn 

218 KKS 1925 II KALISZ - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

219 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno

220 VICTORIA Ostrzeszów - VICTORIA Września 

 

Kolejka: 21 w dniach ____-__-__

 

221 VICTORIA Września - POLONIA Kępno

222 Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Ostrzeszów 

223 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

224 WILKI Wilczyn - KKS 1925 II KALISZ 

225 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

226 Lubuszanin Trzcianka - WARTA II POZNAŃ SA 

227 OLIMPIA Koło - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

228 GKS Dopiewo - LKS Gołuchów 

229 WARTA Międzychód - Obra 1912 Kościan 

230 ODOLANOVIA Odolanów - OTPS WINOGRADY Poznań

231 KOTWICA Kórnik - Iskra Szydłowo

 

Poznaliśmy terminarz IV ligi wielkopolskiej na sezon 2020/2021. MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zainauguruje sezon 1 sierpnia meczem wyjazdowym w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Ostrovią. Natomiast pierwszy mecz w Trzciance odbędzie się 8 sierpnia z rezerwami KKS Kalisz.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu wygenerował w systemie Extranet terminarz, wedle którego toczyć się będą rozgrywki w pierwszej części sezonu 2020/21. Na jesień zaplanowano rozegranie 19 serii gier, do 29 listopada. Dwie ostatnie kolejki pierwszej części rozgrywek mają odbyć się wiosną, choć Wydział Gier i Ewidencji zastrzega możliwość przeniesienia ich na grudzień w przypadku korzystnych warunków atmosferycznych. Ewentualne kolejki "awansem" mogą odbyć się 5/6 i 12/13 grudnia. Decyzje w tej kwestii zapadną najpóźniej na początku listopada.

Po pierwszej rundzie rozgrywek zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pierwsza ósemka walczyć będzie o mistrzostwo IV ligi i awans rozgrywając między sobą wiosną mecz i rewanż. Pozostałem 14 drużyn weźmie udział w rywalizacji o utrzymanie. Ponownie zagrają one jednorundowo (13 spotkań), a układ spotkań zostanie określony według schematu uzależnionego od pozycji po pierwszej rundzie, który zostanie przedstawiony w terminie późniejszym.

Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga
RUNDA I

 

Kolejka: 1 w dniach 2020-08-01

1 Iskra Szydłowo - POLONIA Kępno 
2 OTPS WINOGRADY Poznań - KOTWICA Kórnik 
3 Obra 1912 Kościan - ODOLANOVIA Odolanów 
4 LKS Gołuchów - WARTA Międzychód
5 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 
6 WARTA II POZNAŃ SA - OLIMPIA Koło 
7 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 
8 KKS 1925 II KALISZ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
9 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - WILKI Wilczyn 
10 VICTORIA Ostrzeszów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia :
11 VICTORIA Września - Polonia 1912 Leszno 

Kolejka: 2 w dniach 2020-08-08

12 POLONIA Kępno - Polonia 1912 Leszno 
13 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - VICTORIA Września 
14 WILKI Wilczyn - VICTORIA Ostrzeszów 
15 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
16 Lubuszanin Trzcianka - KKS 1925 II KALISZ 
17 OLIMPIA Koło - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
18 GKS Dopiewo - WARTA II POZNAŃ SA 
19 WARTA Międzychód - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
20 ODOLANOVIA Odolanów - LKS Gołuchów 
21 KOTWICA Kórnik - Obra 1912 Kościan 
22 Iskra Szydłowo - OTPS WINOGRADY Poznań 

Kolejka: 3 w dniach 2020-08-15

23 OTPS WINOGRADY Poznań - POLONIA Kępno 
24 Obra 1912 Kościan - Iskra Szydłowo 
25 LKS Gołuchów - KOTWICA Kórnik 
26 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 
27 WARTA II POZNAŃ SA - WARTA Międzychód 
28 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 
29 KKS 1925 II KALISZ - OLIMPIA Koło 
30 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 
31 VICTORIA Ostrzeszów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
32 VICTORIA Września - WILKI Wilczyn 
33 Polonia 1912 Leszno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

Kolejka: 4 w dniach 2020-08-19

34 POLONIA Kępno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
35 WILKI Wilczyn - Polonia 1912 Leszno 
36 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września 
37 Lubuszanin Trzcianka - VICTORIA Ostrzeszów 
38 OLIMPIA Koło - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
39 GKS Dopiewo - KKS 1925 II KALISZ 
40 WARTA Międzychód - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
41 ODOLANOVIA Odolanów - WARTA II POZNAŃ SA 
42 KOTWICA Kórnik - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
43 Iskra Szydłowo - LKS Gołuchów 
44 OTPS WINOGRADY Poznań - Obra 1912 Kościan

