Z samego rana (13 lutego 2021 r.) dotarła do nas tragiczna wiadomość... Nie żyje legenda Lubuszanina Trzcianka, twórca wielu sukcesów w roli zawodnika i trenera - Jędrzej Kruszyński...

Msza święta żałobna w intencji śp. Jędrzeja Kruszyńskiego odprawiona zostanie 18 lutego 2021 r. (czwartek) o godz.11:00 w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Trzciance. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się po mszy świętej żałobnej na cmentarzu komunalnym w Trzciance. Różaniec przed mszą świętą żałobną o godz.10:30 w kościele.

 

Jędrzej Kruszyński

1987

Msza święta żałobna w intencji śp. Jędrzeja Kruszyńskiego odprawiona zostanie 18 lutego 2021 r. (czwartek) o godz.11:00 w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej w Trzciance. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się po mszy świętej żałobnej na cmentarzu komunalnym w Trzciance. Różaniec przed mszą świętą żałobną o godz.10:30 w kościele.

 

1

Podziękowania dla pana Mariusza Łuczaka oraz Hotel Ajaks pani Eweliny Łuczak za pomoc w zakupie piłek dla zespołu orlików MKS Lubuszanin Trzcianka.

Podziękowanie dla Mariusza Łuczaka i Hotelu Ajaks Ewelina Łuczak

Podziękowania dla pana Krzysztofa Wasiukiewicza za pomoc finansową, dzięki której zakupione zostały nowe piłki dla młodych zawodników MKS Lubuszanin Trzcianka!

Podziękowania Krzysztof Wasiukiewicz

Życzenia Lubuszanin Trzcianka2

IV liga Proeko 2020/2021, grupa: wielkopolska
 
  RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 21 46 14 4 3 60-24 10 0 1 42-11 4 4 2 18-13 1 3 1 0 0 2-1
2.  Victoria Września 21 46 14 4 3 55-26 7 1 3 26-17 7 3 0 29-9 1 0 0 0 1 1-2
3.  Warta Międzychód 21 44 13 5 3 49-19 7 2 1 24-8 6 3 2 25-11            
4.  Centra Ostrów Wielkopolski 21 42 13 3 5 46-23 5 2 4 19-12 8 1 1 27-11            
5.  LKS Gołuchów 21 41 13 2 6 42-16 6 2 3 18-7 7 0 3 24-9            
6.  KKS 1925 II Kalisz 21 37 11 4 6 38-38 7 3 1 21-15 4 1 5 17-23            
7.  Odolanovia Odolanów 21 34 10 4 7 45-30 6 2 2 26-11 4 2 5 19-19 1 1 0 1 0 0-0
8.  Iskra Szydłowo 21 34 10 4 7 31-27 8 2 1 23-12 2 2 6 8-15 1 1 0 1 0 0-0
9.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 33 10 3 8 45-35 5 2 3 22-16 5 1 5 23-19 1 3 1 0 0 2-1
10.  Obra Kościan 21 33 10 3 8 40-41 6 2 3 21-15 4 1 5 19-26 1 0 0 0 1 1-2
11.  Wilki Wilczyn 21 29 9 2 10 42-41 7 0 3 24-14 2 2 7 18-27            
12.  Olimpia Koło 21 28 9 1 11 33-44 4 0 6 13-16 5 1 5 20-28            
13.  Polonia Kępno 21 27 7 6 8 28-38 4 3 3 17-14 3 3 5 11-24            
14.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 21 26 6 8 7 33-28 4 5 2 18-11 2 3 5 15-17 2 6 2 0 0 5-0
15.  Victoria Ostrzeszów 21 26 8 2 11 34-39 4 1 6 16-18 4 1 5 18-21 2 3 1 0 1 4-5
16.  Lubuszanin Trzcianka 21 26 8 2 11 43-57 5 1 4 29-28 3 1 7 14-29 2 0 0 0 2 3-7
17.  Polonia 1912 Leszno 21 22 6 4 11 31-54 4 1 5 15-26 2 3 6 16-28            
18.  Kotwica Kórnik 21 20 6 2 13 29-40 2 1 7 13-21 4 1 6 16-19 1 3 1 0 0 4-2
19.  TPS Winogrady (Poznań) 21 20 5 5 11 32-52 3 2 6 20-26 2 3 5 12-26 1 0 0 0 1 2-4
20.  Krobianka Krobia 21 18 5 3 13 24-53 3 1 6 16-27 2 2 7 8-26            
21.  Warta II Poznań 21 17 4 5 12 33-48 4 4 3 25-23 0 1 9 8-25            
22.  GKS Dopiewo 21 4 0 4 17 11-51 0 3 7 8-20 0 1 10 3-31            
     1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22 
 1  Pogoń Nowe Skalmierzyce          2-4      3-1  2-1    8-1  2-0    4-0  2-1  4-0  7-1  4-2          4-0 
 2  Victoria Września 1-2         0-2      3-2  1-0    5-4  1-0    2-2  1-2    5-0  5-3          2-0 
 3  Warta Międzychód 0-3  1-1       3-1      3-0  1-0  1-1  3-1    7-0    2-0            3-1     
 4  Centra Ostrów Wielkopolski              1-2  3-1  1-2    2-0  1-1    0-0    1-4  1-2  4-0        3-0*  2-0 
 5  LKS Gołuchów 1-0  1-1  0-0  0-2             0-1      4-1  3-0  1-0        1-2  4-0  3-0     
 6  KKS 1925 II Kalisz 1-1  0-8  1-1    3-1           3-1      3-0  3-0*          2-0  2-1  0-0  3-2   
 7  Odolanovia Odolanów         0-2  5-1             2-3        5-0  4-2  1-1  3-1  1-1    2-0  3-0 
 8  Iskra Szydłowo         1-0  3-0  0-0           4-1    0-0    0-4  4-3  3-1    3-1    3-1  2-1 
 9  Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1  0-3    2-5      2-3  3-0       2-1        1-1    3-2        6-0    2-0 
 10  Obra Kościan         0-2  0-5  1-2  0-0         3-1    3-0    1-1  1-0  4-2        3-1  5-1 
 11  Wilki Wilczyn     2-1    1-2  3-1      3-6         1-2      1-0    4-1  3-0  4-1    2-0   
 12  Olimpia Koło 1-2  1-2    1-3      1-4  2-1  0-1  2-3           1-0            3-0    1-0 
 13  Polonia Kępno     0-5        1-0    1-0    2-2  2-2           0-0  0-1  1-4    2-0    8-0 
 14  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski       1-1    3-0  1-1  0-2    0-0  3-1    3-4       2-0  3-0  1-1          1-1 
 15  Victoria Ostrzeszów   1-3  2-3    0-2  1-2      2-1      2-0  0-1             2-1  1-1  1-2  4-2   
 16  Lubuszanin Trzcianka     3-2    0-3  5-3          5-3  3-4      3-4       2-4  3-2  1-1    4-2   
 17  Polonia 1912 Leszno     1-4    1-8  0-0      1-5      2-3      4-3         1-0  2-3  2-0  1-0   
 18  Kotwica Kórnik 3-2  0-2  1-2  1-3        1-1  1-3  2-3    0-1    3-2               1-2     
 19  TPS Winogrady (Poznań) 1-3  2-2  0-3  1-3          3-2  1-2    4-2  1-2  2-2        2-4       3-1     
 20  Krobianka Krobia 2-2  2-3    0-3      1-5  4-1    1-4  3-2      2-5    0-2               1-0 
 21  Warta II Poznań 2-2  1-4  0-3*    2-1        4-2      0-5  5-2  2-2        0-0  7-0  2-2        
 22  GKS Dopiewo     1-1    1-3  2-3          1-4        0-2  1-2  0-0  1-2  1-3    0-0      
 
