Zabrakło skuteczności

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie Lubuszanina z Centrą Ostrów Wielkopolski. Bramkarze obydwu ekip Wojciech Olesiński i Szymon Maj z czystym kontem

Lubuszanin Trzcianka - Centra Ostrów Wielkopolski 0:0

Lubuszanin Centra do przerwy bez goli

Skład Lubuszanina Trzcianka; Wojciech Olesiński - Mateusz Bany, Radosław Barabasz, Dawid Zieliński (75' Orlando Kpassa),Jakub Czapliński, Rafał Majtyka, Dariusz Juracki, Łukasz Cyruk (46' Mikołaj Łuczak), Kacper Grygier (46' Eryk Krysztopowicz), Paweł Iwanicki, Paweł Wicher

Od początku wyrównane spotkanie. W pierwszej połowie obydwa zespoły stworzyły sobie dogodne sytuacje bramkowe próbowali bez powodzenia dwukrotnie Paweł Wicher, Paweł Iwanicki i Kacper Grygier z Lubuszanina, Michał Kucharski i Jakub Michalski z Centry. Do przerwy bez goli

Po zmianie stron ponownie napastnik zespołu Jakub Michalski oddał strzał niecelny. Lubuszanin z uderzeniem Radosława Barabasza z rzutu wolnego został jednak zablokowany.Goście w doliczonym czasie mieli idealną okazję na gola Michał Nowicki nie trafił w światło bramki.

Lubuszanin Centra 0 0

33 kolejka wyniki

33 kolejka tabela

W kolejnym meczu podopieczni Jarosława Feciucha zagrają na wyjeżdzie w Gołuchowie z miejscowym LKS- em. Mecz XXXIV rundy zaplanowano na sobotę 1 czerwca początek meczu godzina 14:00.