Emocje do samego końca

Bardzo nerwowy przebieg meczu juniorów Lubuszanina Trzcianka z Drawą Krzyż w pilskiej klasie okręgowej. Gospodarze prowadzili z dwubramkową przewagą jednak goście grający od 36 minuty z przewagę jednego zawodnika doprowadzili do wyrównania w 85 minucie meczu

Juniorzy: Lubuszanin Trzcianka - Drawa Krzyż 2:2 (2:1)

dla Lubuszanina: Kamil Karlak 23', Mateusz Zwoliński 26'dla Drawy Krzyż Denis Lewkowicz 28', Robert Schab 85'

Lubuszanin Trzcianka Drawa Krzyż 2 2

czerwona kartka dla GryglickiegoKontuzja Kacpra Grygiera

Komentarz Kamila Karlaka zawodnika Lubuszanina Trzcianka

Mecz był bardzo wyrównany. Drawa Krzyż wysoko postawiła poprzeczkę. Udało nam się zdobyć dwie fajne bramki ale niestety straciliśmy jednego gola kontaktowego. Po prowokacji jednego z zawodników Drawy Krzyż nasz piłkarz został ukarany czerwoną kartką. Przede wszystkim to zdarzenie wpłynęło na przebieg meczu. W drugiej połowie przeciwnicy zaczęli grać bardzo agresywnie co zaskutkowało kontuzją naszego kapitana. Pomimo gry w osłabionym składzie prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Niestety w ostatnich minutach meczu straciliśmy jednego gola na 2:2.