Lubuszanin zagra z Płomieniem Połajewo           

W siedzibie Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Pile rozlosowano pary 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu pilskiego. Podopieczni Jarosława Feciucha zagrają  4 marca 2017 r. w Połajewie z miejscowym Płomieniem

Losowanie OZPN Piła

Losowanie Fety

 Występujący w północnej grupie klasy okręgowej Zjednoczeni Kaczory zmierzą się z czwartoligowcem z Wysokiej. Do starcia IV- ligowych drużyn dojdzie w Łobżenicy. Miejscowa Pogoń zagra z Iskrą Szydłowo. Pozostałe pary stworzyły Płomień Połajewo z Lubuszaninem Trzcianka oraz obrońca trofeum, Wełna Skoki z Nielbą Wągrowiec. Ćwierćfinały zaplanowano na weekend 11/12 marca 2017.

Przedstawiono także drabinkę na mecze półfinałowe. Zwycięzca meczu Zjednoczeni – GLKS zagra ze zwycięzca meczu Płomień – Lubuszanin. Natomiast Pogoń lub iskra zmierzy się z Wełną Skoki lub wągrowiecką Nielbą. Mecze decydujące o awansie do finału zostaną rozegrane 19 kwietnia 2017.

Podobnie jak w zeszłym roku finał zostanie rozegrany w Pile. Podano dwa terminy, w których zostanie rozegrany mecz. Będzie to 10 lub 17 maja.

1/4 finału (11/12 marca 2017)

1. Zjednoczeni Kaczory – GLKS Wysoka

2. Pogoń Łobżenica – Iskra Szydłowo

3. Płomień Połajewo – Lubuszanin Trzcianka (zaplanowany na 4.03.2017)

4. Wełna Skoki – Nielba Wągrowiec

Półfinały (19 kwietnia 2017)

1. Zjednoczeni Kaczory/GLKS Wysoka – Płomień Połajewo/Lubuszanin Trzcianka

2. Pogoń Łobżenica/Iskra Szydłowo – Wełna Skoki/Nielba Wągrowiec

Finał (10 lub 17 maja 2017 w Pile)

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

licznik odwiedzin Joomla