 
 
 Kolejka 1 - 1-2 sierpnia
Iskra Szydłowo 0-0 Polonia Kępno 1 sierpnia, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-4 Kotwica Kórnik 1 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 1-2 Odolanovia Odolanów 1 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 0-0 Warta Międzychód 1 sierpnia, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 GKS Dopiewo 1 sierpnia, 18:00
Warta II Poznań 0-5 Olimpia Koło 1 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Lubuszanin Trzcianka 1 sierpnia, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 sierpnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Wilki Wilczyn 1 sierpnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 Krobianka Krobia 1 sierpnia, 16:00
Victoria Września 5-3 Polonia 1912 Leszno 1 sierpnia, 16:00
 Kolejka 2 - 8-9 sierpnia
Polonia Kępno 0-1 Polonia 1912 Leszno 8 sierpnia, 11:00
Krobianka Krobia 2-3 Victoria Września 8 sierpnia, 17:00
Wilki Wilczyn 1-0 Victoria Ostrzeszów 8 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-3 KKS 1925 II Kalisz 8 sierpnia, 12:00
Olimpia Koło 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 sierpnia, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Warta II Poznań 8 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 8 sierpnia, 15:00
Odolanovia Odolanów 0-2 LKS Gołuchów 8 sierpnia, 12:00
Kotwica Kórnik 2-3 Obra Kościan 8 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 3-1 TPS Winogrady (Poznań) 8 sierpnia, 14:00
 Kolejka 3 - 15-16 sierpnia
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Polonia Kępno 15 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 0-0 Iskra Szydłowo 15 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 1-2 Kotwica Kórnik 15 sierpnia, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Odolanovia Odolanów 12 sierpnia, 18:00
Warta II Poznań 0-3 Warta Międzychód 16 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 GKS Dopiewo 15 sierpnia, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 3-0 Olimpia Koło 16 sierpnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 7-1 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 sierpnia, 16:00
Victoria Września 1-0 Wilki Wilczyn 15 sierpnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-0 Krobianka Krobia 15 sierpnia, 15:00
 Kolejka 4 - 19 sierpnia
Polonia Kępno 2-0 Krobianka Krobia 19 sierpnia, 17:00
Wilki Wilczyn 4-1 Polonia 1912 Leszno 19 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 Victoria Września 19 sierpnia, 18:00
Lubuszanin Trzcianka 3-4 Victoria Ostrzeszów 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 sierpnia, 18:00
GKS Dopiewo 2-3 KKS 1925 II Kalisz 19 sierpnia, 18:00
Warta Międzychód 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 18:00
Odolanovia Odolanów 2-0 Warta II Poznań 19 sierpnia, 18:00
Kotwica Kórnik 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 18:00
Iskra Szydłowo 1-0 LKS Gołuchów 19 sierpnia, 18:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-2 Obra Kościan 19 sierpnia, 18:00
 Kolejka 5 - 22-23 sierpnia
Obra Kościan 3-0 Polonia Kępno 23 sierpnia, 16:00
LKS Gołuchów 4-0 TPS Winogrady (Poznań) 22 sierpnia, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Iskra Szydłowo 23 sierpnia, 14:00
Warta II Poznań 0-0 Kotwica Kórnik 22 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Odolanovia Odolanów 23 sierpnia, 17:00
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Warta Międzychód 23 sierpnia, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 GKS Dopiewo 22 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 2-0 Olimpia Koło 22 sierpnia, 12:00
Victoria Września 5-0 Lubuszanin Trzcianka 22 sierpnia, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 sierpnia, 15:00
Krobianka Krobia 3-2 Wilki Wilczyn 22 sierpnia, 17:00
 Kolejka 6 - 29-30 sierpnia
Polonia Kępno 2-2 Wilki Wilczyn 29 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-0 Krobianka Krobia 29 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-4 Polonia 1912 Leszno 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 1-2 Victoria Września 29 sierpnia, 16:00
GKS Dopiewo 0-2 Victoria Ostrzeszów 29 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 sierpnia, 11:00
Odolanovia Odolanów 5-1 KKS 1925 II Kalisz 29 sierpnia, 16:00
Kotwica Kórnik 3-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 29 sierpnia, 16:00
Iskra Szydłowo 3-1 Warta II Poznań 29 sierpnia, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 29 sierpnia, 12:00
Obra Kościan 0-2 LKS Gołuchów 29 sierpnia, 15:00
 Kolejka 7 - 5-6 września
LKS Gołuchów 3-0 Polonia Kępno 5 września, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Obra Kościan 5 września, 12:00
Warta II Poznań 7-0 TPS Winogrady (Poznań) 6 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-2 Iskra Szydłowo 6 września, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 2-0 Kotwica Kórnik 6 września, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Odolanovia Odolanów 5 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-3 Warta Międzychód 5 września, 14:00
Victoria Września 2-0 GKS Dopiewo 5 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 2-3 Olimpia Koło 5 września, 15:00
Krobianka Krobia 0-2 Lubuszanin Trzcianka 5 września, 16:00
Wilki Wilczyn 3-6 Tarnovia Tarnowo Podgórne 5 września, 16:00
 Kolejka 8 - 12-13 września
Polonia Kępno 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 5-3 Wilki Wilczyn 12 września, 16:00
Olimpia Koło 3-0 Krobianka Krobia 12 września, 16:00
GKS Dopiewo 0-0 Polonia 1912 Leszno 12 września, 16:00
Warta Międzychód 1-1 Victoria Września 12 września, 15:00
Odolanovia Odolanów 5-0 Victoria Ostrzeszów 12 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 września, 16:00
Iskra Szydłowo 3-0 KKS 1925 II Kalisz 12 września, 15:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 września, 11:00
Obra Kościan 3-1 Warta II Poznań 12 września, 16:00
LKS Gołuchów 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 12 września, 12:00
 Kolejka 9 - 19-20 września
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Polonia Kępno 19 września, 17:00
Warta II Poznań 2-1 LKS Gołuchów 20 września, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Obra Kościan 19 września, 16:00
KKS 1925 II Kalisz 2-1 TPS Winogrady (Poznań) 19 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Iskra Szydłowo 19 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Kotwica Kórnik 19 września, 12:00
Victoria Września 3-2 Odolanovia Odolanów 19 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-4 Warta Międzychód 19 września, 15:00
Krobianka Krobia 1-0 GKS Dopiewo 19 września, 16:00
Wilki Wilczyn 1-2 Olimpia Koło 19 września, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Lubuszanin Trzcianka 19 września, 15:00
 Kolejka 10 - 26-27 września
Polonia Kępno 0-0 Lubuszanin Trzcianka 26 września, 16:00
Olimpia Koło 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 września, 16:00
GKS Dopiewo 1-4 Wilki Wilczyn 26 września, 16:00
Warta Międzychód 3-1 Krobianka Krobia 26 września, 15:00
Odolanovia Odolanów 1-1 Polonia 1912 Leszno 27 września, 14:00
Kotwica Kórnik 0-2 Victoria Września 26 września, 16:00
Iskra Szydłowo 0-4 Victoria Ostrzeszów 26 września, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 26 września, 12:00
Obra Kościan 0-5 KKS 1925 II Kalisz 26 września, 16:00
LKS Gołuchów 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 26 września, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Warta II Poznań 26 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-4
 Kolejka 11 - 3-4 października
Warta II Poznań 5-2 Polonia Kępno 3 października, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 4 października, 15:00
KKS 1925 II Kalisz 3-1 LKS Gołuchów 4 października, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 8-1 Obra Kościan 3 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 3 października, 12:00
Victoria Września 1-0 Iskra Szydłowo 3 października, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-0 Kotwica Kórnik 3 października, 15:00
Krobianka Krobia 1-5 Odolanovia Odolanów 3 października, 16:00
