Pierwsza porażka Lubu u siebie

Podopieczni Jarosława Feciucha przystąpili do meczu bez pauzujących za kartki Pawła Iwanickiego i Jakuba Czaplińskiego z dwoma juniorami w rezerwie, kontuzjowani Piotr Ziopaja i Wiesław Natkaniec. Mecz z wieloma sytuacjami bramkowymi z obydwu stron jednak więcej błędów w obronie popełnili gospodarze i dzięki temu Victoria Września wyjechała z Trzcianki z pełną pulą.

Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września 2:3 (1:2)

lubu wrzesnia i

Skład Lubuszanina: Łukasz Benedykciński, Bartosz Wrzosek, Rafał Majtyka, Piotr Przygocki, Adrian Pietrowski, Mikołaj Łuczak (84' Bartosz Duda), Krystian Feciuch, Michał Pakuła, Kacper Grygier, Paweł Wicher, Orlando Kpassa

lubu wrzesnia

Sytuacja kadrowa Lubuszanina przed sobotnim meczem z Victorią Września była dramatyczna.Z klubem pożegnali się Marcin Budnik, Kiril Isaczenko  i Emihrad Mchedlidze, nieobecny był Vadym Dmytroczenko, kontuzjowani byli Piotr Ziopaja i Wiesław Natkaniec, a za karki musieli pauzować Pawel Iwanicki i Jakub Czapliński. Kadra meczowa liczyła ledwie 13 graczy w tym dwóch zawodników z drużyny juniorów Nikodem Ryba i Bartosz Duda.

 W 33 minucie 1-0 dla gości, uderzenie z rzutu wolnego Mikołaja Jankowskiego piłka po rykoszecie Michała Pakuły znalazła drogę do siatki i tym samym Łukasz Benedykciński bez szans na obronę.W 38 minucie świetna akcja Lubuszanina, asysta Adrian Pietrowski, gol Kacper Grygier i 1-1. Po minucie 2-1 dla przyjeznych na listę strzelców wpisał się Jacek Kopaniarz. W 45 minucie była doskonała okazja na wyrównianie jednak rzutu karnego nie strzelił Adrian Pietrowski i do przerwy 2-1 dla Victorii. Piłkarze z Wrześni w 60 minucie wyszli na dwubramkowe prowadzenie do siatki trafił Mikołaj Panowicz. W 70 minucie gol dla Lubuszanina autorstwa Krystiana Feciucha asystę zaliczył Kacper Grygier. Do końca wynik nie uległ zmianie. Podopieczni Jarosława Feciucha zanotowali pierwszą porażkę u siebie.Nasza drużyna pomimo tragicznej sytuacji kadrowej zagrała wyrównany mecz z obecnym liderem IV ligi wielkopolskiej.

lubu z wrzesnia

15 kol wyn polskieligi

15 kol tab jarder

W XVI kolejce Nasza drużyna zagra na wyjeżdzie z Victorią Ostrzeszów. Mecz zaplanowano na sobotę 9 listopada początek godzina 13:00. Do składu wróci Jakub Czapliński i Paweł Iwanicki 

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

Wspierają nas

78208510 3872596019433136 8858079244354322432 n

Hydro 

 • Gmina Trzcianka
 • Hydro Extrusions
 • Hotel Ajaks
 • Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
 • PHU Czesław Bakinowski
 • Doradca Finansowy Antoni Rogala
 • ZIK Trzcianka
 • Firma Transportowa Veskez
 • Farmutil Henryk Stokłosa
 • Firma MAC Śliwiński
 • Lubmor Sp. z o.o.
 • Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
 • Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
 • Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
 • Kolortec malowanie proszkowe
 • Vilmax Artur Malenta
 • Amico PHU Renata Szymańska