Górny rząd od lewej: Kacper Winiarski, Hubert Błaszkiewicz, Kamil Karlak, Mateusz Szymczak, Gracjan Skiba, Radosław Pomostowski, Grzegorz Grundas, Patryk Kowalski, Wojciech Maszkowski, Paweł Chromiec, Wiktor Iwanicki

Siedzą od lewej: Adam Krzywonos, Bartosz Duda, Kamil Duszyński, Jakub Łachwa, Jakub Ubycha(trener), Jan Karlak, Piotr Wlazło, Igor Skupiński,Patryk Siwiak

19.04.2019

Porażka juniorów z liderem

Po wygranej z Koroną Stróżewo 2:1 tym razem porażka podopiecznych Jakuba Ubychy z liderem Orłem Osiek 2:0. Do przerwy bez goli po zmianie stron dwa gole dla gości autorstwa Mikołaja Michałka i Miłosza Walkowiaka.

lubu osiek 5

Skład Lubuszanina: Pomostowski - Winiarski, Szymczak (79' Krzywonos), Karlak K., Siwiak - Skupiński (79' Maszkowski) , Duda(k), Karlak J., Duszyński (62' Chromiec), Wlazło (82' Błaszkiewicz) - Iwanicki

lubu osiek 3

Komentarz Jakuba Ubychy trenera juniorów Lubuszanina Trzcianka po meczu z Orłem Osiek

W pierwszej połowie realizowaliśmy nasze założenia taktyczne i nawet nieźle to wyglądało. Stwarzaliśmy sytuacja ale brakowało wykończenia z naszej strony. W przerwie powiedzieliśmy sobie co musimy poprawiać w swojej grze, jeśli chcemy myśleć o trzech punktach w tym meczu. Niestety po przerwie szybko straciliśmy bramkę i to sprawiło, że zaczęliśmy zbyt nerwowo grać i w konsekwencji straciliśmy drugą bramkę. Szkoda, bo do momentu kiedy realizowalismy założenia taktyczne gra wyglądała obiecująco, stwarzalismy sytuację a po stracie bramek było nam już trudniej zagrozić przeciwnikowi. Musimy wyciągnąć wnioski i pracować dalej.

lubu osiek 4  lubu osiek 2

Następna kolejka planowana jest na 24 kwietnia (środa) jednak jak zapewnia trener juniorów Lubuszanina Jakub Ubycha - chcemy przełożyć mecz z Łobzonką Wyrzysk na 27bądż 28 kwietnia. Chciałbym, aby zawodnicy zobaczyli finał Pucharu Polski OZPN Piła na stadionie w Pile gdzie zagrają seniorzy Lubuszanina z Iskrą Szydłowo.