Szalony mecz Lubuszanina

Podopieczni Jarosława Feciucha dwukrotnie przegrywali z Huraganem Pobiedziska jednak zagrali z wolą uzyskania zwycięstwa i zgarnęli pełną pulę. Wygrał zespół piłkarsko lepszy, który stworzył zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych. Paweł Wicher zaliczył hatrrick, gole dołożyli Błażej Nowak i Michał Wawszczak

Lubuszanin Trzcianka Huragan Pobiedziska 5 4

Lubuszanin Trzcianka - Huragan Pobiedziska 5:4 (1:2)

Pierwszy strzał na bramkę oddał w 5 minucie Mateusz Kaczor pewnie interweniował Mikołaj Miczyński. W odpowiedzi goście w 6 minucie niespodziewanie objęli prowadzenie piłkę z polu karnym przejął Mateusz Chachuła ładnym plasowanym strzałem pokonał Daniela Jankowskiego. W następnych minutach zdecydowana przewaga Naszej drużyny próbowali kilkakrotnie próbowali Błażej Nowak, Paweł Iwanicki, Mateusz Kaczor bez powodzenia.W 21 minucie wyrównanie stanu meczu centrostrzał Błażeja Nowaka i bramkarz gości wyciągnął piłkę z siatki, W 27 minucie precyzyjne uderzenie Marcina Jędrzejczyka z 20 metra znalazło drogę do siatki  i goście ponownie na prowadzeniu. W dalszej fazie meczu Mikołaj Miczyński kilka razy z udanymi interwencjami. Do przerwy sensacyjne prowadzenie przyjezdynych. Druga odsłona ponownie przygniatająca przewaga Lubuszanina. Dwa uzyskane gole najpierw autorstwa Pawła Wichra, który skierował piłkę w z 47 minucie i wprowadzonego po przerwie Michała Wawszczaka w 51 minucie. Gdy wydawało się że Lubuszanin będzie prowadził do końca w 60 minucie trzeci strzał na bramkę Daniela Jankowskiego i trzeci gol. Tym razem trafienie Mariusza Olczyka. 3:3 i to jeszcze nie koniec.Determiancja podopiecznych Jarosława Feciucha przyniosła efekt bramkowy. W krótkim odstępie czasu w 81 i 83 minucie Paweł Wicher zdobył kolejne dwa gole. Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry Patryk Jóżwiak, który wykorzystał rzut karny. Zarówno w jednym i drugim zespole zabrakło kilku czołowych graczy ostatecznie to gospodarze mogli się cieszyć z kompletu punktów.