Radwan Lubasz wygrywa turniej w Trzciance

W niedziele 08.01.2017 w Trzcianeckiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się Turniej Piłki Nożnej Chłopców urodzonych w 2006 r. i młodszych o puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego .W turnieju brało udział osiem drużyn,które rozlosowano do dwóch grup. Grano systemem każdy z każdym.

Zwyciężyła drużyna GKS Radwan Lubasz, która w finale pokonała zespół Football Academy z Piły. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Wernicki z Lubasza. Nagrody i puchary wręczał starosta Tadeusz Teterus

Radwan Lubasz wygrywa w Trzciance

Po meczach grupowych sytuacja w grupach przedstawiała się następująco,w pierwszej grupie:1 miejsce Lubuszanin Trzcianka , 2 miejsce Akademia Reissa Trzcianka , 3miejsce Szydłowo , 4miejsce Krzyż. W drugiej grupie:1miejsce Radwan Lubasz , 2 miejsce Piła , 3 miejsce Bambinis Trzcianka , 4miejsce Lubuszanin Trzcianka (młodsi).

W przerwie turnieju wszyscy zawodnicy oraz kierownicy i trenerzy posilali się bardzo smacznymi kiełbaskami i bułeczkami ufundowanymi przez radnego na którego,zawsze w takich sytuacjach możemy liczyć Pana Mariusza Łuczaka – potwierdza Włodzimierz Topola główny organizator turnieju.

W następnej fazie turnieju rozstrzygały się miejsca w całym turnieju i tak o miejsce 7 spotkały się drużyny,które w swoich grupach zajęły 4 miejsca czyli: Lubuszanin Trzcianka (młodsi) i Drawa Krzyż. Po bardzo zaciętym meczu zawodnicy Lubu przegrali 0:1. W meczu o 5 miejsce zagrały drużyny z trzecich miejsc w grupach czyli Iskra Szydłowo i Bambinis Trzcianka . Lepsi byli zawodnicy Bambinisu Trzcianka wygrywając w karnych.O miejscach na podium decydowały półfinały,w których spotkały drużyny:Lubuszanin Trzcianka-Futboll Akademia Piła i Reiss Trzcianka-Radwan Lubasz. W pierwszym bezbramkowum meczu Lubuszanin uległ w rzutach karnych drużynie z Piły. W drugim meczu wygrała drużyna z Lubasza 1:0.O trzecie miejsce zagrały drużyny Lubuszanina i Reissa i ponownie po serii rzutów karnych Lubuszanin przegrał z Reissem.W finale zagrały drużyny Radwana Lubasz i Futboll Akademii. Ponownie po serii rzutów karnych wygrała drużyna Radwana Lubasz.

chłopcy

Organizatorzy:Starostwo Powiatowe, Lubuszanin Trzcianka, MDK Trzcianka. Nagrody wręczali Starosta PowiatuTadeusz Teterus, Prezes Lubuszanina Trzcianka Krzysztof Kottas oraz trener Włodzimierz Topola.

 

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

licznik odwiedzin Joomla