Trzeci mecz i trzeci zwycięski

Podopieczni Jarosława Feciucha z kolejną wygraną w IV ligowym meczu. Tym razem pełna pula w Kórniku z miejscową Kotwicą. Prowadzenie w 14 minucie w zamieszaniu podbramkowym uzyskał Mateusz Kaczor. Wynik ustalił w 80 minucie wprowadzony po przerwie Michał Wawszczak.

Kotwica Kórnik Hydro Lubuszanin Trzcianka gol nr 1 dla Lubuszanina

Spotkanie 20 kolejki IV ligi w Kórniku z happy endem dla Lubuszanina.Od pierwszych minut przewaga była po stronie Naszej drużyny. Podopieczni Jarosława Feciucha potrafili utrzymać się przy piłce i zagrozić bramce Aleksanda Nowaczka, który musiał mieć się na baczności. Próbowali między innymi dwukrotnie Paweł Wicher, Paweł Nawrocki, Dariusz Juracki i Błażej Nowak. W 14 minucie w zamieszaniu podbramkowym pierwszego gola w meczu uzyskał Mateusz Kaczor. Gospodarze głównie się bronili, próżno było szukać akcji ofensywnych. Dość powiedzieć że w pierwszej części spotkania miejscowi nie oddali strzału na bramkę Przemysława Nalewajka.

Paweł Wicher w meczu z Kórnikiem

W drugiej odsłonie gracze z Kórnika wyszli na boisko jakby odmienieni, wyglądali dużo lepiej w porównaniu do pierwszej części. Podopieczni Tomasza Nawrota próbowali grać w piłkę, co momentami się udawało. Przemysław Nalewajek, który z meczu na mecz nabiera boiskowego doświadczenia był czyjny na posterunku i nie dał się pokonać. Do końca pojedynku Lubuszanin mądrze ustawiał się w defensywie. Kotwica nie miała pomysłu jak doprowadzić do wyrównania. W 80 minucie przypomniał o sobie Michał Wawszczak, który ładnym strzałem głową ustalił wynik meczu.

Kotwica Kórnik - Lubuszanin Trzcianka 0:2

Kolejny mecz podopieczni Jarosława Feciucha rozegrają w sobotę 7 kwietnia na własnym stadionie z Iskrą Szydłowo . Derbowa konfrontacja zaplanowana na godzinę 14:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia drużyny Lubuszanina, która kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa na wiosnę 2018.