Social Media

Polub nas na Facebooku!Oglądaj nas na Youtube!Śledź nas na Instagramie!

Lubuszanin Trzcianka

Zawieszenie rozgrywek piłkarskich do 26 kwietnia

W swoim pierwszym meczu kontrolnym rozegranym w Wałczu, juniorzy MKS Lubuszanin Trzcianka przegrali 0-2 z Pogonią Połczyn Zdrój. Jak podkreślił trener Jakub Ubycha, założeniem w tym meczu było to, żeby każdy z chłopaków zagrał minimum 45 minut. Młodzi zawodnicy Lubu stworzyli kilka składnych akcji, po których mogli strzelić bramkę, jednak brakowało celności przy finalizacji.

Skład w I połowie: Ryba, Wlazło, Błaszkiewicz, Ławniczak, Plich, Łachwa, Duszyński, Baranowski, Wiela, Malinowski, Skupiński
Skład II połowa: Ryba, Kowalski, Pisarski(75' Błaszkiewicz), Ławniczak, Potocki, Plich (68' Malinowski), Karlak, Duszyński, Baranowski (68' Wiela), Grencel, Gabruś

W kolejnym meczu sparingowym Lubuszanin zagra z Kuźnicą Czarnkowską. Sobota (22.02) o 15:00 w Kuźnicy.