Ten punkt trzeba szanować

XIV kolejka IV ligi wielkopolskiej                              Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka 2:2 (1:1)

9' 1:0 Jakub Giełda, 50' Jarosław Krysiak dla Warty - 10 ' 1:1 Paweł Iwanicki, 70' Paweł Wicher dla Lubuszanina

"... 2:2, ale brawo dla zawodników. 55 minut gry w 10- ciu przeciwko 11, do tego poprzeczka Grygiera w 85 minucie. Punkt, który trzeba szanować ..."- potwierdził po meczu trener Lubuszanina Trzcianka, Jarosław Feciuch

warta lubuszanin3

Skład Lubuszanina: Vadym Dmytroczenko - Bartosz Wrzosek (46' Kacper Grygier), Piotr Ziopaja (46' Emihrad Mchedlidze), Piotr Przygocki, Rafał Majtyka, Krystian Feciuch, Adrian Pietrowski, Jakub Czapliński, Mikołaj Łuczak (70' Michał Pakuła), Paweł Iwanicki, Paweł Wicher

warta lubuszanin

Gospodarze objęli prowadzenie w 9 minucie trafienie Jakuba Giełdy. Szybka odpowiedż po minucie Naszej drużyny wyrównał Paweł Iwanicki. W pierwszej części meczu druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Jakuba Czaplińskiego'. Miejscowi wykorzystali przewagę jednego zawodnika Jarosław Krysiak w 50 minucie wyprowadza Wartę na prowadzenie.Grający w "10" Lubuszanin doprowadza do wyrównania po golu w 70 minucie autorstwa Pawła Wichra.

warta lubuszanin2

14 kolejka wyniki

14 kolejka tabela po weryf

W 15 kolejce podopieczni Jarosława Feciucha zagrają przed własną publicznością z Victorią Września. Spotkanie zaplanowano na 2 listopada (sobota) godz. 13:00.