Szkoda straconych punktów

Emocji nie brakowało w konfrontacji Lubuszanina z Polonią Leszno. W 84 minucie dośrodkowanie Pawła Wichra i Orlando Kpassa z przewrotki pokonał bramkarza gości, wyrównał w 90 minucie w zamieszaniu podbramkowym Łukasz Bugzel. Bliżej wygranej była Nasza drużyna m.in niewykorzystany rzut karny i więcej sytuacji stuprocentowych

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Leszno 2:2 (1:0) 11' Mikołaj Łuczak, 84' Orlando Kpassa dla Lubuszanina, 55' Eryk Moryson, 90' Łukasz Bugzel dla Polonii Leszno

Skład Lubuszanina; Vadym Dmytroczenko- Marcin Budnik, Bartosz Wrzosek, Piotr Przygocki, Jakub Czapliński, Adrian Pietrowski (64' Wiesław Natkaniec), Rafał Majtyka, Michał Pakuła (75' Orlando Kpassa), Mikołaj Łuczak (80' Piotr Ziopaja), Paweł Iwanicki, Paweł Wicher

Lubu z Lesznem

Od samego początku sytuacje bramkowe dla Lubuszanina. W 1 minucie uderzenie Michała Pakuły broni Mikołaj Sroczyński.W 2 minucie stały fragment gry rzut rożny dośrodkowanie Jakuba Czaplińskiego strzał obok bramki Jakuba Wrzoska. W 5 minucie próba Pawła Iwanickiego strzał zablokowany. W 11 minucie składna akcja Lubuszanina zakończona golem. Piłkę w polu karnym przejął Mikołaj Łuczak i ładnym plasowanym strzałem pokonał Mikołaja Sroczyńskiego. Drużyna gości miała dwie okazje do wyrównania dwa razy pewnie interweniował Vadym Dmytroczenko po uderzeniach Karola Smoły i Piotra Sarbinowskiego. Podopieczni Jarosława Feciucha mieli swoje okazje dwukrotnie Paweł Iwanicki i Michał Pakuła uderzenia zablokowane i strzał tuż obok słupka Adriana Pietrowskiego. W 28 minucie kapitalne uderzenie z 30- metra zawodnika gości Karola Smuły i również kapitalna interwencja Vadyma Dmytroczenko. Do przerwy jednobramkowa przewaga Lubuszanina. 

Po zmianie stron w 55 minucie składna akcja gości i wyrównanie. Eryk Moryson znalazł się sam na sam z Vadymem Dmytroczenko i wykorzystał okazję. Po minucie odpowiedż Lubuszanina. Zagranie ręką w polu karnym Mikołaja Sadowczyka i sędzia główny Paweł Szuta z Sarbii podyktował rzut karny. Piotr Przygocki nie wykorzystał jednak jedenastki, bramkarz Mikołaj Sroczyński wyczuł intencję strzelca. W 70 minucie doskonała okazja na objęcie prowadzenia przez Naszą drużyną uderzenie Pawła Iwanickiego, strzał zablokowany, dobitka Pawła Wichra wysoko nad bramką. W 75 minucie druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla Mikołaja Sadowczyka i zespół gości w osłabieniu. W 81 minucie grożny strzał Jakuba Czaplińskiego broni Mikołaj Sroczyński.W 84 minucie dośrodkowanie Pawła Wichra i Orlando Kpassa z przewrotki pokonał bramkarza gości, wyrównał w 90 minucie po rzucie rożnym Łukasz Bugzel.

Ostatecznie mecz zakończony remisem emocji nie brakowało. 

6 kolejka wyniki

6 kolejka tabela

W następnej 7 kolejce Nasza drużyna zagra w Poznaniu z beniaminkiem OTPS- em Winogrady. Mecz zaplanowano na 14 września początek godzina 16:00.

Gospodarze sobotniego meczu zagrali przed własną publiczością dwukrotnie zanotowali jedno zwycięstwo z Olimpią Koło 4:0 i jedną porażkę z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 5:2. Zapraszamy kibiców do Poznania.

7 kolejka zestawienie

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

Akademia Lubuszanin Trzcianka

tvl trz

 

Wspierają nas

78208510 3872596019433136 8858079244354322432 n

Hydro 

 • Gmina Trzcianka
 • Hydro Extrusions
 • Hotel Ajaks
 • Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
 • PHU Czesław Bakinowski
 • Doradca Finansowy Antoni Rogala
 • ZIK Trzcianka
 • Firma Transportowa Veskez
 • Farmutil Henryk Stokłosa
 • Firma MAC Śliwiński
 • Lubmor Sp. z o.o.
 • Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
 • Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
 • Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
 • Kolortec malowanie proszkowe
 • Vilmax Artur Malenta
 • Amico PHU Renata Szymańska 
 • BricoMarche Trzcianka