Lubuszanin potwierdził klasę

Niesamowite emocje w spotkaniu Lubuszanina w Międzychodzie. Gospodarze prowadzili 2:0, jednak piłkarsko zespołem zdecydowanie lepszym podopieczni Jarosława Feciucha, którzy strzelili na boisku rywala aż 5 goli i zainkasowali zasłużone trzy punkty.

Radość w Międzychodzie

Warta Międzychód - Lubuszanin Trzcianka 2:5 (Bartosz Nowak 11' karny, Gerard Pińczuk 32' dla Warty - Błażej Nowak 43', 71', 82' Paweł Wicher 58', 75' dla Lubuszanina)

Skład Lubuszanina : Daniel Jankowski - Mateusz Kaczor, Krystian Feciuch, Błażej Nowak, Olekseii Tsapenko, Paweł Iwanicki, Wiesław Natkaniec, Eryk Krysztopowicz, Michał Wawszczak, Paweł Nawrocki, Wojciech Szwedek

walka

Szlagierowy mecz dwóch najlepszych zespołów ostatnich lat dla Lubuszanina. Miejscowi przegrali pierwszy mecz na wiosnę, a Lubuszanin potwierdził w hitowym pojedynku bardzo dobre przygotowanie motoryczne, pełną determinację w osiągnięciu zamierzonego celu jakim była pełna pula na boisku wicelidera. Od samego początku mecz pod dyktando Naszej drużyny. Pierwszy niecelny strzał oddał Olekseii Tsapenko już w 2 minucie. Następna akcja po minucie również pod bramką Warty strzał Mateusza Kaczora instynktownie obronił goalkiper Gracjan Kłos. Miejscowi w 11 minucie przeprowadzili kontrę w polu karnym sfaulowany został Gerard Pińczuk sędzia Barłomiej Zywert podyktował jedenastkę. Skutecznym egzekutorem z 11 metra Bartosz Nowak. Pomimo jednobramkowej straty podopieczni Jarosława Feciucha próbowali doprowadzić do wyrównania. Kilka okazji ale zabrakło skuteczności przy uderzeniach Błażeja Nowaka, Pawła Iwanickiego, Michała Wawszczaka. W końcu w 43 minucie po składnej akcji ładny strzał Błażeja Nowaka i kontaktowy gol. Do przerwy jednobramkowa strata przyjezdnych. Po zmianie stron potrójna zmiana w zespole gości. Jarosław Feciuch zadecydował że na boisku pojawią się Adam Śniegowski, Kacper Grygier i Paweł Wicher. Zmiana w organizacji gry zaskoczyła miejscowych którzy nie potrafili znależć recepty na dobrze poukładany zespół Lubuszanina. Dość powiedzieć że w II połowie Warta nie stworzyła sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Ostatnie 20 minut spotkania to popis Lubuszanina, który zdobył aż 4 gole nie tracąc żadnego. Formą strzelecką błysnął wprowadzony po przerwie Paweł Wicher, który uzyskał gole w 58 i 78 minucie i Błażej Nowak, który pokonał bramkarza gospodarzy w 71 i 82 minucie. Pewna wygrana Lubuszanina na boisku w Międzychodzie potwierdziła że Nasza drużyna to kolektyw, zespół, który potrafi odwrócić losy rywalizacji. Na boisku wicelidera Warty Międzychód podopieczni Jarosława Feciucha przegrywali 2:0 jednak potrafili wyjść z opresji, pokazali że mają rezerwy. Lubuszanin zaprezetował w Międzychodzie ofensywną piłkę. Kibice z Trzcianki, którzy pojawili się na sobotnim meczu mogą być zadowoleni z postawy drużyny, która pokazała pełne zaangażowanie, nikt nie odkładał nogi. Pomimo dwubramkowej straty sympatycy byli z zespołem do samego końca ostatecznie z trzybramkową przewagą zakończony zwycięski mecz.

Brawo drużyna brawo kibice !!!

Lubu radość w Międzychodzie

kibice 1kibice 2

kolejka 26 po ndz

kolejka 26 tab

W następnym meczu ligowym podopieczni Jarosłąwa Feciucha zagrają z Huraganem Pobiedziska w Trzciance w sobotę 12 maja początek godz. 16:00.

Wcześniej jednak w środę 9 maja w Pile Finał OZPN Piła rywalem Lubuszanina ekipa Pogoni Łobżenica.

finał OZPN Piła

Zapraszamy na mecze Naszej drużyny w środę do Piły, w sobotę do Trzcianki. Obecność obowiązkowa