Nie było dyskusji
Po dwóch trafieniach Mateusza Kosidło, Michała Wawszczaka po jednym Pawła Iwanickiego i Przemysława Królaka lider ogrywa beniaminka z Łobżenicy 6:0Lubuszanin Trzcianka Pogoń Łobżenica 6 0

Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Łobżenica 6:0 (4:0)

Lubuszanin Trzcianka - Damian Zamiar, Wojciech Szwedek, Adam Śniegowski, Przemysław Królak, Błażej Nowak (46' Mateusz Kaczor) , Jakub Mleczak (55' Mateusz Michałek), Paweł Iwanicki, Jakub Budzyń, Mateusz Kosidło, Dominik Drzewiecki (66' Wiesław Natkaniec), Michał Wawszczak (72' Paweł Wicher)
Pogoń Łobzenica: Dawid Ratajczyk (36' Bartosz Ciołek) - Błażej Kieruj, Michał Wisołek, Radosław Grodzki, Karol Czerwiński (20' Paweł Kędziora) Jan Bruski, Dawid Szcześniak, Waldemar Sobol, Radosław Jagodziński, Jakub Bazela, Bartłomiej Prange, Krzysztof Jagodziński

Pierwsza dogodna sytuacja w 7 minucie pierwszy strzał w meczu Jakuba Budzynia zablokował obrońca gości. W 9 minucie prowadzenie po dośrodkowaniu Jakuba Budzynia celne uderzenie na bramkę Przemysława Królaka, w 12 minucie podwyższył Michał Wawszczak. W 25 minuta strzał napastnika Lubuszanina Michała Wawszczaka tuż obok słupka. Goście z okazjami jednak uderzenia Michała Wisiorka i Pawła Kędziory pewnie broni Damian Zamiar. W 28 minucie podanie Jakuba Budzynia na gola głową zamienił Paweł Iwanicki. Jeszcze w 36 minucie zagranie Michała Wawszczaka wykorzystuje Mateusz Kosidło. W tej sytuacji interweniujący bramkarz Pogoni - Dawid Ratajczyk, doznał kontuzji kolana i został odwieziony do szpitala. Do przerwy czterobramkowe prowadzenie Lubuszanina

Po zmianie stron już pierwsza okazja zakończona golem. Mateusz Kosidło znalazł się w sytuacji sam na sam z nowym bramkarzem i podwyższył wynik meczu. Lubuszanin miał swoje szanse jednak wykorzystał jedną.Wynik meczu ustalił w 63 minucie Michał Wawszczak, który otrzymał dokładne podanie od Mateusza Kosidło. 17- letni zawodnik Lubuszanina bez wątpienia był bohaterem meczu, zdobył dwa gole i zaliczył dwie asysty.