Brawo Lubuszanin

Podopieczni Jarosława Feciucha bez najmniejszych problemów pokonali Polonię Kępno 4:0. Do przerwy dwubramkowe prowadzenie po trafieniach Dawida Zielińskiego i Pawła Wichra. Po zmianie stron autorami goli Łukasz Cyruk i Kacper Grygier z rzutu karnego.

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Kępno 4:0 (2:0)

Lubuszanin Polonia

Skład Lubuszanina Trzcianka: Wojciech Olesiński - Radosław Barabasz (72' Piotr Ziopaja), Mateusz Bany, Dawid Zieliński, Rafał Majtyka (84' Kiryl Isaczenka), Jakub Czapliński, Dariusz Juracki, Kacper Grygier, Paweł Iwanicki (61' Mikołaj Łuczak), Łukasz Cyruk, Paweł Wicher (53' Eryk Krysztopowicz)

Lider tabeli bez pauzującego za czerwoną kartkę Orlando, za żółte kartki Guilherme i Wojciech Szwedek, kontuzjowanym Wiesławem Natkańcem, z Krystianem Feciuchem na ławce rezerwowych. W 1 minucie grożny strzał Pawła Iwanickiego nad poprzeczką.W 3 minucie dośrodkowanie Borysa Wawrzyniaka pewna interwencja Wojciecha Olesińskiego. Następne minuty kolejne okazje dla podopiecznych Jarosława Feciucha strzał powracającego do składu po kontuzji Pawła Wichra, uderzenie Kacpra Grygiera i z rzutu wolnego Radosława Barabasza nad bramką. Goście przeszkadzali w grze w 14 minucie zółta kartka za faul dla Dariusza Góreckiego.W 15 minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego Łukasza Cyruka wprost na głowę Dawida Zielińskiego, który otworzył wynik meczu.W 24 minucie dwubramkowe prowadzenie Lubuszanina. Paweł Wicher przejął piłkę w polu karnym i ładnym plasowanym strzałem pokonał Grzegorza Kubiszyna. Przygniatająca przewaga podopiecznych Jarosława Feciucha niecelne strzały Dariusza Jurackiego, Pawła Wichra, Pawła Iwanickiego. Do przerwy dwubramkowe prowadzenie Lubuszanina.

Lubuszanin Polonia 4 0

Po zmianie stron lider nie zwalniał tempa. W 48 minucie dokładne podanie Dariusza Jurackiego piłkę w polu karnym przejął Łukasz Cyruk i skierował piłkę w same okienko i trzybramkowe prowadzenie stało się faktem. Dwukrotnie udane interwencje Grzegorza Kubiszyna po uderzeniach Radosława Barabasza i Kacpra Grygiera. Pierwszy strzał gości w 65 minucie Borysa Wawrzyniaka. W 80 minucie w polu karnym fauowany Mikołaj Łuczak. Sędzia główny Łukasz Araszkiewicz z Poznania podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki Kacper Grygier.

Kacper Grygier gol

Goście na tle lidera zaprezentowali się bardzo słabo i ponieśli zasłużoną porażkę.Lubuszanin bez wątpienia zadowolił trzcianeckich kibiców.Przed meczem duże problemy kadrowe w kadrze Jarosława Feciucha jednak pełna determinacja zawodników Naszej drużyny potwierdziły, że w Trzciance mamy drużynę która potwierdza swoją wartość i przewodzi IV ligowej stawce. Brawo  Lubuszanin !!!

26 kolejka wyniki

26 kolejka tabela

W następnej XXVII kolejce lider z Trzcianki zagra w Krobii z miejscową Krobianką mecz w Wielką sobotę 20 kwietnia początek meczu o godzinie 15- tej.

27 kolejka zestawienie

-------------------------------------------------------------------------------------------

10.04.2019

Lubuszanin Trzcianka zagra z Fortuną Wieleń w Wieleniu w półfinale Pucharu Polski OZPN Piła