Miłe złego początki

Podopieczni Jarosława Feciucha objęli prowadzenie z liderem tabeli. Po 90 minutach przyjezdni cieszyli się z piętnastej wygranej w piętnastym ligowym meczu i wygrali spotkanie 4:1

Lubuszanin Trzcianka - Mieszko Gniezno 1:4 (1:1)

Lubuszanin Trzcianka: Damian Zamiar - Krystian Feciuch, Adam Śniegowski (66' Wiesław Natkaniec), Błażej Nowak, Wojciech Szwedek, Marek Hermanowicz, Mateusz Kaczor, Kacper Grygier, Daniel Ratajczak, Paweł Wicher (36' Michał Wawszczak)

Mieszko Gniezno: Wiktor Beśka - Marcin Tomaszewski, Michał Steinke, Damian Pawlak, Gracjan Gożdzik, Adrian Bartkowiak (82' Damian Garstka), Dawid Radomski, Tomasz Każmierczak (75' Tobiasz Garstka), Miłosz Brylewski, Krzysztof Wolkiewicz (86' Oskar Wegnerski), Tomasz Bzdęga.

Lubuszanin Mieszko

Od samego początku wyrównany mecz. Obydwa zespoły przystąpiły do rywalizacji z pełnym zaangażowaniem. Pierwsza dogodna sytuacja bramkowa w 13 minucie strzał Krzysztofa Wolkiewicza pewnie broni Damian Zamiar. W odpowiedzi Lubuszanin z golem w 28 minucie autorstwa Pawła Wichra, który przyjął piłkę w polu karnym i ładnym uderzeniem pokonał Wiktora Buśka. W 36 minucie ładna składna akcja zespołu gości. Tomasz Bzdęga wykorzystał precyzyjne zagranie z głębi pola i doprowadził do wyrównania. Po uzyskanym golu boisko opuścił kontuzjowany strzelec gola Paweł Wicher. Na boisku pojawił się Michał Wawszczak. Podopieczni Jarosława Feciucha próbował ponownie objąć prowadzenie strzał Błażeja Nowaka nad bramkę.

Po zmianie stron kapitalna okazja Mateusza Kaczora, w 54 minucie który stanął vis a vis bramkarza gości jednak uderzył obok bramki. W odpowiedzi w 56 minucie goście przeprowadzili składną kontrę. W polu karnym z bliskiej odległości strzał Gracjana Gożdzika znalazł drogę do siatki i lider IV ligi objął prowadzenie. W krótkim odstępie czasu trzy dogodne sytuacje bramkowe dla przyjezdych strzał Krzysztof Wolkiewicz mnimalnie nad bramką, uderzenie Marcina Tomaszewskiego broni Damian Zamian. Kolejna okazja zakończona golem autorstwa Krzysztofa Wolkiewicza. Goście nie zwalniali tempa i wynik meczu ustalił w 69 minucie Damian Pawlak.