Wilki Wilczyn 2-1 Warta Międzychód 3 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GKS Dopiewo 3 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-4 Olimpia Koło 3 października, 15:00
 Kolejka 12 - 10-11 października
Polonia Kępno 2-2 Olimpia Koło 10 października, 15:00
GKS Dopiewo 1-2 Lubuszanin Trzcianka 10 października, 15:00
Warta Międzychód 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 10 października, 12:00
Odolanovia Odolanów 2-3 Wilki Wilczyn 10 października, 15:00
Kotwica Kórnik 1-2 Krobianka Krobia 10 października, 16:00
Iskra Szydłowo 3-1 Polonia 1912 Leszno 10 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 2-2 Victoria Września 10 października, 12:00
Obra Kościan 1-1 Victoria Ostrzeszów 9 października, 19:00
LKS Gołuchów 1-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 października, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 KKS 1925 II Kalisz 10 października, 15:00
Warta II Poznań 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (11 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
 Kolejka 13 - 17-18 października
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-4 Polonia Kępno 12 grudnia, 16:00
w pierwotnym terminie (17 października, 15:00) odwołany
KKS 1925 II Kalisz 3-2 Warta II Poznań 18 października, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-4 Centra Ostrów Wielkopolski 17 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 0-2 LKS Gołuchów 17 października, 15:30
Victoria Września 5-4 Obra Kościan 17 października, 15:00
Polonia 1912 Leszno 2-3 TPS Winogrady (Poznań) 17 października, 15:00
Krobianka Krobia 4-1 Iskra Szydłowo 17 października, 15:00
Wilki Wilczyn 3-0 Kotwica Kórnik 17 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Odolanovia Odolanów 17 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 3-2 Warta Międzychód 17 października, 12:00
Olimpia Koło 1-0 GKS Dopiewo 17 października, 15:30
 Kolejka 14 - 24-25 października
Polonia Kępno 8-0 GKS Dopiewo 9 grudnia, 18:00
w pierwotnym terminie (24 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Warta Międzychód 7-0 Olimpia Koło 24 października, 12:00
Odolanovia Odolanów 4-2 Lubuszanin Trzcianka 18 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (24 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Kotwica Kórnik 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 24 października, 14:00
Iskra Szydłowo 4-1 Wilki Wilczyn 24 października, 14:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-1 Krobianka Krobia 24 października, 12:00
Obra Kościan 4-2 Polonia 1912 Leszno 24 października, 15:00
LKS Gołuchów 1-1 Victoria Września 24 października, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-4 Victoria Ostrzeszów 24 października, 15:30
Warta II Poznań 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 października, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 KKS 1925 II Kalisz 24 października, 15:00
 Kolejka 15 - 31 października
KKS 1925 II Kalisz 3-0 Polonia Kępno 18 listopada, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (31 października, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 31 października, 14:00
Victoria Ostrzeszów 4-2 Warta II Poznań 31 października, 14:00
Victoria Września 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 31 października, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-8 LKS Gołuchów 31 października, 14:00
Krobianka Krobia 1-4 Obra Kościan 31 października, 14:30
Wilki Wilczyn 4-1 TPS Winogrady (Poznań) 31 października, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Iskra Szydłowo 12 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany
Lubuszanin Trzcianka 3-2 Kotwica Kórnik 31 października, 12:00
Olimpia Koło 1-4 Odolanovia Odolanów 31 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-1 Warta Międzychód 18 listopada, 17:30
w pierwotnym terminie (31 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
 Kolejka 16 - 7-8 listopada
Polonia Kępno 0-5 Warta Międzychód 7 listopada, 14:00
Odolanovia Odolanów 3-0 GKS Dopiewo 7 listopada, 14:00
Kotwica Kórnik 0-1 Olimpia Koło 2 grudnia, 17:15
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Iskra Szydłowo 4-3 Lubuszanin Trzcianka 7 listopada, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 3-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Obra Kościan 3-1 Wilki Wilczyn 7 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 3-0 Krobianka Krobia 2 grudnia, 17:00
w pierwotnym terminie (7 listopada, 12:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (18 listopada, 16:00) odwołany
Centra Ostrów Wielkopolski 4-0 Polonia 1912 Leszno 7 listopada, 13:00
Warta II Poznań 1-4 Victoria Września 7 listopada, 12:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Victoria Ostrzeszów 7 listopada, 14:00
KKS 1925 II Kalisz 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 listopada, 11:00
 Kolejka 17 - 14-15 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Polonia Kępno 14 listopada, 14:00
Victoria Ostrzeszów 1-2 KKS 1925 II Kalisz 14 listopada, 14:00
Victoria Września 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 14 listopada, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-0 Warta II Poznań 14 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 18 listopada, 17:00
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:00) odwołany
Wilki Wilczyn 1-2 LKS Gołuchów 14 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Obra Kościan 14 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 15 listopada, 12:00
Olimpia Koło 2-1 Iskra Szydłowo 14 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 1-2 Kotwica Kórnik 14 listopada, 14:00
Warta Międzychód 3-0 Odolanovia Odolanów 14 listopada, 12:00
 Kolejka 18 - 21-22 listopada
Polonia Kępno 1-0 Odolanovia Odolanów 21 listopada, 14:00
Kotwica Kórnik 1-2 Warta Międzychód 21 listopada, 12:00
Iskra Szydłowo 2-1 GKS Dopiewo 21 listopada, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 4-2 Olimpia Koło 21 listopada, 12:00
Obra Kościan 1-0 Lubuszanin Trzcianka 21 listopada, 13:00
LKS Gołuchów 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 listopada, 12:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Wilki Wilczyn 21 listopada, 12:00
Warta II Poznań 2-2 Krobianka Krobia 22 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Polonia 1912 Leszno 21 listopada, 13:00
KKS 1925 II Kalisz 0-8 Victoria Września 22 listopada, 11:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-0 Victoria Ostrzeszów 21 listopada, 13:00
 Kolejka 19 - 28-29 listopada
Victoria Ostrzeszów 0-1 Polonia Kępno 28 listopada, 13:00
Victoria Września 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 28 listopada, 13:30
Polonia 1912 Leszno 0-0 KKS 1925 II Kalisz 28 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 2-5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 28 listopada, 13:00
Wilki Wilczyn 2-0 Warta II Poznań 28 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-5 Centra Ostrów Wielkopolski 28 listopada, 12:00
Lubuszanin Trzcianka 0-3 LKS Gołuchów 28 listopada, 11:00
Olimpia Koło 2-3 Obra Kościan 28 listopada, 13:00
GKS Dopiewo 1-3 TPS Winogrady (Poznań) 29 listopada, 13:00
Warta Międzychód 1-0 Iskra Szydłowo 28 listopada, 12:00
Odolanovia Odolanów 3-1 Kotwica Kórnik 28 listopada, 13:00
 Kolejka 20 - 11 listopada
Polonia Kępno 1-4 Kotwica Kórnik 25 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
Iskra Szydłowo 0-0 Odolanovia Odolanów 11 listopada, 13:00
TPS Winogrady (Poznań) 0-3 Warta Międzychód 11 listopada, 13:00
Obra Kościan 5-1 GKS Dopiewo 11 listopada, 13:00
LKS Gołuchów 4-1 Olimpia Koło 25 listopada, 13:45
w pierwotnym terminie (11 listopada, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Lubuszanin Trzcianka 11 listopada, 13:00
Warta II Poznań 4-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 grudnia, 18:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Wilki Wilczyn 11 listopada, 13:00
KKS 1925 II Kalisz 0-0 Krobianka Krobia 25 listopada, 17:30
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-2 Polonia 1912 Leszno 11 listopada, 13:00
Victoria Ostrzeszów 1-3 Victoria Września 11 listopada, 13:00
 