Kolejka: 5 w dniach 2020-08-22

45 Obra 1912 Kościan - POLONIA Kępno 
46 LKS Gołuchów - OTPS WINOGRADY Poznań 
47 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 
48 WARTA II POZNAŃ SA - KOTWICA Kórnik 
49 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 
50 KKS 1925 II KALISZ - WARTA Międzychód 
51 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - GKS Dopiewo 
52 VICTORIA Ostrzeszów - OLIMPIA Koło 
53 VICTORIA Września - Lubuszanin Trzcianka
54 Polonia 1912 Leszno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
55 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - WILKI Wilczyn

Kolejka: 6 w dniach 2020-08-29

56 POLONIA Kępno - WILKI Wilczyn
57 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
58 Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno 
59 OLIMPIA Koło - VICTORIA Września 
60 GKS Dopiewo - VICTORIA Ostrzeszów 
61 WARTA Międzychód - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
62 ODOLANOVIA Odolanów - KKS 1925 II KALISZ 
63 KOTWICA Kórnik - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
64 Iskra Szydłowo - WARTA II POZNAŃ SA 
65 OTPS WINOGRADY Poznań - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
66 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 

Kolejka: 7 w dniach 2020-09-05

67 LKS Gołuchów - POLONIA Kępno 
68 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 
69 WARTA II POZNAŃ SA - OTPS WINOGRADY Poznań
70 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 
71 KKS 1925 II KALISZ - KOTWICA Kórnik 
72 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - ODOLANOVIA Odolanów 
73 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA Międzychód 
74 VICTORIA Września - GKS Dopiewo 
75 Polonia 1912 Leszno - OLIMPIA Koło
76 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Lubuszanin Trzcianka 
77 WILKI Wilczyn - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

Kolejka: 8 w dniach 2020-09-12

78 POLONIA Kępno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
79 Lubuszanin Trzcianka - WILKI Wilczyn 
80 OLIMPIA Koło - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
81 GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno
82 WARTA Międzychód - VICTORIA Września 
83 ODOLANOVIA Odolanów - VICTORIA Ostrzeszów 
84 KOTWICA Kórnik - POGOŃ Nowe Skalmierzyce
85 Iskra Szydłowo - KKS 1925 II KALISZ
86 OTPS WINOGRADY Poznań - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
87 Obra 1912 Kościan - WARTA II POZNAŃ SA 
88 LKS Gołuchów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

Kolejka: 9 w dniach 2020-09-19

89 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno 
90 WARTA II POZNAŃ SA - LKS Gołuchów 
91 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 
92 KKS 1925 II KALISZ - OTPS WINOGRADY Poznań 
93 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Iskra Szydłowo
94 VICTORIA Ostrzeszów - KOTWICA Kórnik
95 VICTORIA Września - ODOLANOVIA Odolanów 
96 Polonia 1912 Leszno - WARTA Międzychód 
97 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - GKS Dopiewo
98 WILKI Wilczyn - OLIMPIA Koło 
99 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka 

Kolejka: 10 w dniach 2020-09-26

100 POLONIA Kępno - Lubuszanin Trzcianka 
101 OLIMPIA Koło - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
102 GKS Dopiewo - WILKI Wilczyn 
103 WARTA Międzychód - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
104 ODOLANOVIA Odolanów - Polonia 1912 Leszno 
105 KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września 
106 Iskra Szydłowo - VICTORIA Ostrzeszów 
107 OTPS WINOGRADY Poznań - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
108 Obra 1912 Kościan - KKS 1925 II KALISZ 
109 LKS Gołuchów - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
110 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WARTA II POZNAŃ SA

Kolejka: 11 w dniach 2020-10-03

111 WARTA II POZNAŃ SA - POLONIA Kępno
112 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
113 KKS 1925 II KALISZ - LKS Gołuchów 
114 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan 
115 VICTORIA Ostrzeszów - OTPS WINOGRADY Poznań
116 VICTORIA Września - Iskra Szydłowo 
117 Polonia 1912 Leszno - KOTWICA Kórnik 
118 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - ODOLANOVIA Odolanów 
119 WILKI Wilczyn - WARTA Międzychód 
120 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo 
121 Lubuszanin Trzcianka - OLIMPIA Koło

Kolejka: 12 w dniach 2020-10-10

122 POLONIA Kępno - OLIMPIA Koło
123 GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 
124 WARTA Międzychód - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
125 ODOLANOVIA Odolanów - WILKI Wilczyn 
126 KOTWICA Kórnik - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
127 Iskra Szydłowo - Polonia 1912 Leszno 
128 OTPS WINOGRADY Poznań - VICTORIA Września 
129 Obra 1912 Kościan - VICTORIA Ostrzeszów
130 LKS Gołuchów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
131 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ
132 WARTA II POZNAŃ SA - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

