Komplet juniorów 4 mecze 4 wygrane

Podopieczni Radosława Bączyka nie zwalniają tempa i wygrali kolejne dwa sparingowe spotkania. W Kużnicy 9:3, w Trzciance ze Spartą Złotów 2:1

Juniorzy Lubuszanina Trzcianka

Na dobrze przygotowanym boisku hattrick Mikołaja Łuczaka. Bramki kolejno zdobywali 4' Grygier 6' Michałek 12' karny Łuczak 21' Iwanicki 31' Łuczak 41 'Grygier 49' Łuczak 60' Wiewiórka 75' karny Iwanicki. Bramki stracone w 17', 24' i 51'. Wynik mógł być dwucyfrowy, ale Daniel Ratajczak przestrzelił rzut karny.

Jak potwierdza Radosław Bączyk trener juniorów Lubuszanina martwi kontuzja kolana Szymona Szybistego, ale miejmy nadzieję że to nic poważnego.

Skład Lubuszanina: Kożlarek - Szybisty, Michałek, Kowalski, Łuczak, Duda, Ratajczak D., Grygier, Wiewiórka, Turek, Iwanicki po przerwie Jankowski, Karlak, Siadak, Chromiec.

-----------------------------------------------------------------

4 mecz sparingowy 4 wygrana juniorow 2 : 1 z silną Spartą Złotów na bocznym boisku OSIR Trzcianka. Zdaniem trenera najtrudniejszy sparing akcja za akcja wymiana ciosów parady bramkarzy. Obydwaj bramkarze zagrali mecz życia a Przemek Nalewajek obronił w 16 minucie rzut karny.  Bramki zdobyli 66 Karlak 77 Siadak zespół gości 65

Skład Lubuszanina Nalewajek - Kowalski, Krysztopowicz, Michałek, Łuczak, Duda, Ratajczak D., Iwanicki, Wiewiórka, Turek, Karlak po przerwie Winiarski Siadak Chromiec Kuskowski.

Teraz w spokoju przygotowania do meczu mistrzowskiego 8 kwietnia w Budzyniu - potwierdza zadowolony trener juniorów Radosław Bączyk