MKS HYDRO Lubuszanin

piłkarski klub sportowy

Na inaugurację IV ligi w Swarzędzu

Podopieczni Jarosława Feciucha, którzy w sezonie 2017/2018 zajęli 3 miejsce w IV lidze wielkopolskiej północ na inaugurację nowego sezonu 2018/2019 zagrają na wyjeżdzie w Swarzędzu z miejscową Unią (5 miejsce w sezonie). W nowej zreformowanej IV lidze (połączonej grupy północnej i południowej) zagra aż 20 zespołów. 

mapka IVliga

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno - Centra Ostrów Wielkopolski
Victoria Września - Warta Międzychód
Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka
Nielba Wągrowiec - Obra Kościan
Orkan Śmiłowo - Polonia 1912 Leszno
Polonia Kępno - Krobianka Krobia
LKS Gołuchów - Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Kotwica Kórnik
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - KS Opatówek


Kolejka 2 - 11-12 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Krobianka Krobia
Polonia 1912 Leszno - Polonia Kępno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Orkan Śmiłowo
Tarnovia Tarnowo Podgórne - KS Opatówek
Obra Kościan - Kotwica Kórnik
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Nielba Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło
LKS Gołuchów - Unia Swarzędz
Warta Międzychód - Sokół Pniewy
Zjednoczeni Trzemeszno - Victoria Września


Kolejka 3 - 15 sierpnia
Victoria Września - Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz - Warta Międzychód
Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka
KS Opatówek - Obra Kościan
Orkan Śmiłowo - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia Kępno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia - Polonia 1912 Leszno
Zjednoczeni Trzemeszno - Sokół Pniewy
LKS Gołuchów - Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kórnik


Kolejka 4 - 18-19 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia 1912 Leszno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Krobianka Krobia
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia Kępno
Obra Kościan - Orkan Śmiłowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce - KS Opatówek
Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik
LKS Gołuchów - Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód - Olimpia Koło
Victoria Września - Sokół Pniewy
Unia Swarzędz - Zjednoczeni Trzemeszno


Kolejka 5 - 25-26 sierpnia
Sokół Pniewy - Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz - Victoria Września
Nielba Wągrowiec - Warta Międzychód
KS Opatówek - Lubuszanin Trzcianka
Orkan Śmiłowo - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Kępno - Obra Kościan
Krobianka Krobia - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia 1912 Leszno - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno - Olimpia Koło
LKS Gołuchów - Kotwica Kórnik


Kolejka 6 - 29 sierpnia
Centra Ostrów Wielkopolski - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polonia 1912 Leszno
Obra Kościan - Krobianka Krobia
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia Kępno
Lubuszanin Trzcianka - Orkan Śmiłowo
LKS Gołuchów - KS Opatówek
Warta Międzychód - Kotwica Kórnik
Victoria Września - Olimpia Koło
Sokół Pniewy - Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec - Zjednoczeni Trzemeszno


Kolejka 7 - 1-2 września
Unia Swarzędz - Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec - Victoria Września
KS Opatówek - Warta Międzychód
Orkan Śmiłowo - LKS Gołuchów
Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka
Krobianka Krobia - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia 1912 Leszno - Obra Kościan
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sokół Pniewy - Olimpia Koło
Zjednoczeni Trzemeszno - Kotwica Kórnik


Kolejka 8 - 8-9 września
Centra Ostrów Wielkopolski - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Obra Kościan - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Polonia 1912 Leszno
Lubuszanin Trzcianka - Krobianka Krobia
LKS Gołuchów - Polonia Kępno
Warta Międzychód - Orkan Śmiłowo
Zjednoczeni Trzemeszno - KS Opatówek
Victoria Września - Kotwica Kórnik
Sokół Pniewy - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Olimpia Koło

