MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Na inaugurację IV ligi w Swarzędzu

Podopieczni Jarosława Feciucha, którzy w sezonie 2017/2018 zajęli 3 miejsce w IV lidze wielkopolskiej północ na inaugurację nowego sezonu 2018/2019 zagrają na wyjeżdzie w Swarzędzu z miejscową Unią (5 miejsce w sezonie). W nowej zreformowanej IV lidze (połączonej grupy północnej i południowej) zagra aż 20 zespołów. 

mapka IVliga

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno - Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września - Warta Międzychód
Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec - Obra Kościan
Orkan Śmiłowo - Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno - Krobianka Krobia
LKS Gołuchów - Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek


Kolejka 2 - 11-12 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno - Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Orkan Śmiłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Opatówek
Obra Kościan - Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło
LKS Gołuchów - Unia Swarzędz
Warta Międzychód - Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno - Victoria Września


Kolejka 3 - 15 sierpnia
Victoria Września - Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz - Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek - Obra Kościan
Orkan Śmiłowo - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia - Polonia 1912 Leszno
Zjednoczeni Trzemeszno - Sokół Pniewy
LKS Gołuchów - Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kórnik


Kolejka 4 - 18-19 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Krobianka Krobia
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Kępno
Obra Kościan - Orkan Śmiłowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Opatówek
Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód - Olimpia Koło
Victoria Września - Sokół Pniewy
Unia Swarzędz - Zjednoczeni Trzemeszno


Kolejka 5 - 25-26 sierpnia
Sokół Pniewy - Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz - Victoria Września
Nielba Wągrowiec - Warta Międzychód
KS Opatówek - Lubuszanin Trzcianka
Orkan Śmiłowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno - Obra Kościan
Krobianka Krobia - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno - Olimpia Koło
LKS Gołuchów - Kotwica Kórnik


Kolejka 6 - 29 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan - Krobianka Krobia
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno
Lubuszanin Trzcianka - Orkan Śmiłowo
LKS Gołuchów - KS Opatówek
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik
Victoria Września - Olimpia Koło
Sokół Pniewy - Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec - Zjednoczeni Trzemeszno


Kolejka 7 - 1-2 września
Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec - Victoria Września
KS Opatówek - Warta Międzychód
Orkan Śmiłowo - LKS Gołuchów
Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka
Krobianka Krobia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno - Obra Kościan
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - Olimpia Koło
Zjednoczeni Trzemeszno - Kotwica Kórnik


Kolejka 8 - 8-9 września
Centra Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka - Krobianka Krobia
LKS Gołuchów - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Orkan Śmiłowo
Zjednoczeni Trzemeszno - KS Opatówek
Victoria Września - Kotwica Kórnik
Sokół Pniewy - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Olimpia Koło

Kolejka 9 - 15-16 września
Olimpia Koło - Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
KS Opatówek - Victoria Września
Orkan Śmiłowo - Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia Kępno - Warta Międzychód
Krobianka Krobia - LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno - Lubuszanin Trzcianka
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra Kościan
Sokół Pniewy - Kotwica Kórnik


Kolejka 10 - 22-23 września
Centra Ostrów Wielkopolski - Obra Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Sokół Pniewy - KS Opatówek
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec


Kolejka 11 - 29-30 września
Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek - Unia Swarzędz
Orkan Śmiłowo - Sokół Pniewy
Polonia Kępno - Victoria Września
Krobianka Krobia - Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia 1912 Leszno - Warta Międzychód
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka
Obra Kościan - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Koło - Kotwica Kórnik


Kolejka 12 - 6-7 października
Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka - Obra Kościan
LKS Gołuchów - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia 1912 Leszno
Victoria Września - Krobianka Krobia
Sokół Pniewy - Polonia Kępno
Unia Swarzędz - Orkan Śmiłowo
Olimpia Koło - KS Opatówek
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kórnik


Kolejka 13 - 13-14 października
KS Opatówek - Nielba Wągrowiec
Orkan Śmiłowo - Olimpia Koło
Polonia Kępno - Unia Swarzędz
Krobianka Krobia - Sokół Pniewy
Polonia 1912 Leszno - Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód
Obra Kościan - LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik


Kolejka 14 - 20-21 października
Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka
LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - Obra Kościan
Zjednoczeni Trzemeszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sokół Pniewy - Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz - Krobianka Krobia
Olimpia Koło - Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec - Orkan Śmiłowo
KS Opatówek - Kotwica Kórnik


Kolejka 15 - 27-28 października
KS Opatówek - Centra Ostrów Wielkopolski
Orkan Śmiłowo - Kotwica Kórnik
Polonia Kępno - Nielba Wągrowiec
Krobianka Krobia - Olimpia Koło
Polonia 1912 Leszno - Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Sokół Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września
Obra Kościan - Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów


Kolejka 16 - 3-4 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów
Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Trzemeszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września - Obra Kościan
Sokół Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło - Polonia 1912 Leszno
Nielba Wągrowiec - Krobianka Krobia
KS Opatówek - Orkan Śmiłowo
Polonia Kępno - Kotwica Kórnik


Kolejka 17 - 10-11 listopada
Orkan Śmiłowo - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno - KS Opatówek
Krobianka Krobia - Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno - Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Unia Swarzędz
Obra Kościan - Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Września
Lubuszanin Trzcianka - Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Gołuchów - Warta Międzychód


Kolejka 18 - 17-18 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno - LKS Gołuchów
Victoria Września - Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz - Obra Kościan
Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek - Krobianka Krobia
Orkan Śmiłowo - Polonia Kępno
Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik

Kolejka 19 - 24-25 listopada
Polonia Kępno - Centra Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia - Orkan Śmiłowo
Polonia 1912 Leszno - KS Opatówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec
Obra Kościan - Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka - Sokół Pniewy
LKS Gołuchów - Victoria Września
Warta Międzychód - Zjednoczeni Trzemeszno

Następny mecz

Finał Pucharu Polski       OZPN Piła

Lubuszanin Trzcianka - Iskra Szydłowo

 lubuszanin trzcianka iskra szydlowo

24 kwietnia 2019 r. (środa) godz. 17:00

Stadion Miejski w Pile

 

XXVIII kolejka IV ligi wielkopolskiej

Lubuszanin Trzcianka - Polonia Leszno

  lubuszanin trzcianka Polonia Leszno

 27 kwietnia 2019 r. (sobota) godz. 16:00

   Trzcianka

 

Przybyli:

Wojciech Olesiński (Lech II Poznań), Jonasz Górzny (Orzeł Wałcz), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Kirill Isachenko (FK Orsha), Piotr Ziopaja (Błękitni Wronki), brazylijczyk Guilerme Macedo (E.C. Santo André)

Ubyli:

Konrad Syldatk (wypożyczenie Warta Poznań), Adam Śniegowski (Kotwica Kórnik), Aleksey Tsapenko (powrót na Ukrainę), Michał Wawszczak (wypożyczenie Iskra Szydłowo)

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin