Zadecydowała końcówka

Nielba Wągrowiec - Lubuszanin Trzcianka 3:2 (1:1)

Nielba Wągrowiec Lubuszanin Trzcianka

Pomimo prowadzenia od 70 minuty Naszej drużyny 2:1 to gospodarze zainkasowali 3 punkty. Szkoda straconych punktów Nielba zwycięskiego gola uzyskała w 90 minucie. Spotkanie IV- ligowych drużyn mogło się podobać. Obydwa zespoły grały o pełną pulę

Do przerwy Lubuszanin remisowal z Nielbą 1:1. Prowadzenie w 15 minucie uzyskał Błażej Nowak, który otrzymał ładne podanie z głębi pola i ładnym plasowanym strzałem otworzył wynik meczu. Wyrównianie po minucie Jakub Kubiński popisał się kapitalnym uderzeniem Damian Zamiar bez szans na obronę. W pierwszej połowie czterokrotnie na bramkę gospodarzy uderzał aktywny Błażej Nowak, w poprzeczkę trafił Dawid Zieliński. Po zmianie stron dominującą drużyną Lubuszanin. W 70 minucie ładny strzał z rzutu wolnego Błażeja Nowaka. Bramkarz gospodarzy Patryk Łagodzinski po raz drugi po uderzeniu wychowanka Nielby musiał wyciągnąć piłkę z siatki. Niestety w 77 i 90 minucie po katastrofalnych błędach w obronie dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Adrian Mikołajczak. Wygrała drużyna piłkarsko gorsza, ale taka jest piłka.

Nielba Lubuszanin 3 2

17 kolejka

tabela po 17 kol

Naszej drużynie pozostał jeszcze jeden mecz do rozegrania. Podopieczni Jarosława Feciucha u siebie w zaległym spotkaniu zagrają z Pogonią Łobżenica niedziela 26 listopada godz 13:00. Spotkanie ma bardzo duży wpływ na układ ligowej tabeli. Zapraszamy kibiców na derbowy pojedynek Lubuszanina Trzcianka. z Pogonią Łobżenica. Na dobre i złe MKS.