Efektowna wygrana juniorów

Nie zwalniają tempa podopieczni Radosława Bączyka juniorzy Lubuszanina , którzy zdecydowanie pokonali Fortunę Wieleń 8:1 (6:0). Formą strzelecką błysnął Wiktor Iwanicki autor pięciu goli (12', 31', 35',87', 90' ). Kolejne gole dołożyli Daniel Ratajczak 3', Kamil Karlak 29', Kacper Winiarski 30'

Lubuszanin Trzcianka juniorzy wiosna 2018

Skład Lubuszanina: Jan Kożlarek - Patryk Kowalski, Eryk Krysztopowicz, Kacper Winiarski, Daniel Ratajczak, Mikołaj Łuczak, Szymon Turek, Patryk Wiewiórka, Mateusz Michałek, Kamil Karlak, Wiktor Iwanicki na zmiany Jan Karlak, Michał Kuskowski, Filip Nowak, Bartosz Duda, Krystian Siadak, Paweł Chromiec

Juniorzy Lubuszanina od początku meczu z Fortuną Wieleń osiągnęli przewagę. Wynik meczu już w 3 minucie otworzył Daniel Ratajczak, który ładnym plasowanym pokonał Jakuba Krystka. W 12 minucie dwubramkowe prowadzenie po golu autorstwa Wiktora Iwanickiego.Okres przewagi udokumentowany kolejnymi trafieniami od 29 minuty do 35 minuty bramkarz gości wyciągnął piłkę z siatki czterokrotnie !!! Do przerwy prowadzenie 6:0. Po zmianie stron zawodnicy z Wielenia uzyskali kontaktowego gola po trafieniu Dawida Kujata w 68 minucie. Ostatnie słowo należało jednak do Lubuszanina wynik meczu ustalił Wiktor Iwanicki który trafił do siatki odpowiednio w 87 i w 90 minucie . To był prawdziwy popis Wiktora Iwanickiego 5 goli w jednym meczu i kolejne efektowne zwycięstwo juniorów.

Już za tydzień podopieczni Radosława Bączyka zagrają w Wągrowcu z miejscową Nielbą. Mecz w niedzielę 13 maja początek meczu w Wągrowcu o 15- tej.