Kapitan zapewnił wygraną

Paweł Iwanicki autorem zwycięskiego gola w spotkaniu z Kotwicą Kórnik. 

Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 1:0 (0:0) 51' Paweł Iwanicki

Skład Lubuszanina: Łukasz Benedykciński - Marcin Budnik, Bartosz Wrzosek (46' Piotr Ziopaja), Piotr Przygocki, Adrian Pietrowski (66' Michał Pakuła), Jakub Czapliński, Krystian Feciuch, Mikołaj Łuczak, Paweł Iwanicki (80' Wiesław Natkaniec), Paweł Wicher (46' Rafał Majtyka), Orlando Kpassa

Lubuszanin Kotwica

Kibice, którzy pojawili się na meczu zobaczyli spotkanie na dobrym poziomie sportowym. Obydwa zespoły stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. Wyróżniającymi graczami bramkarze obydwu drużyn. Łukasz Benedykciński z najlepszym występem w barwach Lubuszanina kapitalnie interweniował zakończył mecz bez straty gola. Z drugiej strony Jan Każmierczak wyciągnął piłkę z siatki raz był najlepszym zawodnikiem swojego zespołu.

W zespole gości w wyjściowej jedenastce dwóch byłych zawodników Lubuszanina Adam Śniegowski i Jakub Bydzyń. Przyjezdni na początku meczu z okazjami na gola strzał Dawida Urbanka broni Łukasz Benedykciński, w kolejnej okazji ponownie Dawid Urbanek obok bramki. W odpowiedzi Lubuszanin przeprowadził akcje po których Krystian Feciuch oddał dwa niecelne uderzenia. Dwukrotnie próbował Paweł Iwanicki najpierw uderzenie zostało zablokowane przez obrońcę gości, w następnej akcji strzał tuż obok bramki.Najlepsza okazja dla kórniczan na objęcie prowadzenia w 35 minucie w sytuacji sam na sam z Łukaszem Benedykcińskim, Jakub Budzyń. Bramkarz Lubuszanina wyszedł z opresji obronną ręka.W 39 minucie ładny strzał Pawła Iwanickiego pewnie broni Jan Każmierczak. W 42 minucie dośrodkowanie Jakuba Czaplińskiego Orlando Kpassa wyskoczył do zagranej piłki strzał głową futbolówka w siatce jednak przy próbie wyskoku napastnik Lubuszanina faulował obrońcę gości i sędzia Tomasz Stelmaszewski z Poznania nie uznał gola. Do przerwy bez goli.

Lubuszanin Kotwica K

Po zmianie stron dwie zmiany w Lubuszaninie. Opuścili boisko Bartosz Wrzosek i Paweł Wicher. Na boisku Piotr Ziopaja i Rafał Majtyka.

W 51 minucie prowadzenie dla Naszej drużyny. Precyzyjne dośrodkowanie Jakuba Czaplińskiego wprost na głowę Pawła Iwanickiego, który nie dał szans Janowi Każmierczakowi. Lubuszanin nie zwalniał tempa. W 54 minucie uderzenie z bliskiej odległości Mikołaja Łuczaka w słupek, strzał Marcina Budnika obok bramki.. Goście w 68 minucie z próbą Dawida Urbanka na posterunku Łukasz Benedykciński.

lukasz Benedykciński

Łukasz Benedykciński kapitalnie interweniował w 77 minucie. Krzysztof Stępiński oddał mocny strzał bramkarz Lubuszanina nie dał się pokonać. Ostatecznie podopieczni Jarosława Feciucha z kolejną wygraną w meczu pełnym walki, zaangażowania. 

Naszej drużynie z trybuny kibicowała Pani Jolanta Turczynowicz - Kieryłło kandydatka w najbliższych wyborach do Senatu. Z uwagi na sportowe osiągnięcia -  uprawiała czynnie na najwyższym poziomie piłkę siatkową oraz była w kadrze narodowej w szachach. Zarząd Klubu zawsze będzie popierać sportowców, działaczy sportowych dopomagających w działalności Kluby sportowe. Pani Jolanta Turczynowicz - Kieryłło zna nasz Klub i zawarto porozumienie co do współpracy. Zwracamy się do wszystkich naszych kibiców i sympatyków o poparcie Pani Jolanty Turczynowicz - Kieryłło w wyborach do Senatu, bo jest naszym Honorowym Członkiem wspierającym  MKS Lubuszanin Trzcianka - deklarując się jednocześnie do udzielania pomocy w sponsoringu. Oddajmy swój głos na tych co są z nami dla dobra naszego ukochanego Lubu. Pani Jolu jesteśmy z Panią.

hej Lubu

11 kolejka wyniki

tabela po 11 kolejkach

W następnej 12 kolejce podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Kościanie z miejscową Obrą. Mecz zaplanowano na 12 pażdziernika (sobota) początek godzina 15:00.

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

Akademia Lubuszanin Trzcianka

tvl trz

 

Wspierają nas

78208510 3872596019433136 8858079244354322432 n

Hydro 

 • Gmina Trzcianka
 • Hydro Extrusions
 • Hotel Ajaks
 • Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
 • PHU Czesław Bakinowski
 • Doradca Finansowy Antoni Rogala
 • ZIK Trzcianka
 • Firma Transportowa Veskez
 • Farmutil Henryk Stokłosa
 • Firma MAC Śliwiński
 • Lubmor Sp. z o.o.
 • Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
 • Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
 • Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
 • Kolortec malowanie proszkowe
 • Vilmax Artur Malenta
 • Amico PHU Renata Szymańska 
 • BricoMarche Trzcianka