Cenny remis

W 14 kolejce spotkań podopieczni Jarosława Feciucha zremisowali na ciężkim terenie w Ostrowie Wielkopolskim z miejscową Centrą 1:1. 14- te trafienie w sezonie zaliczył Orlando Kpassa. Lubuszanin utrzymał fotel lidera

Centra Ostrów Lubuszanin Trzcianka 1 1

Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka 1:1
Jakub Michalski (43) dla Centry - Orlande Kpassa (29) dla Lubuszanina

Sobotnie spotkanie na stadionie w Ostrowie Wielkopolskim było rywalizacją wicelidera z liderem. Obie drużyny w tym meczu mocno skupiły się na defensywie, zabezpieczając przede wszystkim dostęp do swojej bramki.

Bramki zdobywali najlepsi czwartoligowi snajperzy. W 29 minucie po dośrodkowaniu Pawła Wichra wynik meczu otworzył strzałem głową Orlande Kpassa (14 gol w sezonie) . Do wyrównania gospodarze doprowadzili jeszcze przed przerwą. W 43 minucie swoją trzynastą bramkę w rundzie jesiennej zdobył Jakub Michalski.

Do przerwy mecz był wyrównany. Po przerwie Centra narzuciła tempo gry. Miejscowi strzelili na 2:1 ale był spalony. Kilka minut później był słupek. W ostatnim kwadransie gra się wyrównała i skończyło się remisem.

wyniki 14 kol

tabela po 14 kol

W 15 kolejce lider tabeli Lubuszanin Trzcianka zagra przed własną publicznością z LKS- em Gołuchów. Spotkanie zaplanowano na sobotę 27 pżdziernika początek godzina 14:00.