Derby na remis

Orkan Farmutil Śmiłowo- Hydro Lubuszanin Trzcianka 0:0

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Farmutil Orkan Śmiłowo - MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka. Lider kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Orlando Kpassa w 45 minucie. Gospodarze grając w przewadze jednego zawodnika nie stworzyli sobie dogodnej sytuacji pod bramką Wojciecha Olesińskiego, Lubuszanin miał przewagę, ale zabrakło skuteczności.

  Orkan Śmiłowo Lubuszanin Trzcianka 0 0

Skład Lubuszanina: Wojciech Olesiński - Jakub Czapliński, Radosław Barabasz, Mateusz Bany, Dariusz Juracki - Mikołaj Łuczak (46' Guilerhme Macedo), Dawid Zieliński, Rafał Majtyka, Paweł Iwanicki (72' Wojciech Szwedek), Łukasz Cyruk (89' Eryk Krysztopowicz) - Orlando Kpassa (45' czerwona kartka)

Bez kontuzjowanych Błażeja Nowaka, Pawła Wichra i Krystiana Feciucha Lubuszanin przystępował do derbowego meczu z Orkanem Śmiłowo. Derby OZPN Piła pomiędzy Orkanem Farmutil Śmiłowo a MKS Hydro Lubuszaninem Trzcianka zakończyły się bezbramkowym remisem. Spotkanie na słabym poziomie sportowym, w całym meczu mieliśmy zaledwie dwa celne strzały. Przełomowym momentem spotkania była 45 minuta, kiedy to po faulu na Kamilu Magdziarzu czerwona kartę zobaczył Orlande Kpassa.

Orkan Śmiłowo Lubuszanin Trzcianka 0 0

Lubuszanin całą druga część grał w dziesiątkę, a mimo to stworzył najgroźniejszą sytuację podbramkową. W 78 minucie głowa piłkę uderzał Mateusz Bany, ale w kapitalny sposób obronił Kamil Czapla. W 80 minucie w polu karnym ewidentnie faulowany Jakub Czapliński jednak sędzia główny Wojciech Brenk z Gniezna nie zareagował na boiskowe wydarzenie. Obraz kamery TVL Trzcianka tylko potwierdza że rzut karny powinien być podyktowany !!! 

Na trybunach zasiadła spora, ponad 150-osobowa liczba kibiców Lubuszanina, która dopingiem wspierała podopiecznych Jarosława Feciucha.

kibice w Smilowie

25 kolejka wyniki25 kolejka tabela

W kolejnym meczu, lider MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zmierzy się w Trzciance z Polonią Kępno. Początek tego meczu w najbliższą sobotę (13 kwietnia) o godz.16:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców Lubuszanina do licznego przybycia i gorącego dopingu

 

 

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

licznik odwiedzin Joomla