Sparing - Wągrowiec

Sparta Złotów 0-1 Lubuszanin (0-0)

60' K. Grygier

Skład Lubuszanina: Ł. Benedykciński - J. Czapliński, P. Ziopaja, zawodnik testowany, P. Przygocki - K. Grygier, zawodnik testowany, R. Majtyka, M. Łuczak - A. Pietrowski, O. KpassaPo przerwie na boisku pojawili się juniorzy: B. Duda, P. Chromiec, N. Ryba.

W swoim pierwszym meczu sparingowym podczas przygotowań do rundy wiosennej, MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka wygrał w Wągrowcu 1-0 z V-ligową Spartą Złotów, po bramce w 60 minucie Kacpra Grygiera. Podczas sobotniego wieczora, w kadrze naszego zespołu zabrakło pięciu zawodników: Pawła Iwanickiego, Krystiana Feciucha, Pawła Wichra, Wiesława Natkańca i Jakuba Mleczaka.Kolejny mecz kontrolny, podopieczni Jarosława Feciucha rozegrają 8 lutego w Bydgoszczy. Naszym przeciwnikiem będzie miejscowy Zawisza Bydgoszcz. Początek tego meczu o godz.12:30.