Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka 1:0 (1:0)

warta lubuszanin 1 0

Skład Lubuszanina: Bartosz Gibasiewicz - Mateusz  Kaczor, Łukasz Broda (85' Robert Grzymski), Jarosław Feciuch, Adam Lebiotkowski - Mateusz Kosidło, Wojciech Szwedek, Jakub Budzyń, Jakub Mleczak - Michał Wawszczak, Wojciech Wypusz

Warta Międzychód Lubuszanin Trzcianka 1 0

Ciekawy emocjonujący mecz w wykonaniu Lubuszanina w Międzychodzie. Porażka w XX kolejce IV ligi wielkopolskiej północ z liderem ujmy nie przynosi podopieczni Jarosława Feciucha mieli w spotkaniu wiele dogodnych sytuacji. Decydujące trafienie dla gospodarzy autorstwa Gerarda Pińczuka w 29 minucie

Spotkanie Lubuszanina z Wartą Międzychód rozegrane na stadionie przy ulicy Langiewicza w Międzychodzie bez wątpienia było ciekawe, zacięte i emocjonujące do samego końca.Obydwa zespoły stworzyły sobie dogodne sytuacje bramkowe więcej zdecydowanie przyjezdni. Podopieczni Jarosława Feciucha przystąpili do rywalizacji z liderem bez kontuzjowanych Pawła Wichra, Pawła Iwanickiego i pauzującego za czerwoną kartkę Marcina Urbańskiego. Wśród gospodarzy zaprezentował się Szymon Sawala, który trafił do Miedzychodu z I- ligowego nieistniejącego już Dolcanu Ząbki. Licznie zgromadzona publiczność mogła być z pewnością zadowolona z końcowego wyniku, jednak gra lidera w tym dniu odbiegała od poziomu zaprezentowanego przez przyjezdnych. Na początku meczu dwie dogodnie sytuacje dla Lubuszanina, jednak strzały niecelne Wojciecha Wypusza i Michała Wawszczaka. Gospodarze objęli prowadzenie w 29 minucie, Bartosza Gibasiewicza pokonał Gerard Pińczuk.

war lub

Po zmianie stron zdecydowana przewaga podopiecznych Jarosława Feciucha. Swoje szanse na wyrównanie mieli Wojciech Wypusz, Jakub Mleczak, Jakub Budzyń, Mateusz Kosidło, Mateusz Kaczor i Adam Lebiotkowski bezpośrednio z rzutu rożnego, jednak szczęśliwie bronił Konrad Galus. W 77 minucie Jakub Mleczak umieścił piłkę w siatce, jednak arbiter Łukasz Oleszkiewicz z Poznania dopatrzył się pozycji spalonej. Prowadzący zawody był negatywnym bohaterem meczu, podejmował błędne decyzje zarówno w jedną jak i drugą stronę. Ostatecznie Lubuszanin wrócił do Trzcianki bez punktów, ale na tle lidera wypadł bardzo dobrze.

wyniki 20 kol

po 20 kol

Kolejnym rywalem podopiecznych Jarosława Feciucha 9 kwietnia (sobota) w Trzciance drużyna GKS- u Dopiewo. Początek meczu godz 16:00