Lubuszanin już w półfinale

Huragan Młynkowo - Lubuszanin Trzcianka 0: 4

(Mateusz Kaczor 10', Paweł Wicher 30', 40', Michał Wawszczak 51)

Huragan Młynkowo Lubuszanin Trzcianka 0 4

Podopieczni Jarosława Feciucha po wygranych w ligowych meczach ze Spartą Oborniki 4:1 i GKS- em Dopiewo 6:2 nie pozostawili złudzeń kto jest lepszy w kolejnym tym razem pucharowym meczu. Czterobramkowe zwycięstwo w Młynkowie z A- klasowym to najniższy wymiar kary dla gospodarzy. Najlepszym zawodnikiem wśród miejscowych Wojciech Poradziński, który szczęśliwe wybronił kilka razy. W 70 minucie Radosław Gawrych nie wykorzystał rzutu karnego trafił w poprzeczkę. Od samego początku dominacja Lubuszanina. W 10 minucie kapitalne uderzenie z pierwszej piłki Mateusza Kaczora gol stadiony świata piłka wylądowała w samym okienku Wojciecha Poradzińskiego. Paweł Wicher, który zagrał od pierwszej minuty miał kilka okazji na trafienie dwukrotnie z golami  w 30 i 40 minucie. Po zmianie stron wprowadzony Michał Wawszczak ustalił wynik pucharowego meczu.

Przez całe spotkanie drużyna Lubuszanina mogła liczyć na doping kibiców.kibole 1kibole 3

Nasza drużyna awansowała do półfinału bez straty gola. Przypomijmy, że podopieczni Jarosława Feciucha wygrali odpowiednio w II rundzie w Pęckowie z Orłem 6:0, w III  rundzie w Krzyżu Wielkopolskim z Drawą Krzyż 25:0 i w 1/4 finału z Huraganem Młynkowo 4:0. To wynik bez precedensu w rozgrywkach pucharowych.