 Kolejka 21 - 5-6 grudnia
Victoria Września 2-2 Polonia Kępno 5 grudnia, 12:00
Polonia 1912 Leszno 4-3 Victoria Ostrzeszów 5 grudnia, 12:00
Krobianka Krobia 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 grudnia, 12:00
Wilki Wilczyn 3-1 KKS 1925 II Kalisz 5 grudnia, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 grudnia, 12:00
Lubuszanin Trzcianka 4-2 Warta II Poznań 5 grudnia, 12:00
Olimpia Koło 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 5 grudnia, 12:00
GKS Dopiewo 1-3 LKS Gołuchów 5 grudnia, 12:00
Warta Międzychód 3-1 Obra Kościan 12 grudnia, 12:00
w pierwotnym terminie (5 grudnia, 12:00) odwołany
Odolanovia Odolanów 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 5 grudnia, 12:00
Kotwica Kórnik 1-1 Iskra Szydłowo 5 grudnia, 18:15

W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, od 17 października wszystkie wydarzenia sportowe odbędą się bez udziału publiczności. Tym samym, kibice nie obejrzą z trybun meczu pomiędzy MKS Hydro Lubuszaninem Trzcianka z Wartą Międzychód.

Nie oznacza to, że fani nie zobaczą tego spotkania! Mecz będzie można obejrzeć na żywo na profilu facebookowym lubuszanin.futbolowo.pl. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godz.12:00, zapraszamy.

MKS Lubuszanin Trzcianka posiada nową siedzibę klubu. Dotychczasowa lokalizacja na os. Słowackiego została zamieniona na tzw. "domek myśliwski" przy stadionie OSiR w Trzciance, przy ul. Piotra Skargi 56.

Drodzy sympatycy trzcianeckiego sportu! Od 25 września do 10 października trwa głosowanie internetowe w ramach trzcianeckiego Budżetu Obywatelskiego. Wśród wielu projektów, które mogą zostać zrealizowane jest "Nagłośnienie na stadionie w Trzciance". Tutaj zwracamy się do wszystkich sympatyków sportu, tylko tych z miasta i gminy Trzcianka, bo tylko Wy możecie oddać swoje głosy, o zagłosowanie na projekt miejski nr 6
Jak zagłosować?
▶️ wejdź na stronę Budżetu Obywatelskiego - KLIKNIJ TUTAJ
▶️ kliknij napis na białym tle "6. Nagłośnienie na stadionie w Trzciance" (biały prostokąt zmieni kolor na zielony)
▶️ kliknij "Przejdź dalej"
▶️ podaj swoje dane, postępując zgodnie z instrukcją
▶️ kliknij "zagłosuj"
▶️ teraz możesz oddać również głos na interesujący Cię projekt wiejski

116910257 1439406112925779 2450942072581319657 o

Kadra MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka na rundę jesienną 2020. Średnia wieku 21,19 lat Bądźcie z nami! Do naszego zespołu dołączyło ośmiu zawodników.

➡️ Górny rząd od lewej: Breno Fagundes, Adrian Jessa, Błażej Strzelecki, Paweł Wicher, Ilya Yurchenko, Paweł Chromiec, Marcin Urbański

➡️ Środkowy rząd od lewej: Szymon Turek, Jakub Brzuska, Mikolaj Turek, Marcin Ławniczak, Adrian Maszner, Gabriel Kulacha (trener bramkarzy), Nikodem Ryba, Bartosz Duda, Krystian Kasperek, Jan Karlak, Jakub Baranowski
➡️ Dolny rząd od lewej: Mikołaj Łuczak, Wiesław Natkaniec, Jarosław Feciuch (trener), Paweł Iwanicki, Mateusz Kosidło

Jakub Baranowski Lubuszanin Trzcianka

☑️ Jakub Baranowski
Kraj: ?? Polska
Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 2003
Poprzedni klub: juniorzy MKS Lubuszanin Trzcianka
Wcześniejsza kariera: AP Bambinis Trzcianka

Jakub Brzuska Lubuszanin Trzcianka

☑️ Jakub Brzuska
Kraj: ?? Polska
Pozycja: obrońca/pomocnik
Data urodzenia: 2003
Poprzedni klub: SPN Szamotuły (Wojewódzka Liga Juniorów)
Wcześniejsza kariera: 1920 Mosina, UKS Orlik Mosina

Jan Karlak Lubuszanin Trzcianka

☑️ Jan Karlak
Kraj: ?? Polska
Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 2003
Poprzedni klub: juniorzy MKS Lubuszanin Trzcianka

Krystian Kasperek Lubuszanin Trzcianka

☑️ Krystian Kasperek
Kraj: ??Polska
Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 2003
Poprzedni klub: Błękitni Stargard (Wojewódzka Liga Juniorów)
Wcześniejsza kariera: AP Bambinis Trzcianka

Mateusz Kosidło Lubuszanin Trzcianka

☑️ Mateusz Kosidło
Kraj: ?? Polska
Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 20.02.1999
Poprzedni klub: Korona Człopa (V liga)
Wcześniejsza kariera: LZS Trzcianka, Lubuszanin Trzcianka, Korona Człopa, Noteć Czarnków

Marcin Ławniczak Lubuszanin Trzcianka

☑️Marcin Ławniczak
Kraj: ?? Polska
Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 2003
Poprzedni klub: juniorzy MKS Lubuszanin Trzcianka
Wcześniejsza kariera: AP Bambinis Trzcianka

Adrian Maszner Lubuszanin Trzcianka

☑️Adrian Maszner
Kraj: ?? Polska
Pozycja: bramkarz
Data urodzenia: 1998
Poprzedni klub: Orkan Chorzemin (V liga)
Wcześniejsza kariera: Grom Wolsztyn, Sokół Szamocin, Kłos Gałowo, Pogoń Lwówek

Mikołaj Turek Lubuszanin Trzcianka

☑️Mikolaj Turek
Kraj: ?? Polska
Pozycja: pomocnik
Data urodzenia: 2003
Poprzedni klub: SPN Szamotuły (Liga Wojewódzka Juniorów)

Ilya Yurchenko Lubuszanin Trzcianka

☑️ Ilya Yurchenko
Kraj: ?? Ukraina
Pozycja: obrońca
Data urodzenia: 2000
Poprzedni klub: Worskła Połtawa (Premier Liha)
Wcześniejsza kariera: CYSS "Molod" Połtawa, DUFSH FC "Vorskla" Połtawa

W dniach 17-21.08.2020 r. w Trzciance odbędzie się sportowy obóz dochodzeniowy – koedukacyjny z MKS Lubuszanin Trzcianka dla dziewczynek i chłopców. Zachęcamy do zapisów! Szczegóły w rozwinięciu informacji.

 

Miejsce – Trzcianka
Termin obozu: 17- 21.08.2020 r.
Ilość miejsc ograniczona
Cena obozu: 450 zł ( kaucja 200 zł)
Tel. kontaktowy:
Włodzimierz Topola - 504082078
Kamil Topola - 664771479

Oferta obozu:
▶️ codzienne treningi sportowe,
▶️ rozgrywki w piłkę nożną i siatkową,
▶️ wyjście do kina,
▶️ wyjazd na basen w Pile, w Czarnkowie
▶️ rajd rowerowy,
▶️ wycieczki piesze,
▶️ ognisko integracyjne,
▶️ dyskoteka,
▶️ plażowanie,
▶️ chrzest obozowy,
▶️ konkursy, zabawy sportowe,
▶️ seanse filmowe,
▶️ podchody,

Obóz dla dziewczynek i chłopców odbędzie się w dniach 17-21.08.2020 r. Cena obozu wynosi 450 zł i obejmuje wszystkie wyżej wymienione atrakcje plus drugie śniadanie i obiad. Termin zapisów do 12.08.2020 r.

