Mamy to. Lubuszanin zagra w Finale WZPN Poznań

Podopieczni Jarosława Feciucha wygrali w Gołuchowie z miejscowym LKS- em 2:1. Do przerwy prowadzenie miejscowych po trafieniu Krzysztofa Benuszaka. Po zmianie stron wyrówującego gola z przewrotki uzyskał Mateusz Kaczor. Wynik w 90 minucie ustalił Błażej Nowak, który wykorzystał rzut karny po tym jak wcześniej faulowany był Michał Wawszczak. W finale rywalem Lubuszanina 6 czerwca Polonia Środa Wielkopolska.mamy to

Nasza drużyna sprawiła prezent Jarosławowi Feciuchowi, który w dniu meczu obchodził 37 urodziny. Do rywalizacji z LKS- em Gołuchów Lubuszanin przystąpił bez pauzujących za kartki Krystiana Feciucha i Olekseii Tsapenko, kontuzjowanych Dawida Zielińskiego, Kacpra Grygiera, Wiesława Natkańca i Przemysława Nalewajka. Od samego początku miejscowi próbowali pokonać Daniela Jankowskiego. Grożne strzały Mateusza Szkudlarskiego, Krzysztofa Szabańskiego i Michała Laluka. W odpowiedzi strzały Błażeja Nowaka pewnie obronił Marcin Żółtek. W końcówce pierwszej odsłony w polu karnym piłkę przejął Krzysztof Banuszak  i otworzył wynik meczu.

LKS Gołuchów Lubuszanin Trzcianka 1 2

Po zmianie stron Lubuszanin podkręcił tempo zagrał z pełną determinacją i osiagnął swój cel. Najpierw w 59 minucie wrzut piłki z autu wprowadzonego Daniela Ratajczaka główką przedłużył Paweł Wicher i strzał stadiony świata z przewrotki Mateusza Kaczora. Gospodarze przeszkadzali w grze czerwoną kartkę za faul ujrzał Igor Skowron. Nasza drużyna wykorzystała przewagę w 89 minucie faulowany w polu karnym Michał Wawszczak pewnym egzekutorem jedenastki Błażej Nowak. Po spotkaniu trenerzy obydwu drużyn w zgoła odmiennych nastrojach. Jarosław Feciuch pokreślał że drużyna pomimo przeszkód zagrała na całego. Trener Maciej Dolata pogratulował Lubuszaninowi awansu jednak miał zastrzeżenia do pracy sędziego Kamila Waskowskiego z Poznania.