Kolejka 9 - 15-16 września
Olimpia Koło - Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
KS Opatówek - Victoria Września
Orkan Śmiłowo - Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia Kępno - Warta Międzychód
Krobianka Krobia - LKS Gołuchów
Polonia 1912 Leszno - Lubuszanin Trzcianka
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Obra Kościan
Sokół Pniewy - Kotwica Kórnik


Kolejka 10 - 22-23 września
Centra Ostrów Wielkopolski - Obra Kościan
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
LKS Gołuchów - Polonia 1912 Leszno
Warta Międzychód - Krobianka Krobia
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia Kępno
Victoria Września - Orkan Śmiłowo
Sokół Pniewy - KS Opatówek
Unia Swarzędz - Kotwica Kórnik
Olimpia Koło - Nielba Wągrowiec


Kolejka 11 - 29-30 września
Nielba Wągrowiec - Centra Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek - Unia Swarzędz
Orkan Śmiłowo - Sokół Pniewy
Polonia Kępno - Victoria Września
Krobianka Krobia - Zjednoczeni Trzemeszno
Polonia 1912 Leszno - Warta Międzychód
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Lubuszanin Trzcianka
Obra Kościan - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Koło - Kotwica Kórnik


Kolejka 12 - 6-7 października
Centra Ostrów Wielkopolski - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Lubuszanin Trzcianka - Obra Kościan
LKS Gołuchów - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Międzychód - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Zjednoczeni Trzemeszno - Polonia 1912 Leszno
Victoria Września - Krobianka Krobia
Sokół Pniewy - Polonia Kępno
Unia Swarzędz - Orkan Śmiłowo
Olimpia Koło - KS Opatówek
Nielba Wągrowiec - Kotwica Kórnik


Kolejka 13 - 13-14 października
KS Opatówek - Nielba Wągrowiec
Orkan Śmiłowo - Olimpia Koło
Polonia Kępno - Unia Swarzędz
Krobianka Krobia - Sokół Pniewy
Polonia 1912 Leszno - Victoria Września
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Zjednoczeni Trzemeszno
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Warta Międzychód
Obra Kościan - LKS Gołuchów
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Lubuszanin Trzcianka
Centra Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik


Kolejka 14 - 20-21 października
Centra Ostrów Wielkopolski - Lubuszanin Trzcianka
LKS Gołuchów - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Warta Międzychód - Obra Kościan
Zjednoczeni Trzemeszno - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sokół Pniewy - Polonia 1912 Leszno
Unia Swarzędz - Krobianka Krobia
Olimpia Koło - Polonia Kępno
Nielba Wągrowiec - Orkan Śmiłowo
KS Opatówek - Kotwica Kórnik


Kolejka 15 - 27-28 października
KS Opatówek - Centra Ostrów Wielkopolski
Orkan Śmiłowo - Kotwica Kórnik
Polonia Kępno - Nielba Wągrowiec
Krobianka Krobia - Olimpia Koło
Polonia 1912 Leszno - Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Sokół Pniewy
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Victoria Września
Obra Kościan - Zjednoczeni Trzemeszno
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka - LKS Gołuchów


Kolejka 16 - 3-4 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski - LKS Gołuchów
Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Trzemeszno - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Victoria Września - Obra Kościan
Sokół Pniewy - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Olimpia Koło - Polonia 1912 Leszno
Nielba Wągrowiec - Krobianka Krobia
KS Opatówek - Orkan Śmiłowo
Polonia Kępno - Kotwica Kórnik


Kolejka 17 - 10-11 listopada
Orkan Śmiłowo - Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Kępno - KS Opatówek
Krobianka Krobia - Kotwica Kórnik
Polonia 1912 Leszno - Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Olimpia Koło
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Unia Swarzędz
Obra Kościan - Sokół Pniewy
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Victoria Września
Lubuszanin Trzcianka - Zjednoczeni Trzemeszno
LKS Gołuchów - Warta Międzychód