 

W sezonie 2020/2021 juniorzy MKS Lubuszanin Trzcianka rywalizować będą w Wojewódzkiej Lidze Juniorów.

  • Jesteś w wieku juniora?
  • Chcesz spróbować swoich sił w zespole rywalizującym z najlepszymi w Wielkopolsce?
  • Dołącz do Lubu! To Twoja szansa rozwoju!

Trener Kuba Ubycha
tel: 607 354 606
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

juniorzy

Poznaliśmy terminarz IV ligi wielkopolskiej na sezon 2020/2021. MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zainauguruje sezon 1 sierpnia meczem wyjazdowym w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Ostrovią. Natomiast pierwszy mecz w Trzciance odbędzie się 8 sierpnia z rezerwami KKS Kalisz.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu wygenerował w systemie Extranet terminarz, wedle którego toczyć się będą rozgrywki w pierwszej części sezonu 2020/21. Na jesień zaplanowano rozegranie 19 serii gier, do 29 listopada. Dwie ostatnie kolejki pierwszej części rozgrywek mają odbyć się wiosną, choć Wydział Gier i Ewidencji zastrzega możliwość przeniesienia ich na grudzień w przypadku korzystnych warunków atmosferycznych. Ewentualne kolejki "awansem" mogą odbyć się 5/6 i 12/13 grudnia. Decyzje w tej kwestii zapadną najpóźniej na początku listopada.

Po pierwszej rundzie rozgrywek zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pierwsza ósemka walczyć będzie o mistrzostwo IV ligi i awans rozgrywając między sobą wiosną mecz i rewanż. Pozostałem 14 drużyn weźmie udział w rywalizacji o utrzymanie. Ponownie zagrają one jednorundowo (13 spotkań), a układ spotkań zostanie określony według schematu uzależnionego od pozycji po pierwszej rundzie, który zostanie przedstawiony w terminie późniejszym.

 

Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga

RUNDA I

 

Kolejka: 1 w dniach 2020-08-01

 

1 Iskra Szydłowo - POLONIA Kępno 

2 OTPS WINOGRADY Poznań - KOTWICA Kórnik 

3 Obra 1912 Kościan - ODOLANOVIA Odolanów 

4 LKS Gołuchów - WARTA Międzychód

5 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 

6 WARTA II POZNAŃ SA - OLIMPIA Koło 

7 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 

8 KKS 1925 II KALISZ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

9 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - WILKI Wilczyn 

10 VICTORIA Ostrzeszów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia :

11 VICTORIA Września - Polonia 1912 Leszno 

 

Kolejka: 2 w dniach 2020-08-08

 

12 POLONIA Kępno - Polonia 1912 Leszno 

13 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - VICTORIA Września 

14 WILKI Wilczyn - VICTORIA Ostrzeszów 

15 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

16 Lubuszanin Trzcianka - KKS 1925 II KALISZ 

17 OLIMPIA Koło - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

18 GKS Dopiewo - WARTA II POZNAŃ SA 

19 WARTA Międzychód - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

20 ODOLANOVIA Odolanów - LKS Gołuchów 

21 KOTWICA Kórnik - Obra 1912 Kościan 

22 Iskra Szydłowo - OTPS WINOGRADY Poznań 

 

Kolejka: 3 w dniach 2020-08-15

 

23 OTPS WINOGRADY Poznań - POLONIA Kępno 

24 Obra 1912 Kościan - Iskra Szydłowo 

25 LKS Gołuchów - KOTWICA Kórnik 

26 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 

27 WARTA II POZNAŃ SA - WARTA Międzychód 

28 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 

29 KKS 1925 II KALISZ - OLIMPIA Koło 

30 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 

31 VICTORIA Ostrzeszów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

32 VICTORIA Września - WILKI Wilczyn 

33 Polonia 1912 Leszno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

 

Kolejka: 4 w dniach 2020-08-19

 

34 POLONIA Kępno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

35 WILKI Wilczyn - Polonia 1912 Leszno 

36 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września 

37 Lubuszanin Trzcianka - VICTORIA Ostrzeszów 

38 OLIMPIA Koło - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

39 GKS Dopiewo - KKS 1925 II KALISZ 

40 WARTA Międzychód - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

41 ODOLANOVIA Odolanów - WARTA II POZNAŃ SA 

42 KOTWICA Kórnik - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

43 Iskra Szydłowo - LKS Gołuchów 

44 OTPS WINOGRADY Poznań - Obra 1912 Kościan

 

Kolejka: 5 w dniach 2020-08-22

 

45 Obra 1912 Kościan - POLONIA Kępno 

46 LKS Gołuchów - OTPS WINOGRADY Poznań 

47 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 

48 WARTA II POZNAŃ SA - KOTWICA Kórnik 

49 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 

50 KKS 1925 II KALISZ - WARTA Międzychód 

51 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - GKS Dopiewo 

52 VICTORIA Ostrzeszów - OLIMPIA Koło 

53 VICTORIA Września - Lubuszanin Trzcianka

54 Polonia 1912 Leszno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

55 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - WILKI Wilczyn

 

Kolejka: 6 w dniach 2020-08-29

 

56 POLONIA Kępno - WILKI Wilczyn

57 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

58 Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno 

59 OLIMPIA Koło - VICTORIA Września 

60 GKS Dopiewo - VICTORIA Ostrzeszów 

61 WARTA Międzychód - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

62 ODOLANOVIA Odolanów - KKS 1925 II KALISZ 

63 KOTWICA Kórnik - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

64 Iskra Szydłowo - WARTA II POZNAŃ SA 

65 OTPS WINOGRADY Poznań - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

66 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 

 

Kolejka: 7 w dniach 2020-09-05

 

67 LKS Gołuchów - POLONIA Kępno 

68 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 

69 WARTA II POZNAŃ SA - OTPS WINOGRADY Poznań

70 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 

71 KKS 1925 II KALISZ - KOTWICA Kórnik 

72 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - ODOLANOVIA Odolanów 

73 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA Międzychód 

74 VICTORIA Września - GKS Dopiewo 

75 Polonia 1912 Leszno - OLIMPIA Koło

76 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Lubuszanin Trzcianka 

77 WILKI Wilczyn - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

 

Kolejka: 8 w dniach 2020-09-12

 

78 POLONIA Kępno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

79 Lubuszanin Trzcianka - WILKI Wilczyn 

80 OLIMPIA Koło - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

81 GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno

82 WARTA Międzychód - VICTORIA Września 

83 ODOLANOVIA Odolanów - VICTORIA Ostrzeszów 

84 KOTWICA Kórnik - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

85 Iskra Szydłowo - KKS 1925 II KALISZ

86 OTPS WINOGRADY Poznań - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

87 Obra 1912 Kościan - WARTA II POZNAŃ SA 

88 LKS Gołuchów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

 

Kolejka: 9 w dniach 2020-09-19

 

89 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno 

90 WARTA II POZNAŃ SA - LKS Gołuchów 

91 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 

92 KKS 1925 II KALISZ - OTPS WINOGRADY Poznań 

93 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Iskra Szydłowo

94 VICTORIA Ostrzeszów - KOTWICA Kórnik

95 VICTORIA Września - ODOLANOVIA Odolanów 

96 Polonia 1912 Leszno - WARTA Międzychód 

97 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - GKS Dopiewo

98 WILKI Wilczyn - OLIMPIA Koło 

99 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka 

 

Kolejka: 10 w dniach 2020-09-26

 

