Trzecia wygrana w czwartym meczu

Podopieczni Jarosława Feciucha z kolejnym zwycięstwem w IV lidze. Po ciekawym twardym spotkaniu pierwszą porażkę w sezonie zanotowała ekipa Kotwicy Kórnik

Lubuszanin Trzcianka Kotwica Kórnik 2 1

Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 2:1 (1:0)

35' Krystian Feciuch, 75' Paweł Iwanicki dla Lubuszanina - 93' Patryk Bordych dla Kotwicy

Lubuszanin Trzcianka Konrad Syldatk - Mikołaj Łuczak (67' Eryk Krysztopowicz), Krystian Feciuch, Adam Śniegowski, Olekseii Tsapenko, Paweł Iwanicki, Paweł Wicher (46' Michał Wawszczak), Wiesław Natkaniec, Kacper Grygier (85' Szymon Turek), Orlando Kpassa (67' Dawid Zieliński), Wojciech Szwedek

Podopieczni Jarosława Feciucha przystąpili do meczu bez kontuzjowanych Błażeja Nowaka i Dariusza Jurackiego

Od pierwszych minut grożne sytuacje pod bramką gości. W 5 minucie dośrodkowanie Wojciecha Szwedka piłka uderzona po strzale Kacpra Grygiera odbiła się od poprzeczki. W 9 minucie Paweł Wicher znalazł się w polu karnym strzał na bramkę z bliskiej odległości jednak udanie interweniował Adam Biba. Przyjezdni z najgrożniejszą sytuacją bramkową w 20 minucie uderzenie Witolda Walkowiaka w boczną siatkę. Kolejne minuty stroną dominujacą miejscowi. Próbowali Orlando Kpassa, Paweł Wicher, Wiesław Natkaniec bez powodzenia i Kacper Grygier oddał strzał z rzutu wolnego obronił pewnie Adam Biba.

Lubuszanin kontra Kotwica

Okres dominacji wykorzystany w 35 minucie Krystian Feciuch ładnym strzałem zapewnia Naszej drużynie prowadzenie .W 45 minucie w polu karnym faulowany Paweł Wicher sędzia Filip Bartoszewski z Piły dyktuje rzut karny. Uderzenie z 11- metra Pawła Iwanickiego instynktownie broni Adam Biba.

Krystian Feciuch

Po zmianie stron zmiana w Lubuszaninie kontuzjowanego Pawła Wichra zastąpił Michał Wawszczak. Drużyna gości podopieczni Tomasza Nawrota próbowali doprowadzić do wyrównania pewny w bramce czujny Konrad Syldatk nie dał się pokonać. W 75 minucie na dwa do zera podwyższył Paweł Iwanicki, który otrzymał dokładne podanie od Michała Wawszczaka i z bliskiej odległości ładnym plasowanym strzałem pokonał bramkarza gości. W doliczonym czasie gola dla Kotwicy uzyskał Patryk Bordych.

4 kolejka wyniki4 kolejka tabela

W 5 kolejce Lubuszanin zagra w Opatówku z miejscowym KS- em. Wyjazdowy mecz zaplanowano na niedzielę 29 sierpnia początek godzina 15:00