Kolejka 18 - 17-18 listopada
Centra Ostrów Wielkopolski - Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno - LKS Gołuchów
Victoria Września - Lubuszanin Trzcianka
Sokół Pniewy - Pogoń Nowe Skalmierzyce
Unia Swarzędz - Obra Kościan
Olimpia Koło - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Nielba Wągrowiec - Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KS Opatówek - Krobianka Krobia
Orkan Śmiłowo - Polonia Kępno
Polonia 1912 Leszno - Kotwica Kórnik

Kolejka 19 - 24-25 listopada
Polonia Kępno - Centra Ostrów Wielkopolski
Krobianka Krobia - Orkan Śmiłowo
Polonia 1912 Leszno - KS Opatówek
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kórnik
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Nielba Wągrowiec
Obra Kościan - Olimpia Koło
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Unia Swarzędz
Lubuszanin Trzcianka - Sokół Pniewy
LKS Gołuchów - Victoria Września
Warta Międzychód - Zjednoczeni Trzemeszno

Nastepny mecz

X kolejka IV ligi wielkopolskiej         sezon 2018/2019

Lubuszanin Trzcianka - Ostrovia Ostrów Wielkopolski

lubuszanin trzciankaostrovia

22.09.2019 r. (sobota) godz 16:00

   Trzcianka

 

IX kolejka IV ligi wielkopolskiej          sezon 2018/2019

Polonia Leszno - Lubuszanin Trzcianka 2:1

Polonia Leszno lubuszanin trzcianka

15.09.2018 r. (sobota) godz 14:00

   Leszno

 

II runda Pucharu Polski OZPN Piła

LZS Błękitni Kużnica Czarnkowska - Lubuszanin Trzcianka 0:8

12.09.2018 r. (środa) godz 16:45

Kużnica Czarnkowska

 

 

VIII kolejka IV ligi wielkopolskiej         sezon 2018/2019

Lubuszanin Trzcianka - Krobianka Krobia 5:0

lubuszanin trzcianka krobianka krobia

08.09.2018 r. (sobota)  godz 16:00

      Trzcianka

 

VII kolejka IV ligi wielkopolskiej        sezon 2018/2019

Polonia Kępno - Lubuszanin Trzcianka 1:2

polonia kępno lubuszanin trzcianka

01.09.2018 r. (sobota)  godz 16:00

    Kępno

 

VI kolejka IV ligi wielkopolskiej          sezon 2018/2019

Lubuszanin Trzcianka - Orkan Śmiłowo 5:2

lubuszanin trzciankaorkan śmiłowo

29. 08.2018 r. (środa)  godz 18:00

    Trzcianka

 

 

V kolejka IV ligi wielkopolskiej           sezon 2018/2019

KS Opatówek - Lubuszanin Trzcianka 0:2

26.08.2018 r. (niedziela)  godz 15:00

ks opatóweklubuszanin trzcianka

    Opatówek

 

IV kolejka IV ligi wielkopolskiej           sezon 2018/2019

Lubuszanin Trzcianka - Kotwica Kórnik 2:1

18.08.2018 r. (sobota)  godz 17:00

lubuszanin trzcianka  kotwica kórnik

      Trzcianka

 

III kolejka IV ligi wielkopolskiej             sezon 2018/2019

Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka  0:3

      nielba wagrowiec    lubuszanin trzcianka

15.08.2018 r. (środa)  godz 16:00

    Wągrowiec 

 

II kolejka IV ligi wielkopolskiej             sezon 2018/2019

Lubuszanin Trzcianka - Olimpia Koło 4:0

  lubuszanin trzciankaolimpia koło

11.08.2018 r. (sobota) godz 17:00

   Trzcianka

 

 LUBUSZANIN TRZ PL

LUBU JESIEN 2018

 

 Lubuszanin

 

 

 

Patroni medialni

www.trzcianka.pltvl trz

Tygodnik Notecki

Lubuszanin Trzcianka Lubuszanin