28.05.2016

Nie zwalniają tempa

Płomień Połajewo - Lubuszanin Trzcianka 1:3 (0:0)

Juniorzy Lubuszanina

Podopieczni Radosława Bączyka juniorzy Lubuszanina zainkasowali kolejne trzy punkty. Tym razem wygrana na boisku w Połajewie 3:1. Do przerwy bez goli, po zmianie stron formą strzelecką błysnął Daniel Ratajczak (gole w 47, 74 i 75 minucie). Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem.

Skład Lubuszanina Górzny - Michałek, Kęciński, Ratajczak B., Sosiński, Wysocki, Klinicki, Grygier, Zwoliński, Karlak, Ratajczk D. po przerwie Nalewajek, Szybisty, Mikołajczak, Ignaczak.

Za tydzień 4 czerwca (sobota) mecz o awans do ligi międzywojewódzkiej. Rywalem Lubuszanina Nielba Wągrowiec. Początek meczu godz. 11:00. Zapraszamy kibiców, wesprzyjcie swoim dopingiem juniorów Lubuszanina.

Drużyna seniorów Lubuszanina poszukuje sparingpartnerów na poniższe terminy: 20 lipca, 24 lipca, 27 lipca, 31 lipca oraz 3 sierpnia. Miejsce i godziny do ustalenia. Drużyny zainteresowane proszone sa o kontakt pod nr telefonu 606 740 205