Bez punktów w Łobżenicy

Gracze miejscowej Pogoni wykorzystali atut własnego boiska pokonując Lubuszanina 4:3. Taka jest piłka. Dwa gole Błażeja Nowaka i Pawła Nawrockiego. Więcej o gola strzelali gospodarze i zgarnęli całą pulę.

Derby dla Pogoni

Pogoń Łobżenica - Lubuszanin Trzcianka 4:3 (3:1)

Pogoń Łobżenica Lubuszanin Trzcianka 4 3

Pogoń udanie zrewanżowała się Lubuszaninowi za finał Pucharu Polski, wygrywając z wyżej notowanym rywalem 4:3. Miejscowi objęli prowadzenie w 14 minucie spotkania po strzale Dawida Szcześniaka piłka odbiła się od słupka formalności dopełnił Marcin Janicki. Później obie jedenastki stworzyły sobie po jednej bardzo groźnej sytuacji. Najpierw Krystian Feciuch w dogodnej okazji przeniósł piłkę nad poprzeczką, a z drugiej strony, po podaniu Jakuba Bazeli, strzał  oddał Jan Bruski i piłka minęła słupek.W 25 minucie w zamieszaniu podbramkowym Paweł Nawrocki doprowadził do wyrównania. Gospodarze w 33 minucie ponownie wyszli na prowadzenie ładny strzał zza pola karnego oddał Sebastian Baron. Bardzo dobrze grająca w I połowie Pogoń jeszcze przed przerwą podwyższyła prowadzenie za sprawą Dawida Szcześniaka. Do przerwy dwubramkowe prowadzenie miejscowych.Pogoń Łobżenica Lubuszanin Trzcianka 4 3

Druga połowa toczyła się pod dyktando Lubuszanina. Tuż po wznowieniu gry po uderzeniu głową Olekseii Tsapenko piłka obiła się od spojenie bramki. Chwilę potem było już 4-1! Po rzucie rożnym mocny strzał głową oddał Zbigniew Barańczyk, który nie dał szans Danielowi Jankowskiemu. Dążący do odrobienia strat podopieczni Jarosława Feciucha kilka razy poważnie zagrozili bramce Dawida Ratajczyka. W 55 minucie Mateusz Kaczor dośrodkował w pole karne, a tam świetnego gola z woleja zdobył Błażej Nowak! Minutę później Błażej Nowak zdecydował się na potężne uderzenie z rzutu wolnego, a piłka odbiła się od słupka. W 66 minucie indywidualną akcją popisał się Kamil Pawlicki, który efektownie przedarł się przez bardzo defensywnie ustawiony zespół z Pogoni. W 71 minucie, Mateusz Kaczor uderzył w słupek, a po zamieszaniu w polu karnym i strzale Pawła Wichra, piłka minimalnie minęła bramkę gospodarzy. Od 78 minuty, nasz zespół grał w osłabieniu, po tym jak kontuzji nabawił się Daniel Ratajczak, a limit zmian w naszym zespole został wykorzystany. Gra z jednym zawodnikiem mniej nie przeszkodziła jednak Lubuszaninowi na zdecydowaną przewagę. W 80 minucie na uderzenie z dystansu zdecydował się Krystian Feciuch, ale skutecznie interweniował bramkarz. W 83 minucie strzał Błażeja Nowaka z rzutu wolnego z 30 metra i gol stadiony świata.Jak się okazało było to ostatnie trafienie w meczu.

29 kolejka tab

29 kolejka

Do rozegrania w sezonie 2017/2018 pozostaje jeszcze jedna kolejka. Podopieczni Jarosława Feciucha zagrają w Gnieżnie z liderem Mieszkiem. Mecz zaplanowano na sobotę 2 czerwca początek godzina 16:00