100 POLONIA Kępno - Lubuszanin Trzcianka 

101 OLIMPIA Koło - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

102 GKS Dopiewo - WILKI Wilczyn 

103 WARTA Międzychód - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

104 ODOLANOVIA Odolanów - Polonia 1912 Leszno 

105 KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września 

106 Iskra Szydłowo - VICTORIA Ostrzeszów 

107 OTPS WINOGRADY Poznań - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

108 Obra 1912 Kościan - KKS 1925 II KALISZ 

109 LKS Gołuchów - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

110 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WARTA II POZNAŃ SA

 

Kolejka: 11 w dniach 2020-10-03

 

111 WARTA II POZNAŃ SA - POLONIA Kępno

112 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

113 KKS 1925 II KALISZ - LKS Gołuchów 

114 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan 

115 VICTORIA Ostrzeszów - OTPS WINOGRADY Poznań

116 VICTORIA Września - Iskra Szydłowo 

117 Polonia 1912 Leszno - KOTWICA Kórnik 

118 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - ODOLANOVIA Odolanów 

119 WILKI Wilczyn - WARTA Międzychód 

120 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo 

121 Lubuszanin Trzcianka - OLIMPIA Koło

 

Kolejka: 12 w dniach 2020-10-10

 

122 POLONIA Kępno - OLIMPIA Koło

123 GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 

124 WARTA Międzychód - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

125 ODOLANOVIA Odolanów - WILKI Wilczyn 

126 KOTWICA Kórnik - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

127 Iskra Szydłowo - Polonia 1912 Leszno 

128 OTPS WINOGRADY Poznań - VICTORIA Września 

129 Obra 1912 Kościan - VICTORIA Ostrzeszów

130 LKS Gołuchów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

131 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ

132 WARTA II POZNAŃ SA - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

 

Kolejka: 13 w dniach 2020-10-17

 

133 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno

134 KKS 1925 II KALISZ - WARTA II POZNAŃ SA

135 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

136 VICTORIA Ostrzeszów - LKS Gołuchów 

137 VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan 

138 Polonia 1912 Leszno - OTPS WINOGRADY Poznań

139 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Iskra Szydłowo 

140 WILKI Wilczyn - KOTWICA Kórnik 

141 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ODOLANOVIA Odolanów 

142 Lubuszanin Trzcianka - WARTA Międzychód 

143 OLIMPIA Koło - GKS Dopiewo

 

Kolejka: 14 w dniach 2020-10-24

 

144 POLONIA Kępno - GKS Dopiewo 

145 WARTA Międzychód - OLIMPIA Koło 

146 ODOLANOVIA Odolanów - Lubuszanin Trzcianka

147 KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

148 Iskra Szydłowo - WILKI Wilczyn

149 OTPS WINOGRADY Poznań - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

150 Obra 1912 Kościan - Polonia 1912 Leszno

151 LKS Gołuchów - VICTORIA Września

152 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów

153 WARTA II POZNAŃ SA - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

154 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ

 

Kolejka: 15 w dniach 2020-10-31

 

155 KKS 1925 II KALISZ - POLONIA Kępno

156 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

157 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA II POZNAŃ SA

158 VICTORIA Września - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

159 Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów

160 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Obra 1912 Kościan

161 WILKI Wilczyn - OTPS WINOGRADY Poznań

162 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo

163 Lubuszanin Trzcianka - KOTWICA Kórnik

164 OLIMPIA Koło - ODOLANOVIA Odolanów

165 GKS Dopiewo - WARTA Międzychód

 

Kolejka: 16 w dniach 2020-11-07

 

166 POLONIA Kępno - WARTA Międzychód

167 ODOLANOVIA Odolanów - GKS Dopiewo

168 KOTWICA Kórnik - OLIMPIA Koło

169 Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka

170 OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

171 Obra 1912 Kościan - WILKI Wilczyn

172 LKS Gołuchów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

173 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno

174 WARTA II POZNAŃ SA - VICTORIA Września

175 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów

176 KKS 1925 II KALISZ - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

 

Kolejka: 17 w dniach 2020-11-14

 

177 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - POLONIA Kępno

178 VICTORIA Ostrzeszów - KKS 1925 II KALISZ

179 VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

180 Polonia 1912 Leszno - WARTA II POZNAŃ SA

181 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

182 WILKI Wilczyn - LKS Gołuchów

183 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan

184 Lubuszanin Trzcianka - OTPS WINOGRADY Poznań

185 OLIMPIA Koło - Iskra Szydłowo

186 GKS Dopiewo - KOTWICA Kórnik

187 WARTA Międzychód - ODOLANOVIA Odolanów

 

Kolejka: 18 w dniach 2020-11-21

 

188 POLONIA Kępno - ODOLANOVIA Odolanów

189 KOTWICA Kórnik - WARTA Międzychód

190 Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo

191 OTPS WINOGRADY Poznań - OLIMPIA Koło

192 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka

193 LKS Gołuchów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne

194 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn

195 WARTA II POZNAŃ SA - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia

196 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno

197 KKS 1925 II KALISZ - VICTORIA Września

198 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Ostrzeszów

 

Kolejka: 19 w dniach 2020-11-28

 

199 VICTORIA Ostrzeszów - POLONIA Kępno

200 VICTORIA Września - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

201 Polonia 1912 Leszno - KKS 1925 II KALISZ

202 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.

203 WILKI Wilczyn - WARTA II POZNAŃ SA

204 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.

205 Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów

206 OLIMPIA Koło - Obra 1912 Kościan

207 GKS Dopiewo - OTPS WINOGRADY Poznań

208 WARTA Międzychód - Iskra Szydłowo

209 ODOLANOVIA Odolanów - KOTWICA Kórnik

 

Kolejka: 20 w dniach ____-__-__

 

210 POLONIA Kępno - KOTWICA Kórnik

211 Iskra Szydłowo - ODOLANOVIA Odolanów 

212 OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Międzychód 

213 Obra 1912 Kościan - GKS Dopiewo

214 LKS Gołuchów - OLIMPIA Koło

215 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 

216 WARTA II POZNAŃ SA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

217 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn 

218 KKS 1925 II KALISZ - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

219 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno

220 VICTORIA Ostrzeszów - VICTORIA Września 

 

Kolejka: 21 w dniach ____-__-__

 

221 VICTORIA Września - POLONIA Kępno

222 Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Ostrzeszów 

223 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 

224 WILKI Wilczyn - KKS 1925 II KALISZ 

225 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

226 Lubuszanin Trzcianka - WARTA II POZNAŃ SA 

227 OLIMPIA Koło - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

228 GKS Dopiewo - LKS Gołuchów 

229 WARTA Międzychód - Obra 1912 Kościan 

230 ODOLANOVIA Odolanów - OTPS WINOGRADY Poznań

231 KOTWICA Kórnik - Iskra Szydłowo

 

Poznaliśmy terminarz IV ligi wielkopolskiej na sezon 2020/2021. MKS Hydro Lubuszanin Trzcianka zainauguruje sezon 1 sierpnia meczem wyjazdowym w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Ostrovią. Natomiast pierwszy mecz w Trzciance odbędzie się 8 sierpnia z rezerwami KKS Kalisz.

Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu wygenerował w systemie Extranet terminarz, wedle którego toczyć się będą rozgrywki w pierwszej części sezonu 2020/21. Na jesień zaplanowano rozegranie 19 serii gier, do 29 listopada. Dwie ostatnie kolejki pierwszej części rozgrywek mają odbyć się wiosną, choć Wydział Gier i Ewidencji zastrzega możliwość przeniesienia ich na grudzień w przypadku korzystnych warunków atmosferycznych. Ewentualne kolejki "awansem" mogą odbyć się 5/6 i 12/13 grudnia. Decyzje w tej kwestii zapadną najpóźniej na początku listopada.

