"Szczupak" Wicherka

Paweł Wicher autorem zwycięskiego gola w meczu XIII kolejki IV ligi wielkopolskiej z KS Opatówek. Podopieczni Jarosława Feciucha dzięki ośmej wygranej w rundzie jesiennnej zostali wiceliderem i tracą do lidera LKS Gołuchów jeden punkt

Lubuszanin Trzcianka - KS Opatówek 1:0 (1:0) Paweł Wicher 42'

lubu opat2

Skład Lubuszanina: Łukasz Benedykciński - Marcin Budnik, Piotr Ziopaja (66' Bartosz Wrzosek), Piotr Przygocki, Rafał Majtyka, Adrian Pietrowski (82' Emihrad Mchedlidze), Mikołaj Łuczak, Michał Pakuła (46' Kacper Grygier), Jakub Czapliński, Paweł Iwanicki (66' Orlando Kpassa), Paweł Wicher

Lubuszanin przystąpił do rywalizacji bez pauzującego za żółte kartki Krystiana Feciucha. W 5 minucie pierwsza okazja dla Naszej drużyny Mikołaj Łuczak oddał strzał z 20 metra piłka po rykoszecie obrońcy odbiła się od poprzeczki. W 14 minucie strzał Pawła Iwanickiego obok bramki. W 17 minucie najlepsza okazja na objęcie prowadzenie Paweł Wicher minął bramkarza jednak nie trafił do bramki. W 30 minucie rzut wolny Michał Pakuła zdecydował się na uderzenie jednak pewnie obronił Adam Dwornik. Goście z najlepszą okazją w 41 minucie ładny strzał Łukasza Grabowskiego kapitalnie obronił Łukasz Benedyciński (fot.poniżej)

lubu opat

Po minucie wzorowa akcja Lubuszanina.Precyzyjne dośrodkowanie Adriana Pietrowskiego wprost na głowę Pawła Wichra, który ładnym "szczupakiem"  wyprowadził Naszą drużynę na prowadzenie.

lubu opat gol

Do przerwy jednobramkowe prowadzenie trzcianeckiej drużyny. Po zmianie stron pierwszy niecelny strzał oddał Adrian Pietrowski, strzał wprowadzonego po przerwie Kacpra Grygiera został zablokowany. Goście w 60 minucie z okazją na wyrównanie uderzenie Macieja Rojewskiego i po raz drugi kapitalna interwencja w meczu Łukasza Benedykcińskiego. W 72 minucie w polu karnym gości zagranie Mikołaja Łuczaka do Pawła Iwanickiego. Kapitan Lubuszanina nie opanował jednak piłki. W 80 minucie ładny strzał wprowadzonego po przerwie Orlando Kpassa z 20 metra obronił Adam Dwornik. Ostatecznie wynik nie uległ zmianie i podopieczni Jarosława Feciucha zaliczyli kolejną wygraną w sezonie.

13 kolejka wyniki

13 kolejka tabela

 

W 14 kolejce Lubuszanin zagra na wyjeżdzie 26 pażdziernika (sobota) w Międzychodzie z miejscową Wartą. Początek meczu o godzinie 15- tej.

 

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

Wspierają nas

78208510 3872596019433136 8858079244354322432 n

Hydro 

 • Gmina Trzcianka
 • Hydro Extrusions
 • Hotel Ajaks
 • Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
 • PHU Czesław Bakinowski
 • Doradca Finansowy Antoni Rogala
 • ZIK Trzcianka
 • Firma Transportowa Veskez
 • Farmutil Henryk Stokłosa
 • Firma MAC Śliwiński
 • Lubmor Sp. z o.o.
 • Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
 • Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
 • Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
 • Kolortec malowanie proszkowe
 • Vilmax Artur Malenta
 • Amico PHU Renata Szymańska