MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

IV liga 2018/2019

MKS HYDRO LUBUSZANIN TRZCIANKA WIOSNA 2019                                           

Górny rząd od lewej: Dariusz Juracki, Wojciech Szwedek, Rafał Majtyka, Piotr Ziopaja, Kamil Karlak, Dawid Zieliński, Orlande Kpassa, Radosław Barabasz, Mateusz Bany Środkowy rząd od lewej: Krzysztof Grzyśnik (kierownik drużyny), Paweł Wicher, Krystian Feciuch, Eryk Krysztopowicz, Jonasz Górzny, Wojciech Olesiński, Przemek Nalewajek, Kacper Grygier, Kuba Czapliński, Łukasz Zachar Cyruk, Wiktor Iwanicki, Gabriel Kulacha (trener bramkarzy)Dolny rząd od lewej: Mikołaj Łuczak, Kirill Isachenko, Wiesław Natkaniec, Jarosław Feciuch (trener), Paweł Iwanicki, Guilherme Macedo, Bartosz Duda

29 kolejka tabela

29 kolejka wyniki

30 KOLEJKA - 04.05.2019

16:00 LKS Gołuchów - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
16:00 Kotwica Kórnik - Olimpia Koło
16:00 Lubuszanin Trzcianka - Tarnovia Tarnowo Podgórne
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra 1912 Kościan
17:00 Sokół Pniewy - Farmutil Orkan Śmiłowo
16:00 Unia Swarzędz - KS Opatówek
16:00 Victoria Września - Polonia Kępno
16:00 Warta Międzychód - Stainer Polonia Leszno
16:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
17:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec


31 KOLEJKA - 11.05.2019

16:00 Kotwica Kórnik - Nielba Wągrowiec
17:00 KS Opatówek - Olimpia Koło
17:00 Obra 1912 Kościan - Lubuszanin Trzcianka
16:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Unia Swarzędz
16:00 Polonia Kępno - Sokół Pniewy
16:00 Stainer Polonia Leszno - Zjednoczeni Trzemeszno
16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - LKS Gołuchów
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra Ostrów Wielkopolski

31 KOLEJKA - 12.05.2019

14:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Victoria Września

32 KOLEJKA - 18.05.2019

16:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
16:00 LKS Gołuchów - Obra 1912 Kościan
16:00 Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Nowe Skalmierzyce
15:00 Nielba Wągrowiec - KS Opatówek
15:00 Olimpia Koło - Farmutil Orkan Śmiłowo
17:00 Sokół Pniewy - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
14:00 Unia Swarzędz - Polonia Kępno
16:00 Victoria Września - Stainer Polonia Leszno
14:00 Warta Międzychód - Tarnovia Tarnowo Podgórne
16:00 Kotwica Kórnik - Centra Ostrów Wielkopolski

33 KOLEJKA - 25.05.2019

15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Września
16:00 Kotwica Kórnik - KS Opatówek
17:00 Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Unia Swarzędz
17:00 Obra 1912 Kościan - Warta Międzychód
14:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Nielba Wągrowiec
16:00 Pogoń Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów
16:00 Polonia Kępno - Olimpia Koło
13:00 Stainer Polonia Leszno - Sokół Pniewy
16:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Zjednoczeni Trzemeszno
12:00 Lubuszanin Trzcianka - Centra Ostrów Wielkopolski

 

34 KOLEJKA - 01.06.2019

Sokół Pniewy - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Farmutil Orkan Śmiłowo
LKS Gołuchów - Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec - Polonia Kępno
Olimpia Koło - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
Unia Swarzędz - Stainer Polonia Leszno
Victoria Września - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zjednoczeni Trzemeszno - Obra 1912 Kościan
Centra Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek


35 KOLEJKA - 08.06.2019

15:00 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik - Polonia Kępno
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka - Warta Międzychód
Obra 1912 Kościan - Victoria Września
Farmutil Orkan Śmiłowo - KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Zjednoczeni Trzemeszno
Stainer Polonia Leszno - Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sokół Pniewy
LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wielkopolski


36 KOLEJKA - 15.06.2019

Olimpia Koło - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kotwica Kórnik - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
KS Opatówek - Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec - Stainer Polonia Leszno
Sokół Pniewy - Obra 1912 Kościan
Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - LKS Gołuchów
Zjednoczeni Trzemeszno - Lubuszanin Trzcianka
Centra Ostrów Wielkopolski - Farmutil Orkan Śmiłowo


37 KOLEJKA - 20.06.2019

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Nielba Wągrowiec
Kotwica Kórnik - Stainer Polonia Leszno
Pinsel-Peter Krobianka Krobia - KS Opatówek
LKS Gołuchów - Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września
Obra 1912 Kościan - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Pniewy
Polonia Kępno - Farmutil Orkan Śmiłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Olimpia Koło
Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski


38 KOLEJKA - 23.06.2019

17:00 Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
17:00 KS Opatówek - Stainer Polonia Leszno
17:00 Nielba Wągrowiec - Tarnovia Tarnowo Podgórne
17:00 Olimpia Koło - Obra 1912 Kościan
17:00 Farmutil Orkan Śmiłowo - Pinsel-Peter Krobianka Krobia
17:00 Sokół Pniewy - Lubuszanin Trzcianka
17:00 Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
17:00 Victoria Września - LKS Gołuchów
17:00 Zjednoczeni Trzemeszno - Warta Międzychód
17:00 Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno

 

Następny mecz

1/2 Finału Wojewódzkiego              Pucharu Polski

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska

  lubuszanin trzcianka polonia sroda

 21 maja 2019 r. (wtorek) godz. 18:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin