Bolesna porażka

Po 20 minutach Lubuszanin prowadził z Pogonią Nowe Skalmierzyce 2:0 ostatecznie to goście wywieżli z Trzcianki trzy punkty wygrywając 5:3.

bolesna porażka

Lubuszanin Trzcianka - Pogoń Nowe Skalmierzyce  3:5 (2:2)

Skład Lubuszanina Trzcianka: Wojciech Olesiński - Mateusz Bany, Radosław Barabasz, Dariusz Juracki, Dawid Zieliński,  Mikołaj Łuczak (46' Eryk Krysztopowicz), Rafał Majtyka (70' Orlando Kpassa), Wojciech Szwedek (46' Guilerhme), Łukasz Cyruk (78' Piotr Ziopaja), Paweł Iwanicki, Paweł Wicher

Pierwsza dogodna sytuacja w polu karnym gości w 5 minucie zagranie Dawida Zielińskiego do Pawła Wichra, który oddał strzał z bliskiej odległości. Piłka odbiła się od słupka futbolówkę przejął Paweł Iwanicki i został sfaulowany przez obrońcę Tomasza Kaczmarka. Sędzia główny Tomasz Stelmaszewski z Poznania podyktował rzut karny. Skutecznym egzektutorem jedenastki Radosław Barabasz (fot. poniżej)

gol Barabasz

W 19 minucie Dariusz Juracki oddał strzał w poprzeczkę dobitka pod poprzeczkę Pawła Iwanickiego i dwubramkowe prowadzenie stało się faktem.W 27 minucie zespół z gości przeprowadził kontrę autorem gola Adam Majewski. W doliczonym czasie gry gol wyrównujacy autorstwa Kacra Majerza. Do przerwy remisowo.

Po zmianie stron goście z okazją Dawida Kuczyńskiego pewnie broni Wojciech Olesiński. W odpowiedzi sytuacja bramkowa  w 55 minucie Pawła Iwanickiego piłkę wybił Łukasz Borwik Łukasz Cyruk wyprowadza Lubuszanina na prowadzenie. W dalszej fazie spotkania aktywniejsi byli goście zdobyli trzy gole i wywieżli z Trzcianki trzy punkty

32 kolejka wyniki

32 kolejka tabela

We wtorek 21 maja godz 18:00 przy Piotra Skargi w Trzciance podopiecznych Jarosława Feciucha czeka półfinałowy mecz Pucharu Polski WZPN Poznań z III- logową Polonią Środa Wielkopolska, natomiast w sobotę 25 maja (sobota) godzina 12:00 w meczu ligowym rywalizacja z Centrą Ostrów Wielkopolski. Zapraszamy na obydwa mecze.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejna inwestycja na trzcianeckim stadionie

Kolejna inwestycja

Do 7 czerwca na stadionie OSiR w Trzciance pojawi się nowa trybuna na 84 miejsca siedzące. Zamówiona przez gminę Trzcianka trybuna znajdować się będzie w sektorze gości potwierdza Dawid Czyż z Wydziału Promocji Urzędu Miasta i Gminy Trzcianka.