Turniej Piłki Nożnej Old Boys o Puchar Burmistrza Trzcianki za nami

Mecze rozgrywano w systemie 1x15 minut, drużyny liczyły sześciu zawodników, a zmiany odbywały się systemem „hokejowym”. Po emocjonujących rozgrywkach, najlepszy okazał się zespół z Kaczor. Stawkę na podium uzupełnili zawodnicy z Piły oraz Świątkowa. Kolejne miejsca zajęli: Lubuszanin Trzcianka I, Orzeł Wałcz, TSV Gronau Leine z Niemiec, Lubuszanin Trzcianka II oraz Lech Czaplinek.

TURNIEJ OLBOYÓW

Najlepszym bramkarzem wybrano Dariusza Nowińskiego z Czaplinka, natomiast najlepszym strzelcem okazał się Wojciech Kinczel z Wałcza

Turniej Piłki Nożnej OldBoys o Puchar Burmistrza Trzcianki za nami

Turniej Olboyów w przyjażni
Turniej Piłki Nożnej OldBoys, o Puchar Burmistrza Trzcianki to stały punkt obchodów Nocy Świętojańskiej. Mecze rozgrywane w 35 stopniowym były ciekawe i emocjonujące. Wszystkie zespoły zagrały w duchu sportowej rywalizacji.
Tegoroczne zmagania wygrała ekipa z Kaczor. W finale zespół Mariusza Śmiechowskiego pokonał ekipę z Piły. Trzecie miejsce dla zespołu z Wałcza, czwarte dla gospodarzy. Na miejscu 5 w klasyfikacji goście z Niemiec – Gronau.

Oldboye Lubuszanin Trzcianka

Przyjedziemy na 100 procent za rok potwierdził grający w zespole w Niemiec Albin Kurasiński, który grał niegdyś w trzcianeckim Lubuszaninie. Wszyscy uczestnicy zmagań potwierdzili dobrą organizację, a kto wygrał zweryfikowało boisko.
Mariusz Śmiechowski trener zwycięskiej drużyny
Oczywiście cieszymy się z wygranej. Przyjechaliśmy do Trzcianki po raz trzeci i choć zagraliśmy w okrojonym składzie to udało się nam zwyciężyć.Udane rozpoczęcie wakacji. W dobrych humorach opuszczamy Trzciankę. W końcu za rok będziemy bronili trofeum, to zobowiązuje.