Nieudany mecz juniorów

Trzeci mecz w rozgrywkach i pierwsza porażka w pilskiej lidze okręgowej.To było zdecydowanie najgorsze spotkanie podopiecznych Jakuba Ubychy w konfrontacji z dobrze dysponowanym rywalem z Damasławka.

lubuszanin sokol dam

Lubuszanin Trzcianka - Sokół Damasławek 1:3 (0:1) gol dla Lubuszanina Igor Skupiński

Juniorzy Lubuszanina przystąpili do meczu bez kontuzjowanego Bartosza Dudy. Przyjezdni prowadzili do przerwy po trafieniu Nikodema Kaczmarka. Po zmianie stron kolejne gole dołożyli Mateusz Opiłka i Damian Wiesek. Nasza drużyna odpowiedziała w 90 minucie z bliskiej odległości bramkarza gości pokonał Igor Skupiński.

lubuszanin sokol

Podopieczni Jakuba Ubychy mają na koncie w trzech meczach 4 punkty, zwycięstwo na inaugurację w Trzciance z Koroną Stróżewo 5:0 (gole Marcin Ławniczak, Bartosz Duda, Jakub Łachwa, Jakub Pilch i gol samobójczy), remis w drugiej kolejce z Kłosem Budzyń 2:2 (gole Igor Skupiński i Jakub Pilch), porażkę z Sokołem Damasławek 3:1 (gol Igor Skupiński).