Kolejka: 13 w dniach 2020-10-17

133 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno
134 KKS 1925 II KALISZ - WARTA II POZNAŃ SA
135 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
136 VICTORIA Ostrzeszów - LKS Gołuchów 
137 VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan 
138 Polonia 1912 Leszno - OTPS WINOGRADY Poznań
139 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Iskra Szydłowo 
140 WILKI Wilczyn - KOTWICA Kórnik 
141 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ODOLANOVIA Odolanów 
142 Lubuszanin Trzcianka - WARTA Międzychód 
143 OLIMPIA Koło - GKS Dopiewo

Kolejka: 14 w dniach 2020-10-24

144 POLONIA Kępno - GKS Dopiewo 
145 WARTA Międzychód - OLIMPIA Koło 
146 ODOLANOVIA Odolanów - Lubuszanin Trzcianka
147 KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
148 Iskra Szydłowo - WILKI Wilczyn
149 OTPS WINOGRADY Poznań - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
150 Obra 1912 Kościan - Polonia 1912 Leszno
151 LKS Gołuchów - VICTORIA Września
152 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów
153 WARTA II POZNAŃ SA - POGOŃ Nowe Skalmierzyce
154 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ

Kolejka: 15 w dniach 2020-10-31

155 KKS 1925 II KALISZ - POLONIA Kępno
156 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
157 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA II POZNAŃ SA
158 VICTORIA Września - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
159 Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów
160 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Obra 1912 Kościan
161 WILKI Wilczyn - OTPS WINOGRADY Poznań
162 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo
163 Lubuszanin Trzcianka - KOTWICA Kórnik
164 OLIMPIA Koło - ODOLANOVIA Odolanów
165 GKS Dopiewo - WARTA Międzychód

Kolejka: 16 w dniach 2020-11-07

166 POLONIA Kępno - WARTA Międzychód
167 ODOLANOVIA Odolanów - GKS Dopiewo
168 KOTWICA Kórnik - OLIMPIA Koło
169 Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka
170 OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
171 Obra 1912 Kościan - WILKI Wilczyn
172 LKS Gołuchów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
173 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno
174 WARTA II POZNAŃ SA - VICTORIA Września
175 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów
176 KKS 1925 II KALISZ - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Kolejka: 17 w dniach 2020-11-14

177 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - POLONIA Kępno
178 VICTORIA Ostrzeszów - KKS 1925 II KALISZ
179 VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
180 Polonia 1912 Leszno - WARTA II POZNAŃ SA
181 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
182 WILKI Wilczyn - LKS Gołuchów
183 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan
184 Lubuszanin Trzcianka - OTPS WINOGRADY Poznań
185 OLIMPIA Koło - Iskra Szydłowo
186 GKS Dopiewo - KOTWICA Kórnik
187 WARTA Międzychód - ODOLANOVIA Odolanów

Kolejka: 18 w dniach 2020-11-21

188 POLONIA Kępno - ODOLANOVIA Odolanów
189 KOTWICA Kórnik - WARTA Międzychód
190 Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo
191 OTPS WINOGRADY Poznań - OLIMPIA Koło
192 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka
193 LKS Gołuchów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
194 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn
195 WARTA II POZNAŃ SA - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
196 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno
197 KKS 1925 II KALISZ - VICTORIA Września
198 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Ostrzeszów

Kolejka: 19 w dniach 2020-11-28

199 VICTORIA Ostrzeszów - POLONIA Kępno
200 VICTORIA Września - POGOŃ Nowe Skalmierzyce
201 Polonia 1912 Leszno - KKS 1925 II KALISZ
202 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
203 WILKI Wilczyn - WARTA II POZNAŃ SA
204 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
205 Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów
206 OLIMPIA Koło - Obra 1912 Kościan
207 GKS Dopiewo - OTPS WINOGRADY Poznań
208 WARTA Międzychód - Iskra Szydłowo
209 ODOLANOVIA Odolanów - KOTWICA Kórnik

Kolejka: 20 w dniach ____-__-__

210 POLONIA Kępno - KOTWICA Kórnik
211 Iskra Szydłowo - ODOLANOVIA Odolanów 
212 OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Międzychód 
213 Obra 1912 Kościan - GKS Dopiewo
214 LKS Gołuchów - OLIMPIA Koło
215 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 
216 WARTA II POZNAŃ SA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
217 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn 
218 KKS 1925 II KALISZ - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
219 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno
220 VICTORIA Ostrzeszów - VICTORIA Września 

Kolejka: 21 w dniach ____-__-__

221 VICTORIA Września - POLONIA Kępno
222 Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Ostrzeszów 
223 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
224 WILKI Wilczyn - KKS 1925 II KALISZ 
225 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
226 Lubuszanin Trzcianka - WARTA II POZNAŃ SA 
227 OLIMPIA Koło - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
228 GKS Dopiewo - LKS Gołuchów 
229 WARTA Międzychód - Obra 1912 Kościan 
230 ODOLANOVIA Odolanów - OTPS WINOGRADY Poznań
231 KOTWICA Kórnik - Iskra Szydłowo

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

licznik odwiedzin Joomla