MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

10.07.2019

Seniorzy Lubuszanina wrócili do treningów

pierwszy trening Lubu lato 2019

W dniu dzisiejszym po krótkiej wakacyjnej przerwie podopieczni trenera Jarosława Feciucha odbyli pierwszy wspólny trening. W pierwszych zajęciach wzięło w sumie 21 zawodników (20- stu na bocznym boisku + Krystian Feciuch w siłowni).  Wraz z zawodnikami, którzy grali w Lubuszaninie w poprzednim sezonie w pierwszych zajęciach wziął udział wracający po kontuzji Błażej Nowak. Pojawiła się także spora grupa nowych zawodników, którzy wyrazili chęć gry w biało-niebieskich barwach. O przydatności tych piłkarzy do drużyny zdecyduje sztab szkoleniowy.

pierwszy trening lato 2019

Z zespołem pożegnali się: Wojciech Szwedek (Iskra Szydłowo), Radosław Barabasz (Unia Swarzędz), Łukasz Cyruk (Polonia Jastrowie), Eryk Krysztopowicz (Kotwica Kołobrzeg) oraz Mateusz Bany i Dawid Zieliński.

Nowymi zawodnikami na ten moment zostali: bramkarz Łukasz Benedykciński (Lech II Poznań) oraz pomocnik Adrian Pietrowski (Orkan Śmiłowo, a wcześniej m.in. Nielba Wągrowiec, Widzew Łódź, Polonia Bytom, belgijski FC Gierle oraz australijski Mosman FC).

Już w piątek 12 lipca w pierwszym sparingowym meczu podopieczni Jarosława Feciucha zagrają z III- ligowym Mieszkiem Gniezno w Kostrzynie koło Poznania. Początek sparingowego meczu o godzinie 18:30. Pierwotnie spotkanie miało być rozegrane w Żninie, jednak kluby doszły do porozumienia że spotkanie odbędzie się na stadionie w Kostrzynie koło Poznania potwierdza kierownik drużyny Lubuszanina, Krzysztof Grzyśnik

------------------------------------------------------------------------

Znany terminarz IV ligi wielkopolskiej

Lubuszanin Trzciankamks lubu

18 zespołów przystąpi do rozgrywek w IV lidze wielkopolskiej w sezonie 2019/2020. Nasza drużyna na inaugurację zagra na wyjeżdzie w Tarnowie Podgórnym z Tarnovią. W drugiej kolejce mecz w Trzciance z Polonią Kępno, w trzeciej daleki wyjazd do Gołuchowa, w czwartej u siebie z beniaminkiem Pogonią Lwówek. Skład IV ligi i szczegółowy terminarz poniżej

Skład IV ligi 2019/2020, grupa: wielkopolska Warta Międzychód, Victoria Września, Victoria Ostrzeszów - beniaminek, Unia Swarzędz, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Polonia Kępno, LKS Gołuchów, Pogoń Lwówek - beniaminek, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Polonia 1912 Leszno, TPS Winogrady (Poznań) - beniaminek, Sokół Pniewy, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski, Lubuszanin Trzcianka, Kotwica Kórnik, Obra Kościan, KS Opatówek, Centra Ostrów Wielkopolski

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Warta Międzychód - Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września - KS Opatówek
Victoria Ostrzeszów - Obra Kościan
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka
Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów - Sokół Pniewy
Pogoń Lwówek - TPS Winogrady (Poznań)
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno
TPS Winogrady (Poznań) - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Pniewy - Pogoń Lwówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów
Lubuszanin Trzcianka - Polonia Kępno
Kotwica Kórnik - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Kościan - Unia Swarzędz
KS Opatówek - Victoria Ostrzeszów
Warta Międzychód - Victoria Września

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
Victoria Września - Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów - Warta Międzychód
Unia Swarzędz - KS Opatówek
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra Kościan
Polonia Kępno - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Lubuszanin Trzcianka
Pogoń Lwówek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Sokół Pniewy
Polonia 1912 Leszno - TPS Winogrady (Poznań)

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - TPS Winogrady (Poznań)
Sokół Pniewy - Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Lwówek
Kotwica Kórnik - LKS Gołuchów
Obra Kościan - Polonia Kępno
KS Opatówek - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód - Unia Swarzędz
Victoria Września - Victoria Ostrzeszów

