Trampkarze Lubuszanina wicemistrzem OZPN Piła

W Złotowie odbył się drugi finałowy mecz o pierwsze miejsce w rozgrywkach trampkarzy. Sparta Złotów wykorzystała atut własnego boiska i pokonała Lubuszanina 5:2 (w pierwszym meczu 2:1 dla Lubu)

Sparta Lubuszanin 5 2

Komentarz Damiana Karpińskiego trenera trampkarzy po meczu w Złotowie

2:0 wygrywamy w pierwszej połowie po bramkach Wiktora Iwanickiego i Krystiana Siadaka. Gramy super w obronie i po złym wybiciu pilki tracimy w 40 min bramkę, do przerwy 2:1 dla nas. W drugiej połowie dostajemy bramke na 2:2 na samym poczatku, mija 10 minut i 3:2 gdzie jeszcze mamy mistrza. W 34 dostajemy bramke na 4:2 i ruszamy do przodu. Na sam koniec 5:2. Bardzo zacięty mecz z trudnym przeciwnikiem, chłopcy dali z siebie wszystko. Dziękuję im za ten sezon, w którym osiągnęliśmy duży sukces

Podopieczni Damiana Karpińskiego w sezonie 2015/2016 na drugim miejscu w rozgrywkach. Bez wątpienia jest to bardzo dobry wynik w gronie wyrównanych drużyn.