Po pierwszej rundzie rozgrywek zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Pierwsza ósemka walczyć będzie o mistrzostwo IV ligi i awans rozgrywając między sobą wiosną mecz i rewanż. Pozostałem 14 drużyn weźmie udział w rywalizacji o utrzymanie. Ponownie zagrają one jednorundowo (13 spotkań), a układ spotkań zostanie określony według schematu uzależnionego od pozycji po pierwszej rundzie, który zostanie przedstawiony w terminie późniejszym.

Terminarz rozgrywek ligi: IV Liga
RUNDA I

 

Kolejka: 1 w dniach 2020-08-01

1 Iskra Szydłowo - POLONIA Kępno 
2 OTPS WINOGRADY Poznań - KOTWICA Kórnik 
3 Obra 1912 Kościan - ODOLANOVIA Odolanów 
4 LKS Gołuchów - WARTA Międzychód
5 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 
6 WARTA II POZNAŃ SA - OLIMPIA Koło 
7 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 
8 KKS 1925 II KALISZ - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
9 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - WILKI Wilczyn 
10 VICTORIA Ostrzeszów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia :
11 VICTORIA Września - Polonia 1912 Leszno 

Kolejka: 2 w dniach 2020-08-08

12 POLONIA Kępno - Polonia 1912 Leszno 
13 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - VICTORIA Września 
14 WILKI Wilczyn - VICTORIA Ostrzeszów 
15 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
16 Lubuszanin Trzcianka - KKS 1925 II KALISZ 
17 OLIMPIA Koło - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
18 GKS Dopiewo - WARTA II POZNAŃ SA 
19 WARTA Międzychód - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
20 ODOLANOVIA Odolanów - LKS Gołuchów 
21 KOTWICA Kórnik - Obra 1912 Kościan 
22 Iskra Szydłowo - OTPS WINOGRADY Poznań 

Kolejka: 3 w dniach 2020-08-15

23 OTPS WINOGRADY Poznań - POLONIA Kępno 
24 Obra 1912 Kościan - Iskra Szydłowo 
25 LKS Gołuchów - KOTWICA Kórnik 
26 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 
27 WARTA II POZNAŃ SA - WARTA Międzychód 
28 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - GKS Dopiewo 
29 KKS 1925 II KALISZ - OLIMPIA Koło 
30 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka 
31 VICTORIA Ostrzeszów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
32 VICTORIA Września - WILKI Wilczyn 
33 Polonia 1912 Leszno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 

Kolejka: 4 w dniach 2020-08-19

34 POLONIA Kępno - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
35 WILKI Wilczyn - Polonia 1912 Leszno 
36 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - VICTORIA Września 
37 Lubuszanin Trzcianka - VICTORIA Ostrzeszów 
38 OLIMPIA Koło - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
39 GKS Dopiewo - KKS 1925 II KALISZ 
40 WARTA Międzychód - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
41 ODOLANOVIA Odolanów - WARTA II POZNAŃ SA 
42 KOTWICA Kórnik - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
43 Iskra Szydłowo - LKS Gołuchów 
44 OTPS WINOGRADY Poznań - Obra 1912 Kościan

Kolejka: 5 w dniach 2020-08-22

45 Obra 1912 Kościan - POLONIA Kępno 
46 LKS Gołuchów - OTPS WINOGRADY Poznań 
47 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 
48 WARTA II POZNAŃ SA - KOTWICA Kórnik 
49 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - ODOLANOVIA Odolanów 
50 KKS 1925 II KALISZ - WARTA Międzychód 
51 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - GKS Dopiewo 
52 VICTORIA Ostrzeszów - OLIMPIA Koło 
53 VICTORIA Września - Lubuszanin Trzcianka
54 Polonia 1912 Leszno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
55 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - WILKI Wilczyn

Kolejka: 6 w dniach 2020-08-29

56 POLONIA Kępno - WILKI Wilczyn
57 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
58 Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno 
59 OLIMPIA Koło - VICTORIA Września 
60 GKS Dopiewo - VICTORIA Ostrzeszów 
61 WARTA Międzychód - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
62 ODOLANOVIA Odolanów - KKS 1925 II KALISZ 
63 KOTWICA Kórnik - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
64 Iskra Szydłowo - WARTA II POZNAŃ SA 
65 OTPS WINOGRADY Poznań - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
66 Obra 1912 Kościan - LKS Gołuchów 

Kolejka: 7 w dniach 2020-09-05

67 LKS Gołuchów - POLONIA Kępno 
68 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 
69 WARTA II POZNAŃ SA - OTPS WINOGRADY Poznań
70 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Iskra Szydłowo 
71 KKS 1925 II KALISZ - KOTWICA Kórnik 
72 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - ODOLANOVIA Odolanów 
73 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA Międzychód 
74 VICTORIA Września - GKS Dopiewo 
75 Polonia 1912 Leszno - OLIMPIA Koło
76 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Lubuszanin Trzcianka 
77 WILKI Wilczyn - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 

Kolejka: 8 w dniach 2020-09-12

78 POLONIA Kępno - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
79 Lubuszanin Trzcianka - WILKI Wilczyn 
80 OLIMPIA Koło - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
81 GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno
82 WARTA Międzychód - VICTORIA Września 
83 ODOLANOVIA Odolanów - VICTORIA Ostrzeszów 
84 KOTWICA Kórnik - POGOŃ Nowe Skalmierzyce
85 Iskra Szydłowo - KKS 1925 II KALISZ
86 OTPS WINOGRADY Poznań - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
87 Obra 1912 Kościan - WARTA II POZNAŃ SA 
88 LKS Gołuchów - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 

Kolejka: 9 w dniach 2020-09-19

89 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno 
90 WARTA II POZNAŃ SA - LKS Gołuchów 
91 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Obra 1912 Kościan 
92 KKS 1925 II KALISZ - OTPS WINOGRADY Poznań 
93 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Iskra Szydłowo
94 VICTORIA Ostrzeszów - KOTWICA Kórnik
95 VICTORIA Września - ODOLANOVIA Odolanów 
96 Polonia 1912 Leszno - WARTA Międzychód 
97 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - GKS Dopiewo
98 WILKI Wilczyn - OLIMPIA Koło 
99 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka 

Kolejka: 10 w dniach 2020-09-26

100 POLONIA Kępno - Lubuszanin Trzcianka 
101 OLIMPIA Koło - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
102 GKS Dopiewo - WILKI Wilczyn 
103 WARTA Międzychód - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
104 ODOLANOVIA Odolanów - Polonia 1912 Leszno 
105 KOTWICA Kórnik - VICTORIA Września 
106 Iskra Szydłowo - VICTORIA Ostrzeszów 
107 OTPS WINOGRADY Poznań - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
108 Obra 1912 Kościan - KKS 1925 II KALISZ 
109 LKS Gołuchów - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
110 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WARTA II POZNAŃ SA

Kolejka: 11 w dniach 2020-10-03

111 WARTA II POZNAŃ SA - POLONIA Kępno
112 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
113 KKS 1925 II KALISZ - LKS Gołuchów 
114 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan 
115 VICTORIA Ostrzeszów - OTPS WINOGRADY Poznań
116 VICTORIA Września - Iskra Szydłowo 
117 Polonia 1912 Leszno - KOTWICA Kórnik 
118 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - ODOLANOVIA Odolanów 
119 WILKI Wilczyn - WARTA Międzychód 
120 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - GKS Dopiewo 
121 Lubuszanin Trzcianka - OLIMPIA Koło

