Rzutem na taśmę
Konfrontacja Lubuszanina z Lechią Kostrzyn na remis. Tak naprawdę żaden z zespołów nie może być zadowolony z punktu. Goście mieli okazję wywieżć z Trzcianki trzy oczka jednak w ostatniej minucie doliczonego czasu gry w 95 minucie wynik ustalił Adam Lebiotkowski.

lubu w doliczonym 2

Lubuszanin Trzcianka - Lechia Kostrzyn 2:2(1:2)
45' - Jakub Mleczak, 95'- Adam Lebiotkowski dla Lubuszanina
10' - Piotr Gawron, 29'- Kamil Chopcia - dla Lechii

Jakub Budzyń w walce o piłkęLubuszanin Trzcianka Lechia Kostrzyn 2 2

Lubuszanin Trzcianka: Bartosz Gibasiewicz- Mateusz Kaczor, Łukasz Broda, Adam Lebiotkowski, Krzysztof Kryg (46' Robert Grzymski), Jakub Mleczak, Mateusz Zieliński (46' Mateusz Kosidło), Jakub Budzyń, Wojciech Szwedek (65' Wiesław Natkaniec) , Wojciech Wypusz, Michał Wawszczak
Lechia Kostrzyn: Dominik Sobel - Rafał Piotrowski, Bartosz Kotarski, Piotr Marciniak, Mateusz Grajewski, Rafał Wiąz, Mateusz śpiączka, Mariusz Nejman, Kamil Chopcia (77' Marcin Matysiak), Patryk Stawiarski (63' Dominik Pietrzak), Piotr Gawron (80' Dawid Dolata)

Sędzia główny Mikołaj Kalinowski z Kruszewa

Zaskakujące uderzenie Piotra Gawrona z 20- go metra w 10 minucie i Bartosz Gibasiewicz wyciągnął piłkę z siatki. W 12 minucie pierwszy strzał obok bramki Wojciecha Wypusza . W 24 minucie Michał Wawszczak pewnie broni Dominik Sobel. Trzecia okazja dla Lubuszanina okazja Wojciecha Szwedka bez powodzenia. Zespół gości przeprowadza kontrę w 28 minucie ładny strzał Kamila Chopci tuż przy słupku i goście obejmują prowadzenie 2:0. W 45 minucie gol do szatni Jakuba Mleczaka i tym razem bramkarz Dominik Sobel wyciąga futbolówkę z siatki.
Po zmianie stron już w pierwszej akcji w 46 minucie Michała Wawszczak oddał strzał instynktownie obronił bramkarz gości. Póżniej kolejno próbowali Wojciech Wypusz, Jakub Budzyń, ale zabrakło skuteczności. W końcowych fragmentach meczu Lubuszanin zagrał w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Mateusza Kaczora.Podopiecznym Jarosława Feciucha udało się jednak zremisować. W doliczonym czasie w 95 minucie wyrównujące trafienie autorstwa Adama Lebiotkowskiego