Udany rewanż

Podopieczni Radosława Bączyka odnieśli przekonywujące zwycięstwo z KP Leżenica 5:1 w rundzie rewanżowej klasy okręgowej juniorów. Bramki juniorów Lubuszanina uzyskali w 18' Karlak 36' Grygier 59' Gryglicki 88' Grygier 90' Siadak.

Skład Lubuszanina: Górzny - Łuczak, Ratajczak B, Michałek, Sosiński, Wysocki, Grygier, Zwoliński, Błoch, Karlak, Gryglicki po przerwie Nowak, Winiarski, Duda, Szybisty, Siadak, Błaszkiewicz.

Kacper Grygier razy dwa

Kacper Grygier przy piłce dwukrotnie wpisał się na listę strzelców

Komentarz Radosława Bączyka trenera juniorów Lubuszanina Trzcianka

Zespół chciał bardzo wygrać po przegranej w Leżenicy i to było dziś widać. Nie było słabych ogniw tworzyliśmy zespół, cały mecz kontrolowaliśmy grę. Trochę nerwowo było gdy goście uzyskali gola kontaktowego z rzutu wolnego na 2:1, ale w przerwie sobie powiedzieliśmy, że mamy grać spokojniej. Piłka i akcje same się stworzą i tak było w drugiej połowie. Trzy bramki po ładnych składnych akcjach. Cieszy bramka po wejściu na boisko młodego Krystiana Siadaka. Dziś dużo drużynie napewno dał Damian Błoch. Zostały trzy kolejki do końca rundy i w każdym następnym meczu gramy o zwycięstwo.