Demolka Lubuszanina 

Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło 9:0 (5:0)

(Orlando Kpassa x4, Paweł Wicher x4, Wiesław Natkaniec)

Lubuszanin Trzcianka Olimpia Kolo

Skład Lubuszanina: Vadym Dmytroczenko- Bartosz Wrzosek, Piotr Ziopaja, Piotr Przygocki (46' Michał Pakuła), Adrian Pietrowski, Krystian Feciuch, Jakub Czapliński, Mikołaj  Łuczak, Paweł Iwanicki (46' Wiesław Natkaniec), Paweł Wicher, Orlando Kpassa (74' Kiryl Isaczenka)

lubu z kolem

Od samego początku zdecydowana przewaga Lubuszanina. W 3 minucie pierwszy strzał w spotkaniu oddał Krystian Feciuch nad bramką, w 7 minucie dośrodowanie Jakuba Czaplińskiego Orlando Kpassa minął się z piłką. Po minucie ponownie dośrodkowanie Jakuba Czaplińskiego uderzenie głową Orlando Kpassa obok bramki.Nie minęła kolejna minuta strzał Mikołaja Łuczaka broni bramkarz gości W 11 minucie przewaga udokumentowana golem. Precyzyjne dośrodkowanie Jakuba Czaplińskiego wykończył ładnym plasowanym strzałem Orlando Kpassa. Przygniatająca przewaga Naszej drużyny dwukrotnie próbował Paweł Iwanicki, Paweł Wicher. W 18 minucie zamieszanie pod bramką gości z bliskiej odległości Orlando Kpassa pokonał po raz drugi w meczu Bartosza Kordylewskiego. W 25 minucie zagranie Piotra Przygockiego wprost na głowę Pawła Wichra który podwyższa prowadzenie. W 32 minucie hattrick zalicza Orlando Kpassa, który z bliskiej odległości nie dał szans bramkarzowi gości. Drugie trafienie w spotkaniu Pawła Wichra w 36 minucie. Precyzyjny strzał i piłka po raz piąty znalazła się w siatce Bartosza Kordylewskiego. Do przerwy pięciobramkowe prowadzenie Lubuszanina. Po zmianie stron trener gości zdecydował się na zmianę bramkarza Bartosza Kordylewskiego zastąpił Jakub Zawilski. Lubuszanin z kolejnymi dogodnymi sytuacjami bramkowym po uderzeniu Mikołaja Łuczaka piłka odbiła się od poprzeczki, mocny strzał Adriana Pietrowskiego z rzutu wolnego wysoko nad bramką. W 60 minucie Orlando Kpassa po raz czwarty wpisał się na listę strzelców. Kolejne dwa gole dla Naszej drużyny. Najpierw wprowadzony po przerwie Wiesław Natkaniec nie dał szans Jakubowi Zawilskiemu. Dwa ostatnie gole Pawła Wichra, który znalazł się w polu karnym i zrobił swoje.

Lubuszanin wygrał w efektowym stylu. Z pewnością szkoda gości jednak tak naprawdę młody zespół z Koła czerwona latarnia ligi zdecydowanie nie pasuje do grona IV- ligowców.

8 kolejka wyniki

8 kolejka tabela

W następnej 9 kolejce podopieczni Jarosława Feciucha zagrają na wyjeżdzie w Ostrowie Wielkopolskim z 14- tą w ligowej tabeli miejscową Ostrovią. Mecz zaplanowano na 21 pażdziernika początek godzina 17:00. 

9 kolejka zestawienie

 

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

Akademia Lubuszanin Trzcianka

tvl trz

 

Wspierają nas

78208510 3872596019433136 8858079244354322432 n

Hydro 

 • Gmina Trzcianka
 • Hydro Extrusions
 • Hotel Ajaks
 • Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
 • PHU Czesław Bakinowski
 • Doradca Finansowy Antoni Rogala
 • ZIK Trzcianka
 • Firma Transportowa Veskez
 • Farmutil Henryk Stokłosa
 • Firma MAC Śliwiński
 • Lubmor Sp. z o.o.
 • Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
 • Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
 • Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
 • Kolortec malowanie proszkowe
 • Vilmax Artur Malenta
 • Amico PHU Renata Szymańska 
 • BricoMarche Trzcianka