Lubuszanin w finale Pucharu Polski OZPN Piła

Dużo emocji do samego końca w półfinałowej konfrontacji Fortuny Wieleń z obrońcą pucharu Lubuszaninem Trzcianka.  Ostatecznie po trudnym meczu wygrana Naszej drużyny 2:1. W doliczonym czasie zwycięskiego gola uzyskał Dawid Zieliński. Wcześniej prowadzenie Dawida Zielińskiego w 16 minucie, wyrównanie dla Fortuny autorstwa Bartosza Kępy w 75 minucie.

Lubuszanin Fortuna 1 2

Przez całe spotkanie lider IV ligi mógł liczyć na doping trzcianeckich kibiców

kibice w Wieleniu

Fortuna Lubuszanin 1 2

W drugim półfinale OZPN Piła Noteć Dziembowo przegrała z Iskrą Szydłowo 1:4.

Finał Pucharu Polski OZPN Piła pomiędzy obrońcą pucharu Lubuszaninem Trzcianka a Iskrą Szydłowo zaplanowano na 24. 04.2019 - Stadion Miejski MOSIR w Pile

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

15.04.2019

Pewna wygrana trampkarzy Lubuszanina

Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Łukasza Brody w meczu z FA Piła. Nasza drużyna wygrała zdecydowanie 5:2. Klasą dla siebie autor trzech goli Igor Skupiński. Kolejne trafienia dołożyli Wiktor Hałuja i Kuba Strzelecki

Skład trampkarzy Lubuszanina: Skiba, Bielecki, Szymczak,Wargin,Nowak, Kenig, Szacho-Gluchowicz, Morajko, Strzelecki, Hałuja, Skupinski.Rezerwa: Rajski, Szymański, Lisowski, Myszogląd

Trampkarze Lubuszanina Trzcianka wiosna 2019

Trampkarze Lubuszanina Trzcianka

Górny rząd od lewej trener Łukasz Broda, Miłosz Morajko, Mateusz Wargin, Igor Skupiński, Mateusz Szymczak, Gracjan Skiba, Gabriel Lisowski, Jakub Strzelecki Maciej Nowak. Dolny rząd od lewej: Maciej Sotek, Wiktor Bielecki, Tomasz Rajski, Krzysztof Szacho-Głuchowicz, Grzegorz Szymanski, Wiktor Hałuja, Sebastian Myszogląd, Marcin Kenig

Lubuszanin Trzcianka FA Piła 5 2 Lubuszanin Trzcianka FA Piła 5 2 2

Lubuszanin Trzcianka FA Piła 5 2 3 Lubuszanin Trzcianka FA Piła 5 2 4

Tramkarze Lubuszanina Trzcianka po meczu

W następnym spotkaniu podopieczni Łukasza Brody we wtorek 23 kwietnia (wtorek) zagrają w Okonku z miejscowym Włókniarzem. W Trzciance zaprezentują się 28 kwietnia (niedziela) z Polonią Jastrowie

Drużyna seniorów Lubuszanina poszukuje sparingpartnerów na poniższe terminy: 20 lipca, 24 lipca, 27 lipca, 31 lipca oraz 3 sierpnia. Miejsce i godziny do ustalenia. Drużyny zainteresowane proszone sa o kontakt pod nr telefonu 606 740 205