Pożyteczny sparing z III- ligowcem piłka w sieci

swit lubuszanin

Kolejny dobry mecz Naszej drużyny tym razem ze Świtem Skolwin (2 miejsce w w minionym sezonie w III lidze). Spotkanie rozegrane w Grodzisku Wielkopolskim zakończone porażką 1:2. Podopieczni Jarosława Feciucha zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na tle silnego przeciwnika, tracąc drugiego gola w 85 minucie. Do przerwy remisowo gola uzyskał Dariusz Juracki, asystę zaliczył Mikołaj Łuczak.

Nie odstawaliśmy napewno od zespołu który był blisko 2 ligi. Pomimo sytuacji kadrowej pokazaliśmy charakter potwierdził po meczu szczęśliwy wychowanek Lubuszanina, Eryk Krysztopowicz.

Kolejny sparing podopieczni Jarosława Feciucha rozegrają już w najbliższą środę (25 lipca) w Trzciance. Naszym sparingpartnerem będzie IV-ligowy Orzeł Wałcz. Początek o godz.18:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców Lubuszanina na to spotkanie!

Sparingi IV- ligowców

Warta Poznań - Unia Swarzędz 3:0, Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec 4:0, Polonia Środa Wielkopolska - Warta Międzychód 5:0