Kolejka: 12 w dniach 2020-10-10

122 POLONIA Kępno - OLIMPIA Koło
123 GKS Dopiewo - Lubuszanin Trzcianka 
124 WARTA Międzychód - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
125 ODOLANOVIA Odolanów - WILKI Wilczyn 
126 KOTWICA Kórnik - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
127 Iskra Szydłowo - Polonia 1912 Leszno 
128 OTPS WINOGRADY Poznań - VICTORIA Września 
129 Obra 1912 Kościan - VICTORIA Ostrzeszów
130 LKS Gołuchów - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
131 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ
132 WARTA II POZNAŃ SA - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 

Kolejka: 13 w dniach 2020-10-17

133 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - POLONIA Kępno
134 KKS 1925 II KALISZ - WARTA II POZNAŃ SA
135 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
136 VICTORIA Ostrzeszów - LKS Gołuchów 
137 VICTORIA Września - Obra 1912 Kościan 
138 Polonia 1912 Leszno - OTPS WINOGRADY Poznań
139 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Iskra Szydłowo 
140 WILKI Wilczyn - KOTWICA Kórnik 
141 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - ODOLANOVIA Odolanów 
142 Lubuszanin Trzcianka - WARTA Międzychód 
143 OLIMPIA Koło - GKS Dopiewo

Kolejka: 14 w dniach 2020-10-24

144 POLONIA Kępno - GKS Dopiewo 
145 WARTA Międzychód - OLIMPIA Koło 
146 ODOLANOVIA Odolanów - Lubuszanin Trzcianka
147 KOTWICA Kórnik - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
148 Iskra Szydłowo - WILKI Wilczyn
149 OTPS WINOGRADY Poznań - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
150 Obra 1912 Kościan - Polonia 1912 Leszno
151 LKS Gołuchów - VICTORIA Września
152 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów
153 WARTA II POZNAŃ SA - POGOŃ Nowe Skalmierzyce
154 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - KKS 1925 II KALISZ

Kolejka: 15 w dniach 2020-10-31

155 KKS 1925 II KALISZ - POLONIA Kępno
156 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
157 VICTORIA Ostrzeszów - WARTA II POZNAŃ SA
158 VICTORIA Września - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
159 Polonia 1912 Leszno - LKS Gołuchów
160 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - Obra 1912 Kościan
161 WILKI Wilczyn - OTPS WINOGRADY Poznań
162 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Iskra Szydłowo
163 Lubuszanin Trzcianka - KOTWICA Kórnik
164 OLIMPIA Koło - ODOLANOVIA Odolanów
165 GKS Dopiewo - WARTA Międzychód

Kolejka: 16 w dniach 2020-11-07

166 POLONIA Kępno - WARTA Międzychód
167 ODOLANOVIA Odolanów - GKS Dopiewo
168 KOTWICA Kórnik - OLIMPIA Koło
169 Iskra Szydłowo - Lubuszanin Trzcianka
170 OTPS WINOGRADY Poznań - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
171 Obra 1912 Kościan - WILKI Wilczyn
172 LKS Gołuchów - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
173 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno
174 WARTA II POZNAŃ SA - VICTORIA Września
175 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - VICTORIA Ostrzeszów
176 KKS 1925 II KALISZ - POGOŃ Nowe Skalmierzyce

Kolejka: 17 w dniach 2020-11-14

177 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - POLONIA Kępno
178 VICTORIA Ostrzeszów - KKS 1925 II KALISZ
179 VICTORIA Września - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
180 Polonia 1912 Leszno - WARTA II POZNAŃ SA
181 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
182 WILKI Wilczyn - LKS Gołuchów
183 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - Obra 1912 Kościan
184 Lubuszanin Trzcianka - OTPS WINOGRADY Poznań
185 OLIMPIA Koło - Iskra Szydłowo
186 GKS Dopiewo - KOTWICA Kórnik
187 WARTA Międzychód - ODOLANOVIA Odolanów

Kolejka: 18 w dniach 2020-11-21

188 POLONIA Kępno - ODOLANOVIA Odolanów
189 KOTWICA Kórnik - WARTA Międzychód
190 Iskra Szydłowo - GKS Dopiewo
191 OTPS WINOGRADY Poznań - OLIMPIA Koło
192 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka
193 LKS Gołuchów - TARNOVIA Tarnowo Podgórne
194 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn
195 WARTA II POZNAŃ SA - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia
196 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - Polonia 1912 Leszno
197 KKS 1925 II KALISZ - VICTORIA Września
198 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - VICTORIA Ostrzeszów

Kolejka: 19 w dniach 2020-11-28

199 VICTORIA Ostrzeszów - POLONIA Kępno
200 VICTORIA Września - POGOŃ Nowe Skalmierzyce
201 Polonia 1912 Leszno - KKS 1925 II KALISZ
202 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
203 WILKI Wilczyn - WARTA II POZNAŃ SA
204 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp.
205 Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów
206 OLIMPIA Koło - Obra 1912 Kościan
207 GKS Dopiewo - OTPS WINOGRADY Poznań
208 WARTA Międzychód - Iskra Szydłowo
209 ODOLANOVIA Odolanów - KOTWICA Kórnik

Kolejka: 20 w dniach ____-__-__

210 POLONIA Kępno - KOTWICA Kórnik
211 Iskra Szydłowo - ODOLANOVIA Odolanów 
212 OTPS WINOGRADY Poznań - WARTA Międzychód 
213 Obra 1912 Kościan - GKS Dopiewo
214 LKS Gołuchów - OLIMPIA Koło
215 CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. - Lubuszanin Trzcianka 
216 WARTA II POZNAŃ SA - TARNOVIA Tarnowo Podgórne 
217 OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. - WILKI Wilczyn 
218 KKS 1925 II KALISZ - Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia 
219 POGOŃ Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno
220 VICTORIA Ostrzeszów - VICTORIA Września 

Kolejka: 21 w dniach ____-__-__

221 VICTORIA Września - POLONIA Kępno
222 Polonia 1912 Leszno - VICTORIA Ostrzeszów 
223 Pinsel-Peter KROBIANKA Krobia - POGOŃ Nowe Skalmierzyce 
224 WILKI Wilczyn - KKS 1925 II KALISZ 
225 TARNOVIA Tarnowo Podgórne - OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp. 
226 Lubuszanin Trzcianka - WARTA II POZNAŃ SA 
227 OLIMPIA Koło - CENTRA 1946 Ostrów Wlkp. 
228 GKS Dopiewo - LKS Gołuchów 
229 WARTA Międzychód - Obra 1912 Kościan 
230 ODOLANOVIA Odolanów - OTPS WINOGRADY Poznań
231 KOTWICA Kórnik - Iskra Szydłowo

Sparingi Lubuszanina:

 

Lubuszanin - Błękitni Wronki (11.07, godz.12:00)

Lubuszanin 4-2 Leśnik Margonin

Lubuszanin 6-1 Radwan Lubasz

Lubuszanin 2-3 Pogoń Łobżenica

Lubuszanin 6-1 Korona Człopa

  • BEZPŁATNE SZKOLENIE!
  • Chcesz zagrać w perspektywicznym i młodym zespole z szansą rozwoju?
  • Chcesz trenować pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej i odnosić sukcesy w jednym z najlepszych klubów w regionie?
  • DOŁĄCZ DO LUBU! Zapraszamy na treningi drużyn młodzieżowych MKS Lubuszanin Trzcianka!

Wystarczy tylko zadzwonić do trenera i przyjść na trening, gdzie w przyjaznej atmosferze będziecie mogli zaprezentować swoje umiejętności!

Nabór do grup młodzieżowych MKS Lubuszanin Trzcianka

Patroni medialni

lubuszaninfutbolowo3

tvl trz

 

licznik odwiedzin Joomla