Kolejka 5 - 31 sierpnia-1 września
Victoria Ostrzeszów - Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz - Victoria Września
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód
Polonia Kępno - KS Opatówek
LKS Gołuchów - Obra Kościan
Pogoń Lwówek - Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka
Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
TPS Winogrady (Poznań) - Sokół Pniewy

Kolejka 6 - 7-8 września
Centra Ostrów Wielkopolski - Sokół Pniewy
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - TPS Winogrady (Poznań)
Lubuszanin Trzcianka - Polonia 1912 Leszno
Kotwica Kórnik - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Obra Kościan - Pogoń Lwówek
KS Opatówek - LKS Gołuchów
Warta Międzychód - Polonia Kępno
Victoria Września - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Ostrzeszów - Unia Swarzędz

Kolejka 7 - 14-15 września
Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Ostrzeszów
Polonia Kępno - Victoria Września
LKS Gołuchów - Warta Międzychód
Pogoń Lwówek - KS Opatówek
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Obra Kościan
Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik
TPS Winogrady (Poznań) - Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 8 - 18 września
Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lubuszanin Trzcianka - Sokół Pniewy
Kotwica Kórnik - TPS Winogrady (Poznań)
Obra Kościan - Polonia 1912 Leszno
KS Opatówek - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - Pogoń Lwówek
Victoria Września - LKS Gołuchów
Victoria Ostrzeszów - Polonia Kępno
Unia Swarzędz - Tarnovia Tarnowo Podgórne

Kolejka 9 - 21-22 września
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno - Unia Swarzędz
LKS Gołuchów - Victoria Ostrzeszów
Pogoń Lwówek - Victoria Września
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód
Polonia 1912 Leszno - KS Opatówek
TPS Winogrady (Poznań) - Obra Kościan
Sokół Pniewy - Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka

Kolejka 10 - 28-29 września
Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka
Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Obra Kościan - Sokół Pniewy
KS Opatówek - TPS Winogrady (Poznań)
Warta Międzychód - Polonia 1912 Leszno
Victoria Września - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Ostrzeszów - Pogoń Lwówek
Unia Swarzędz - LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Kępno

Kolejka 11 - 5-6 października
Polonia Kępno - Centra Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Lwówek - Unia Swarzędz
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Ostrzeszów
Polonia 1912 Leszno - Victoria Września
TPS Winogrady (Poznań) - Warta Międzychód
Sokół Pniewy - KS Opatówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Obra Kościan
Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik

Kolejka 12 - 12-13 października
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik
Obra Kościan - Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Warta Międzychód - Sokół Pniewy
Victoria Września - TPS Winogrady (Poznań)
Victoria Ostrzeszów - Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Pogoń Lwówek
Polonia Kępno - LKS Gołuchów

Kolejka 13 - 19-20 października
LKS Gołuchów - Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Lwówek - Polonia Kępno
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1912 Leszno - Unia Swarzędz
TPS Winogrady (Poznań) - Victoria Ostrzeszów
Sokół Pniewy - Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka - KS Opatówek
Kotwica Kórnik - Obra Kościan

Kolejka 14 - 26-27 października
Centra Ostrów Wielkopolski - Obra Kościan
KS Opatówek - Kotwica Kórnik
Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka
Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Ostrzeszów - Sokół Pniewy
Unia Swarzędz - TPS Winogrady (Poznań)
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
LKS Gołuchów - Pogoń Lwówek

Kolejka 15 - 2-3 listopada
Pogoń Lwówek - Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce - LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno - Polonia Kępno
TPS Winogrady (Poznań) - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Victoria Ostrzeszów
Lubuszanin Trzcianka - Victoria Września
Kotwica Kórnik - Warta Międzychód
Obra Kościan - KS Opatówek

Kolejka 16 - 9-10 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek
Warta Międzychód - Obra Kościan
Victoria Września - Kotwica Kórnik
Victoria Ostrzeszów - Lubuszanin Trzcianka
Unia Swarzędz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Sokół Pniewy
Polonia Kępno - TPS Winogrady (Poznań)
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Pogoń Lwówek - Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 17 - 16-17 listopada
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia 1912 Leszno - Pogoń Lwówek
TPS Winogrady (Poznań) - LKS Gołuchów
Sokół Pniewy - Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka - Unia Swarzędz
Kotwica Kórnik - Victoria Ostrzeszów
Obra Kościan - Victoria Września
KS Opatówek - Warta Międzychód

IV kolejka IV ligi wielkopolskiej 

 Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Lwówek

     lubuszanin trzcianka pogon lwowek

24.08.2019 (sobota)        godz 15:00

     Trzcianka

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin