Łatwo, miło i przyjemnie

Efektowna wygrana podopiecznych Jarosława Feciucha z Tarnovią Tarnowo Podgórne aż 6:1. Klasą dla siebie autor dwóch goli Paweł Iwanicki, który zaliczył trzy asysty. Po trafieniu dołożyli Kacper Grygier, Paweł Wicher, Łukasz Cyruk i Eryk Krysztopowicz

Lubuszanin Trzcianka - Tarnovia Tarnowo Podgórne 6:1 (3:0)

Paweł Iwanicki x2, Kacper Grygier, Paweł Wicher, Łukasz Cyruk i Eryk Krysztopowicz

Lubuszanin Tarnovia do przerwy 3 0

Skład Lubuszanina: Wojciech Olesiński - Radosław Barabasz (46' Eryk Krysztopowicz), Mateusz Bany, Dawid Zieliński, Jakub Czapliński (64' Wojciech Szwedek), Dariusz Juracki, Kacper Grygier, Rafał Majtyka (46' Piotr Ziopaja), Łukasz Cyruk, Paweł Iwanicki (72' Mikołaj Łuczak), Paweł Wicher

Pierwszy strzał w meczu w 5 minucie nad bramką kapitana gości Zbigniewa Zakrzewskiego. Następne okazje dla gospodarzy w 8 minucie strzał Dawida Zielińskiego obok bramki, w 11 minucie piłkę w polu karnym przejął Paweł Iwanicki i z bliskiej odległości pokonał bramkarza gości Tomasza Figlerowicza. Po minucie kolejne uderzenie tym razem niecelne Łukasza Cyruka. Próbowali jeszcze Paweł Wicher po uderzeniu głową udana interwencja bramkarza gości, przy dobitce Pawła Iwanickiego na posterunku Tomasz Figlerowicz.W 28 minucie kapitalna interwencja Wojciecha Olesińskiego po strzale Szymona Nowackiego W 30 minucie zagranie Pawła Iwanickiego do Kacpra Grygiera, który zdecydował się na uderzenie piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki Tarnovii po raz drugi.W 37 minucie Paweł Wicher zagrał do Pawła Iwanickiego, który minął obrońców i ładnym uderzeniem pokonał po raz drugi w meczu bramkarza gości. W 42 minucie kolejna udana interwencja Wojciecha Olesińskiego próbował Mateusz Koszek. Do przerwy trzybramkowe prowadzenie Lubuszanina. Klasą dla siebie Paweł Iwanicki autor dwóch goli, który zaliczył asystę po uderzeniu Kacpra Grygiera.

Lubuszanin Tarnovia 3 0

Po zmianie stron Lubuszanin z pełną kontrolą boiskowych wydarzeń. W 55 minucie dośrodkowanie wprowadzonego po przerwie Eryka Krysztopowicza, wprost na głowę do Pawła Wichra, który kieruje piłkę nad poprzeczką. W 60 minucie druga asysta w meczu Pawła Iwanickiego, który zagrał do Pawła Wichra a ten z bliskiej odległości dopełnił formalności. Nie minęły dwie minuty strzał na bramkę Pawła Wichra piłkę wybił przed siebie bramkarz gości. Łukasz Cyruk wykorzystał nadarzającą się okazję i podwyższył prowadzenie na pięć do zera. W 66 minucie trzecia asysta Pawła Iwanickiego. Popularny Iwan w polu karnym wyłożył piłkę i gola w meczu zdobył wprowadzony po przerwie wychowanek Lubuszanina Eryk Krysztopowicz. W 76 minucie dośrodkowanie Dariusza Jurackiego strzał głową Łukasza Cyruka broni rosły Tomasz Figlerowicz. W 83 minucie po klasycznej kontrze trafienie dla zespołu gości autorstwa Adriana Stypczyńskiego. Jeszcze w ostatniej minucie doskonałej okazji na podwyższenie wyniku niewykorzystał Paweł Wicher. Podopieczni Jarosława Feciucha w konfrontacji z Tarnovią zaprezentowali się na miarę oczekiwań i udanie zrewanżowali się za porażkę z rundy jesiennej w Tarnowie Podgórnym.

30 kolejka wyniki

30 kolejka tabeta

Kolejnych punktów Nasza drużyna będzie szukała w Kościanie w konfrontacji z miejscową Obrą. Wyjazdowy mecz zaplanowano na 11 maja (sobota) początek godzina 17:00