Błażej Nowak powrócił do treningów po kontuzji i operacji !

Błażej Nowak Lubuszanin Trzcianka

Jeden z kluczowych zawodników MKS Hydro Lubuszanina Trzcianka w minionych sezonach - Błażej Nowak powrócił do treningów po kontuzji oraz operacji! Warto przypomnieć, że popularny "Diabeł" w 65 meczach w barwach Lubuszanina zdobył 43 gole i zaliczył 41 asyst.

Miniony sezon był bardzo pechowy dla naszego zawodnika. Po ośmiu meczach, Błażej doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry do końca sezonu, co spowodowało bardzo duże osłabienie naszego zespołu.

Ofensywny zawodnik wraca jednak już do formy. Jak podkreślił trener Jarosław Feciuch w wypowiedzi dla TVL Trzcianka: "Błażej Nowak wszedł już z nami w treningi, ale myślę że jeszcze z dwa, trzy tygodnie zajmie zanim będzie pracował na pełnych obrotach. Cieszy, że już zaczął trenować. Krystian Feciuch też jest już po operacji, także myślę że też za dwa, trzy tygodnie zobaczymy go już w treningu. Jak Błażej i Krystian wrócą do pełnej dyspozycji, to będą ogromne wzmocnienia."

--------------------------------------------------------------------

Pożyteczny sparing z III- ligowcem

Kostrzyn koło Poznania Mieszko Gniezno - Lubuszanin Trzcianka 9:4 (2:2)

mieszko gnieznolubu z gnieznem

Gole dla Lubuszanina Kacper Grygier, Mikołaj Łuczak, zawodnik testowany, zawodnik testowany

W pierwszym sparingowym meczu podczas przygotowań do nowego IV - ligowego sezonu 2019/2020 Nasza drużyna zagrała w Kostrzynie koło Poznania z zespołem Mieszka Gniezno (m.in powrócili do zespołu Krzysztof Bzdęga i Michał Stainke z Nielby Wągrowiec). Podopieczni Jarosława Feciucha  objęli prowadzenie po trafieniach Kacpra Grygiera i Mikołaja Łuczaka. Do przerwy zawodnicy z Gniezna doprowadzili do wyrównania. Po zmianie stron trenerzy obydwu drużyn przeprowadził po kilka zmian. III- ligowcy po przerwie zdobyli siedem trafień, dla Lubuszanina na listę strzelców wpisało się dwóch testowanych zawodników. 

Komentarz Jarosława Feciucha trenera Lubuszanina Trzcianka po sparingowym meczu z Mieszkiem Gniezno

Jarek Feciuch

Pożyteczny sparing z czołowym zespolem 3 ligi. Pierwsza połowa 2-2, w drugiej rywal zaczął nam odjeżdzać. Widać było że jesteśmy w innym miejscu jeśli chodzi o przygotowania. My dopiero rozpoczeliśmy przygotowania, Gniezno jest juz po obozie w Jarocinie. W dzisiejszym sparingu szanse pokazania sie dostalo 11 nowych, testowanych zawodnikow. W środe zagramy z Chodzieża o godz 18.00 w Trzciance . Zapraszam kibiców. 

Przypomijmy że dwa najbliższe test-mecze Lubuszanin rozegra w Trzciance w najbliższą środę (15 lipca). Naszym sparingpartnerem będzie Polonia Chodzież. Następnie, w sobotę (20 lipca), o godz.11:00 zagramy na własnym stadionie z zespołem złożonym z zawodników z Brazylii. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców!

Plan sparingów Lubuszanina:

12 lipca: Mieszko Gniezno (III liga) - Lubuszanin Trzcianka 9-4, godz 18:30 - Kostrzyn
17 lipca: Lubuszanin Trzcianka - Polonia Chodzież (Pilska Liga Okręgowa) 4-1, godz.18:00 - Trzcianka
20 lipca: Lubuszanin Trzcianka - drużyna złożona z graczy z Brazylii 4-3, godz.11:00  - Trzcianka
24 lipca: Lubuszanin Trzcianka - Polonia Jastrowie (Pilska Liga Okręgowa) 8-2 godz.18:00 - Trzcianka
27 lipca: Kotwica Kołobrzeg (III liga) - Lubuszanin Trzcianka 4:0, godz.12:00 - Kołobrzeg
31 lipca: Lech II Poznań (II liga)- Lubuszanin Trzcianka , godz.17:00 - Wronki
3 sierpnia: Lubuszanin Trzcianka - Concordia Murowana Goślina (V liga) godz 16:00- Trzcianka

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

Wspierają nas

78208510 3872596019433136 8858079244354322432 n

Hydro 

 • Gmina Trzcianka
 • Hydro Extrusions
 • Hotel Ajaks
 • Trzcianeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
 • PHU Czesław Bakinowski
 • Doradca Finansowy Antoni Rogala
 • ZIK Trzcianka
 • Firma Transportowa Veskez
 • Farmutil Henryk Stokłosa
 • Firma MAC Śliwiński
 • Lubmor Sp. z o.o.
 • Hurtownia Owocowo-Warzywna. FH. Robert Polański
 • Gabinet rehabilitacji Damian Karpiński
 • Gummi-Welz Polen Sp. z o.o.
 • Kolortec malowanie proszkowe
 • Vilmax Artur Malenta
 • Amico PHU Renata Szymańska